Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia, Kozienalia, Kulturalia, Feliniada, Medykalia 2011 (program, koncerty)

Utworzony przez Student, 18 kwietnia 2011 r. o 16:26
ludzie! co wy tak narzekacie na te zespoły...? przecież i tak ponad połowa ludzi nie przychodzi dla muzyki... jak się patrzy: połowa czasu to dreptanie po piwko.... połowa czasu to sterczenie w kolejkach do kibli .. a muzyka gdzieś tam w tle.... chociaż ostatnio, od kilku lat obserwuje jeszcze stado siks (lub siksów - rodzaj męski) i szczerze: to nie wiem po jakiego grzyba zajmują oni miejsce na polach.... dla niewtajemniczonych siksy to ta średnia wieku 16 ... i to jeszcze ma czelność pyskować ze starszyzną.... lać i patrzeć czy równo puchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REWELACJA!!!! Dla mnie jest wszystko co trzeba Robert M!!, East West Rokers, Junior Stress, Coma, Kazik, T. love, Kalwi i Remi, Bedzie dobrze, Dziekuję serdecznie organizatorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@sratatata Zgadzam się w 100%. Rok temu na discopolo na medykaliach zeszła się chołota z wsi leżących niepodoal lublina. Nie dość, że chodzili po akademikach i próbowali coś kraść to zaczęli ludzi zaczepiać. To są medykali, a nie jakaś wiejska potańcówka co zawsze na końcu wszyscy się piorą. Połowa tej chołoty ze wsi to nastoletnie K@$W& i isch przypupasy. Zamiast tego Dico Polo zaprosili jakiegośKoRna , Soad czy RATM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perfect w moje urodziny!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkiem fajnie się zapowiada;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE warto czasem postawić też na nasze, regionalne zespoły. Zobaczcie co znalałżem na you tube. Autorska muzyka rodem... z Zamościa: http://www.youtube.com/watch?v=cB6xI8t8ma0&nofeather=True
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
MOŻE warto czasem postawić też na nasze, regionalne zespoły. Zobaczcie co znalałżem na you tube. Autorska muzyka rodem... z Zamościa: http://www.youtube.com/watch?v=cB6xI8t8ma0&nofeather=True
Fajne. Trochę Kaczmarski, trochę Joy Division, trochę może Grechuta czy Świrtlicki. Misz-masz. Ciekawe co to za zespół? Mają swoją stronkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
comeyah brakuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą - mi też brakuje Comeyah Lokalny zespół, ale fajnie grają. Z niecierpliwością czekam na ich płytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozienalia, Juwenalia, Medykalia...FEKALIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ofensywa też jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powie mi ktoś o której godzinie zaczynają się koncerty Perfektu i Iry ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Rok temu na discopolo na medykaliach zeszła się chołota z wsi leżących niepodoal lublina. Nie dość, że chodzili po akademikach i próbowali coś kraść to zaczęli ludzi zaczepiać. To są medykali, a nie jakaś wiejska potańcówka co zawsze na końcu wszyscy się piorą. Połowa tej chołoty ze wsi to nastoletnie K@$W& i isch przyp upasy. Zamiast tego Dico Polo zaprosili jakiegośKoRna , Soad czy RATM [/quote] To, że ktoś jest ze wsi nie czyni go 'wieśniakiem'. "Połowa tej chołoty ze wsi to nastoletnie K@$W& i isch przyp upasy"<--łatwo kogoś oceniać, ale skąd wiesz,że ta 'chołota' akurat mieszka na wsi? Chyba ktoś ma tu problem ze sobą... Każdy ma swój gust muzyczny i Tobie nikt nie narzuca tego co masz słuchać. Po to masz urozmaicony program, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Nie pasuje- nie idź. A myślę że amatorów disco polo jest nie mało (nie mówię tu o sobie). Nauczcie się ludzie tolerancji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może mi ktoś powiedzieć o której i gdzie będzie koncert Enej? bo tu nie pisze. wiem aby, że to będą Juwenalia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam Pytanie: Jak jest feliniada to da się kogoś przekimać w akademiku "na waleta"? Czy pilnują ? A jK jest feliniada to nocleg też kosztuje 15 zł czy więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam dlaczego nie ma Cree?? Mieli być!! Co to ma w ogóle być?!? Co roku to samo!!! Gdzie jest Cree?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
Ta ofensywa też jest ok.
Atutaj jeszcze jeden link. http://www.youtube.com/watch?v=PMPtaFpEg_M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perfect, Weekend, Veegas, Ira,Strachy na Lachy, Farben Lehre, Kazik, HiFi Banda, Bezimienni, Adhezja, C-Bool, Max Farenthide, Kukiz i Piersi, T-Love, Enej, Robert M, Kult, Sensithief Sound System, Boys. Jak dla mnie idealnie, wolę tyle świetnych koncertów, może mniej znanych zespołów, niż 2-3 "gwiazd", wg. mnie organizatorzy bardzo dobrze dobrali zespoły, nie są to mega gwiazdy, ale masa świetnych zespołów, które mają swoich wiernych fanów. Np. zespół "veegas", mało znany w Polsce, ale na Lubelszczyźnie bardzo popularny. Żałuję że nie mieszkam w lublinie, i nie mogę zobaczyć tych wszystkich zespołów, ale na większości na pewno się zjawię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy dziennikarzy DW nie obowiązuje zawodowe abecadło w którym bok odpowiedzi na pytania kto, co , gdzie, w jakim celu wymagana jest również informacja kiedy? Bez niej tekst o Juvenaliach jest nieprofesjonalny i nadaje się do kosza. Chyba, że chodziło o wkurzenie czytelników i odesłanie do konkurencji. No to się udało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie... GODZINY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...