Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już nie będzie jednego darmowego podręcznika. Nauczyciel będzie miał wybór

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 20:20 Powrót do artykułu
a czy IV klasa ma za darmo, bo mój wnuk do II musiał płacić, i jest jeden i nie ma 500 zł, by to szlag trafił ten kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając o kolejnych zmianach w nauczaniu robi mi się słabo ,wspominam czasy kiedy wszystko było "normalnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ze to co było dobre ,nie trzeba na sile zmieniać bo to wprowadziło PO. Zaznaczam ze nigdy nie glosowałem na PO. To dotyczy wszystkich i wszystkiego.Polska jest jedna R.A.M.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obecny podręcznik dla kl I-III jest fatalny, należy go stopniowo wycofywać i wprowadzać w to miejsce nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obecny podręcznik dla kl I-III jest fatalny, należy go stopniowo wycofywać i wprowadzać w to miejsce nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obecny podręcznik dla kl I-III jest fatalny, należy go stopniowo wycofywać i wprowadzać w to miejsce nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki darmowy ?? rodzice zapłacili za niego w podatkach !!! a i może służbę zdrowia też mamy darmowa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów widać jacy amatorzy dobrali się do kierowania oświatą po '89. A za reformy z '99, wprowadzające OFE i gimnazja pan Buzek powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Jedno było zwykłym przekrętem finansowym, który wprowadził nas w spiralę zadłużenia, drugie kosztownym eksperymentem, który zakończył się klapą. Ale cóż, za demontaż potencjału gospodarczego i intelektualnego swojego kraju otrzymuje się posady w Brukseli. Im większa szuja, tym wyższe stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, przedstawiciele handlowi wydawnictw.. gotowi ? "gifty" przygotowane ? 3, 2, 1, Start !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...