Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2012 w Lublinie: Protest przeciwko zespołowi Tartak

Utworzony przez tomek, 3 kwietnia 2012 r. o 15:22
niech przyjadą, zrobimy mała zemstę i pokażemy im jak działało UPA. Trzeba olac mordy gnojom i pogonić do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic tylko czekać na Mariana "Siłkę" Kowalskiego i jego żołnierzyków z ONR... Ciekawe jak udźwigną protest przeciwko zespołowi gloryfikującemu UPA z jednej strony i niedawno zawarty sojusz z ukraińskimi nacjonalistami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link dla zainteresowanych: https://www.facebook.com/events/407131025965102/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby śpiewali, że Adolf był OK to by nikomu nie przyszło do głowy ich zaprasić. Ale w końcu Juszczenko do doktor hc KULu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawna prowokacja Polaków!!! Przyjadą to im damy tak czadu że będą w podskokach spieniczać do banderki. Już dochodzą mnie głosym o totalnym zagłuszeniu upowskich bandytów. Niech miasto natychmiast zrezygnuje z tej faszystowsko-banderowskiej prowokacji!!!!I TO ZA NASZE PIENIĄDZE BĘDĄ NAS OPLUWAĆ I NASZYCH BRUTALNIE ZAMORDOWANYCH RODAKACH!!!!SKANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
looptrooprocker napisał:
Nic tylko czekać na Mariana "Siłkę" Kowalskiego i jego żołnierzyków z ONR... Ciekawe jak udźwigną protest przeciwko zespołowi gloryfikującemu UPA z jednej strony i niedawno zawarty sojusz z ukraińskimi nacjonalistami...
O ile sie orientuję, to sojusz z ukraińskimi nacjonalistami zawarł nie ONR, a NOP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla twojej wiadomści (***) ONR nie popiera tego koncertu a samo Vademecum które wystosowało list z protestem jest prawicowe więc (***)i idź (***) do tej tektury. lepiej wy sie pochwalcie kogo zapraszacie do (***) co jakis czas????? nooo ??? przy okazji ostatniej wizyty bialoruskich komuchów z mińska cwani byliście ale i tak był(***)
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2012 r. o 16:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo tu wpisów czerwonej zarazy ,aż czosnkiem śmierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto zrezygnuje z nich, bo zrezygnować musi. Jeśli tego nie zrobi, wybuchnie skandal i to międzynarodowy, co w kuntekście EURO 2012 odbije się szerokim echem w całej Europie. Dlaczego wybuchnie skandal? Bo nawet jeśli nikt nie naruszy ich nietykalności cielesnej (a przecież uczestnicy juwenaliów może być pod wpływem alkoholu), to o manifestowaniu naszych barw narodowych, wygwizdaniu i wybuczeniu, rzucaniu na scenę butelek czy jajek myśleć należy jak o rzeczy pewnej. Potem to trafi do internetu. Medialne samobójstwo, nie tylko dla Lublina, ale przede wszystkim dla magistratu. Jestem gotów założyć się o każde pieniądze, że ratusz zrezygnuje z tego zespołu. Moim zdaniem słusznie, bo moralność tak nakazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnego dzielnego tropiciela mojej cenzorskiej dzialalnosci informuję - z powyższego postu jest printscreen zrobiony przed edycją, więc jakbys chciał sie osobiście przekonać, co tak naprawdę usuwam, to Ci go wyślę na mejla. A do reszty apeluje o kulture dyskusji, bo juz kilka poczatkowych postow daje asumpt do przypuszczenia, że może być gorąco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Pewnego dzielnego tropiciela mojej cenzorskiej dzialalnosci informuję - z powyższego postu jest printscreen zrobiony przed edycją, więc jakbys chciał sie osobiście przekonać, co tak naprawdę usuwam, to Ci go wyślę na mejla. A do reszty apeluje o kulture dyskusji, bo juz kilka poczatkowych postow daje asumpt do przypuszczenia, że może być gorąco.
dlaczego mój post został ocenzurowany??????? czyżby prawda bolała lewactwo z tektury czyli miedzy innymi kibiców a raczej kibica-moderatora lublinianki????? ))
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2012 r. o 16:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ant-antifa napisał:
dlaczego mój post został ocenzurowany??????? czyżby prawda bolała lewactwo z tektury czyli miedzy innymi kibiców a raczej kibica-moderatora lublinianki????? ))
Człeniu pisz bez przekleństa a nikt Ci postów nie będzie cenzurował. Poza tym to oznaki paranoi widzieć wszędzie lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Przede wszystkim - nie mam lewicowych przekonań, a kibicuję Lubliniance z dwóch powodów: jest to najstarszy lubelski klub, a jego zawodnikami byli mój Pradziadek - jeszcze przed wojną, jako lekkoatleta, oraz mój Tata - jako piłkarz. 2. Z Twojego postu wykasowałam słowa powszechnie uznane za obelżywe (co z tego, że wykropkowane?), i różne inwektywy. Naucz sie dyskutowac z kulturą. To, że kogoś nie lubisz, nie oznacza, że możesz byc chamski w stosunku do niego. Mam niestety taki wniosek, że przede wszystkim to przeciwnicy "lewactwa" najczęściej przeginają w złą stronę. . 3. POpieram akcję, sama dołączylam do niej na FB i rozesłałam zaproszenia po znajomych. PS NIc nie robilam przy Twoim drugim poście. Omyłkowo kliknełam w opcje edycji.
Ostatnio edytowany 3 kwietnia 2012 r. o 16:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juvenalia to nie miejsce na "granie" historią ...zwłaszcza tak bolesną jak WYMORDOWANIE TYSIĘCY RODAKÓW W ICH OJCOWIZNACH - na naszych wszak ziemiach. Dziś, dla młodych Polaków i Ukraińców to kolejny happening lub instalacja muzyczna... Starsi zaś ocierają łzy na wspomnienie ukraińskich rzezi (1943 r.) ich bezbronnych sąsiadów - naszych dziadów. Ciekawe, jak zareagują na tę prowokację dr Leon Popek (IPN) i Jacek Bury (OHP) - organizatorzy letnich wyjazów młodych Polaków, którzy z trudem starają się podtrzymać pamięć Pomordowanych na tamtym terenie... Co na taką propozycję kulturalną Juvenaliów ma powiedzieć młodzież z Bronowic, która rokrocznie ekshumuje szczątki zabitych Polaków, podnosi zmurszałe mogiły i upamiętnia zatarte już miejsca ich pochówku... Niech ktoś MOCNO się zastatnowi nad doborem "repertuaru piosenek", jakie studenci (z reguły baaardzo podpici) mieliby w majowe dni wyśpiewywać ze sceny Juvenaliów... Bo raczej oczekiwalibyśmy POKAJANIA SIĘ przedstawicieli młodzieży ukraińskiej za okrucieństwo swoich dziadów, niż gloryfikowania ich bandyckich czynów ...przez Tartak - za przeproszeniem Polecam info z tej zacnej działalności OHP: http://www.lubelska.ohp.pl/content/view/2358/1/ Marek Rybołowicz - potomek rodu z tamtych terenów RP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze lublina chcą finansować ukraińskich nacjonalistów. TO NIE JEST TOLERANCJA I OTWARTOŚĆ NA INNE KULTURY, WŁAŚCIWIE W PRZYPADKU TEGO ZESPOŁU I WŁODARZY MIASTA TRUDNO MÓWIĆ O KULTURZE. W mediach już wprowadzono cenzurę, "Urodziłem się w Polsce" w wyk. Złych Psów jest piosenką zakazaną. WITAMY W DRUGIEJ BIAŁORUSI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był bym raczej za tym żeby rozmawiać i pokazywać polskie i ukraińskie stanowiska w/s postrzegania UPA.Ukraińcy jako młody naród widzą ich jako armię która zapewniła im n"narodowość" i kraj jakim jest Ukraina, my Polacy widzimy ich jako bandytów, mordujących na kresach.Każdy z nas ma rację i dla tego trzeba rozmawiać.W tych sprawach nic nie jest białe i nic nie jest tylko czarne. Powiem Wam to co słyszałem od moich dziadków którzy mieszkali w okolicach Sławatycz i pewnie Was to też zaskoczy. UPA była bandycką jednostką, ale w jej poczynaniach brali udzaił nie tylko Ukraińcy , ale i co boli - Polacy.Zabijano tak Nas jak i Ich I JEST TO TAKA SAMA PRAWDA JAK TO ŻE W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH ZABIJANO POLAKÓW, CYGANÓW, WŁOCHÓW UKRAIŃCÓW, ROSJAN - A NIE TYLO ŻYDÓW. Obok moich dziadków mieszkał taki osobnik Polak biorący udział w poczynaniach UPowców ....i co mogli w/g wszystkich oburzonych zrobic? Zabić go?! Nie, wybaczyli mu i żył razem z nimi w jednej wiosce. Krzywdząc go nie byli by wcale lepsi od niego i jemu podobnych. A swoja drogą to TARTAK, nie gra tylko o UPA. Posłuchać i nie gadać głupot. Rozmawiać, tłumaczyć, wyjaśniać. Wszystkim Nam jest to potrzebne.Jezdrząc na Ukrainę w interesach, czy dla wypoczynku nigdy nie spotkałem sie z wrogością w stosunku do mojej osoby z racji tego że jestem Polakiem, wręcz przeciwnie.Moim zdaniem Oni mają jeszcze to co my Polacy już powoli zatracamy, a mianowicie : słowiańską gościnność, przychylność przyjezdnym.(głupole i cwaniactwo mieszka wszędzie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można zebrać antypolskich (jeśli takowe istnieją) materiałów z mediów a następnie złożyć doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa z Art.133 KK (Znieważenie Narodu lub Państwa Polskiego)? Jeśli zarzuty sie potwierdzą to będą ścigani na terenie UE z wpisem do systemu SIS, zakaz wjazdu do 25 państw już zaboli banderowskie pomioty. Jeśli nie to szkoda zawracać sobie tym głowy. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zagrają. Koniec i kropka. Nie na polskiej ziemi. Pół rodziny wymordowali mojemu dziadkowi ścierwa, tak ścierwa, to adekwatne określenie. Nie wolno utożsamiać UPA i banderowców z Ukraińcami. Banderowcy mordowali także swoich rodaków, którzy zachowali sumienie i nie chcieli wziąć udziału w rzeziach. Prosze bardzo, to byli godni i wspaniali Ukraińcy zasługujący na pamięć: http://www.rp.pl/artykul/554450-Ukraincy--ktorzy-ratowali-Polakow.html?p=2 Kresowiacy nie chcą zemsty ani nienawiści tylko PAMIĘCI. I do tego ofiary mają prawo. Mają prawo do krzyża nad głową i do tego, żebyśmy my, pozostali przy zyciu nie pozwolili by ktoś urągął ich pamięci. Wiecie, że tylko 10% ofiar doczekało się upamiętnienia a nad ciałami pozostałym brak nawet krzyża i rosną chwasty? Pojednanie nie zbuduje się na kłamstwie. Bardzo mądry dokument o tym co się wydarzyło: http://www.youtube.com/watch?v=7v6kWHd4jgY&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję aby władze Lublina sfinansowali koncert Konkwisty 88, ona takimi szlagierami jak "Europejska pieśń o chwale" propaguje patriotyzm w skali europejskiej - zgodny z propagandą integracji europejskiej, tworzenia nowego super-państwa. Pani Czerniak do działa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"decyzję o zaproszeniu grupy Tartak podjęli wspólnie urzędnicy ze studentami" Z jakimi Studentami?!!! Czynnie działam w lubelskim środowisku studenckim i jak chcieliśmy wysunąć własne propozycję "urzędnicy" w ogóle nie chcieli gadać z samorządami... Więc może gadali ze studentami z Ukrainy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...