Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013 w Lublinie: Enej zagrał dla studentów

Utworzony przez Ble !, 12 maja 2013 r. o 11:30
Gowniany zespół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozumiem, że każdy ma inny gust i w ogóle, ale to nie powód żeby w ten sposób się wypowiadać! było baaardzo dużo ludzi i wszyscy się świetnie bawili. nie widziałam czegoś takiego na wcześniejszych koncertach także Twoją jakże 'znaczącą' opinię uważam za bezpodstawną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klara napisał:
ja rozumiem, że każdy ma inny gust i w ogóle, ale to nie powód żeby w ten sposób się wypowiadać! było baaardzo dużo ludzi i wszyscy się świetnie bawili. nie widziałam czegoś takiego na wcześniejszych koncertach także Twoją jakże 'znaczącą' opinię uważam za bezpodstawną.
Dokładnie, byłam na juwenaliach od początku i dopiero przed koncertem Enej zaczął przybywać naprawdę wielki tłum, że jak zaczeli grać to nie było jak się ruszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam grupę osób, a przede wszystkim tych czterech facetów, którzy imitowali grę na instrumentach, którzy stali na chodniku, niedaleko "młota" Nie wiem, co bierzecie, ale podzielcie się. Tyle pozytywnej energii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie zagrali Coppernicany dalej nad tym ubolewam, choć koncert był cudowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koncert rewelacja! obym jeszcze miala okazje na nastpny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zagrał? dzisiaj będzie zajebisty koncert dżemu, zobaczyć Ryśka na żywo, to będzie coś :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA WNUSIA MA NA IMIE LILIANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi rower zajebali ,na dodatku nie mój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ble ! napisał:
Gowniany zespół !
faktycznie większościowa opinia Porównując ilość takich komentarzy do ilości ludzi na "poligonie" wczoraj wieczorem w czasie występu Enejów, wręcz nie wiem jak się do tego odnieść. To podobnie (nie porównując oczywiście) jak z disco polo. Nikt nie lubi, wszyscy się śmieją a na koncertach conajmniej wściekłe disco i latające staniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juwenalia!!! napisał:
kto zagrał? dzisiaj będzie zajebisty koncert dżemu, zobaczyć Ryśka na żywo, to będzie coś :-)
Rysiek nie żyje od 19 lat... widać jakim jesteś fanem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryśka to chyba nie zobaczysz na zywo ale spoko, chyba ze jego ducha, inny skład od paru lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszę to co i gdzie indziej: Na takie imprezy powinna prowadzona być selekcja - tylko studenci, tylko pełnoletni, lub po prostu zakaz wstępu dresem - i bramka do metalu, co by nie powtórzyła sie sytuacja jak w Krakowie. Banda pijanej AGRESYWNEJ chołoty, zarówno płci męskiej i żeńskiej sprawia że strach wychodzić z domu. Picie piciem ale agresywne zaczepki i chamstwo nastoletnich dresów - tylko czekać na nięszczęscie, zawsze lubiłam te koncerty w tym roku byłam na 2 i więcej na nich maloletnich bandziorów niż studentów. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja napisał:
napiszę to co i gdzie indziej: Na takie imprezy powinna prowadzona być selekcja - tylko studenci, tylko pełnoletni, lub po prostu zakaz wstępu dresem - i bramka do metalu, co by nie powtórzyła sie sytuacja jak w Krakowie. Banda pijanej AGRESYWNEJ chołoty, zarówno płci męskiej i żeńskiej sprawia że strach wychodzić z domu. Picie piciem ale agresywne zaczepki i chamstwo nastoletnich dresów - tylko czekać na nięszczęscie, zawsze lubiłam te koncerty w tym roku byłam na 2 i więcej na nich maloletnich bandziorów niż studentów. Porażka.
zgadzam się... powinny być sprawdzane legitymacje studenckie, to by odciągnęło tych dresów - hołotę lubelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresy to półmózgi, albo ćwierć. cwaniaki w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek Ćwikła napisał:
dresy to półmózgi, albo ćwierć. cwaniaki w grupie.
a ich panny dresiary to samo, ręcę opadają, normlany człowiek nie chce się zniżać do poziomu tego buractwa, strach też bo to bez żadnej refleksji i napite tak, że nie wie gdzie jest, dlaczego oni sa w ogole wpuszczani?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za pozdrowienia, "zagramy" jeszcze nie raz na juwenaliach, chcieliśmy również podziękować za support Irze i zespołowi Enej, dobrze się spisaliście chopacy Bierzemy Lubelske Cytrynowe i browarów opór....pozdrawiamy serdecznie SARAGOSSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja napisał:
Na takie imprezy powinna prowadzona być selekcja - tylko studenci, tylko pełnoletni, lub po prostu zakaz wstępu dresem - i bramka do metalu, co by nie powtórzyła sie sytuacja jak w Krakowie. Banda pijanej AGRESYWNEJ chołoty, zarówno płci męskiej i żeńskiej sprawia że strach wychodzić z domu. Picie piciem ale agresywne zaczepki i chamstwo nastoletnich dresów - tylko czekać na nięszczęscie, zawsze lubiłam te koncerty w tym roku byłam na 2 i więcej na nich maloletnich bandziorów niż studentów. Porażka. [/quote] Pytanie, gdzie jest Straż Miejska? Już ją zlikwidowali i ja o tym nic nie wiem czy boją się tam zapuścić? Gdzie jest Policja? Niestety, z "dresami" się zgadzam jak najbardziej, ale i co niektórzy mocno napici studenci to również nie jest widok, który chciałoby się tam oglądać czy chociażby ten syf i śmieci jakie po sobie pozostawiają. Kultura, piękne słowo. [quote name='Mareski' timestamp='1368377925' post='769137'] zgadzam się... powinny być sprawdzane legitymacje studenckie, to by odciągnęło tych dresów - hołotę lubelską
A jak ktoś ma 30 lat i chce odwiedzić taki koncert, np. jeszcze w pełni na trzeźwo? Dlaczego ma być dyskwalifikowany? Patologie są na każdym ze szczebli, niestety. Najlepsze z tamtego roku pamiętam jak na jednym z koncertów, grupka awanturujących się dresików dostała w którymś momencie od ochrony gazem po oczkach, bardzo szybko się uspokoili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona powinna wpuszczać studentów, osoby pełnoletnie i takie które nie wyglądają na potencjalnych rozbójników, takich mentalnych dresów rozpoznać można gołym okiem, choć dresów nie mają i won z nimi, jak się zachować nie potrafią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę potwierdzić to co napisano powyżej. Mamy największe i najchuczniejsze juwenalia w Polsce ale chyba to się wymkneło spod kontroli. W poprzednich latach nie miałem takich odczuć. Nie wiem czy jest coraz gorzej czy to "znak czasu". Teraz byłem na dwóch koncertach i na wiecej się nie wybieram. Jest poprostu niebezpiecznie. Grupki "królów ortalionu" i innej patologii są tak liczne, że to jest już bardziej święto okolicznych slamsów niż studentów. Najgorzej, że ochrony ani policjii ani tym bardziej straży miejskiej nie będzie tam gdzie coś się będzie działo. A jak już się pojawią to po fakcie i z ostrą amunicją. Nie widzę sposobu, żeby zachować rozmiar lubelskich juwenaliów poprawiając jednocześnie ich jakość. Selekcja się nie sprawdzi. To nie klub na setke osób tylko impreza na kilkanaście tysięcy. Może wejściówki za 10zł koncert i 30zł karnet na wszystko? Myślę, że już taki wydatek ostraszyłby chołotę. Jak nie to, to pozostaje tylko ograniczyć rozmach imprezy i zapraszać takie zespoły które nie są na szczytach list przebojów. Najlepiej jakby jeszcze coś sobą reprezentowały bo niektórzy wykonawcy, którzy są rok rocznie zapraszani mogą podzielić się ze sceny jedynie swoją biedą umysłową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...