Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2014: Dlaczego koncerty przenoszą się za browar?

Utworzony przez lubelak, 2 kwietnia 2014 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Chyba tylko w Lublinie jednodniowa impreza kosztuje 400 tys zł, a program jest tak kiepski, że nawet studenci w Siedlcach lepiej to ogrywają...szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co tyle kosztuje, bo program nie robi wrażenia:)ale to Lublin bezrobocie duże, zarobki małe a i jeszcze konserwator zabytków, jakoś nikt nie patrzył na Brame krakowską przykrytą banerami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A majówka już na błoniach:) jakoś można jak sie chce, dawniej to były imprezy na placu zamkowym, a teraz to jakoś same władze zabijaja starówke:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - 1 miejsce najgorszy program Lublin - 1 miejsce najgorszy program jak tu żyć, pytam się co tyle kosztuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja Komorskiego i tyle w temacie . Wszystko przenoszą do Perły . Panie Prezydencie gdzie Pan jest???? Niech Pan zmieni KOMORSKIEGO na KRAWCZYKA . O wiele lepiej bylo za KRAWCZYKA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja Komorskiego i tyle w temacie . Wszystko przenoszą do Perły . Panie Prezydencie gdzie Pan jest???? Niech Pan zmieni KOMORSKIEGO na KRAWCZYKA . O wiele lepiej bylo za KRAWCZYKA. 
moze P.F. bedzie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podobają niektórzy tegoroczni wykonawcy. I nie rozumiem jadu osoby, która spłodziła te wszystkie wpisy powyżej (z tego samego adresu IP zresztą). 
Ostatnio edytowany 2 kwietnia 2014 r. o 15:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średni program jak na 400 tys w jeden dzien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł! Brawa dla Prezydenta i Perły za fajną inicjatywę. W mieście, i to niemal w centrum, otworzy się nowa przestrzeń koncertowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licząc z nadwyżką to taki koncert może kosztować 260tys. Więc gdzie 140tys.? Miejsce nie wypróbowane więc nie będę się o nim wypowiadał ale osobiście najbardziej podoba mi się Plac Zamkowy. Zespoły nie są złe inna muzyka niż przygotowana przez Samorządy. Co nie zmienia faktu że za tyle kasy można by 2 lub nawet 3 dni koncertów gwiazd tej rangi zorganizować :/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre miejsce, dobra muzyka (nareszcie Kaliber 44 a nie Strachy na Lachy albo Zabili mi Żółwia jak co roku) i najlepsze piwo na świecie, czego chcieć więcej?Oby więcej takich akcji, fajnie gdyby miasto zaczęło wykorzystywać tą miejscówkę też do innych imprez w przyszłości. Pozdro dla hejterów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu, kto odpowiada za organizacje tego gowna??? Tyle kasy w bloto, mam to gdzieś to ide na juwe..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaliber 44? Z Magikiem czy bez? Chlopie ogarnij sie! Miejscowka moze byc, ale program do bani!!! Organizatorzy = porażka!!! 400 tys.= bloto!!! Pozdro dla po!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow ale sracie jadem:-) 400 000 to cholernie malo jak na taki line up i tyle scen. Super brawo miasto sprawdzimy nowe miejsce ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, dobry line up, przemyślany, a nie odgrzewany kotlet jak co roku. Mam tylko jedną małą uwagę - artystów można było poukładać "tematycznie". Mnie na przykład z tego wszystkiego interesuje Junior Stress i K44, czyli mam przyjść na 16.30, a od 18 do 21 czekać i się nudzić, znaczy się wedle zamysłu organizatorów pewnie siedzieć i żłopać piwko... Nie miałbym nic na przeciw, gdyby to był na weekendzie, bo studentem już nie jestem... Ale nic to, musiałem pomarudzić, na koncert i tak przyjdę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu coś nowego, fajnie że Perła wpadła na taki pomysł, a nie jak co roku organizacja po najniższej lini oporu. Dobry sponsor, dobra muzyka, nie moge sie doczekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...