Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Politechnika potrzebuje 10 dni by się wyszumieć :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i miesiąca, żeby wytrzeźwieć :P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
************************ KOZIENALIA   W    KOZIM   GRODZIE ******************************************  Jest  to  jedyna  nazwa  uroczystości   studenckiej  w   międzyuczelnianym  LUBLINIE .   KOZIENA LIA  muszą  się  rozpocząć  KOROWODEM   z  miasteczka  uniwersyteckiego  do  lubelskiego  Ra tusza  gdzie  tradycyjnie  Prezydent  Lublina  wręczy  na  czas  uroczystości   KLUCZE  MIASTA   Studentom  lubelskim .    Tym  samym  KOROWODEM   Studenci  wracają  na  teren   miasteczka uniwersyteckiego .  Program  KOZIENALIA  W   KOZIM  GRODZIE  ustalają  Organizatorzy , pami ętając , źe  pijackie  burdy  będą  karane  nwet  wydaleniem  z   Uczelni .    Lublin  chce  być  dumny z  tych  studenckich  uroczystości  i  stanowczo  oddzielić  je  od...  remizyjnych  orgii ! .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie by nie było i tak będzie się miło piło ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
30 kwietnia to ludzie beda w domach juz siedziec, bo majowka :V
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uniwersytet Medyczny oczywiście jak zwykle nie pokwapi się o 3 dni wolnego tylko układa harmonogram imprez na długi weekend... Przecież wtedy nikt nie będzie szedł na te imprezy bo każdy jedzie na plener czy do siebie do domu!!! Idioci... PS.: Robicie z nich ludzi czy maszyny wyłacznie do pracy? Studenci UM mają prawo do swojego życia czy da Was to tylko przedmioty? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakbyście nie mieli kalendarza to ściągnijcie sobie taką apkę na androida jest darmowa i daje wiele możliwości, np zobaczyć że 30.04.-03.05 to jest długi weekend. Tak na przyszłość kupcie sobie duży kalendarz i powieści na ścianie i zmieniajcie kartki co miesiąc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co najmniej połowa studentow i tak nigdzie nie wybiera sie na dlugi weekend, a poza tym są jeszcze Lublinianie ;) ludzie z okoloc Lublina też pewnie wpadną na koncerty. Także nie nie nartwiłbym się, że to jest długi weekend, tylko wręcz przeciwnie... Ale widzę, że tylko sporów szukacie... Nie chcecie być na medykaliach, to nie, ale dajcie innym się pobawić... A i dodam, że długo nie leczona zawiść może się źle skończyć ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Feliniada? Feliniada na Felinie, a na miasteczku to już nie to samo...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: