Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kalinowszczyzna: Rondo na Koryznowej rozkopane

Utworzony przez Gość, 25 sierpnia 2010 r. o 12:58 Powrót do artykułu
..dwa lata temu byla modernizacja ronda wraz z ulicami do niej przylegajacymi-ciekawe czy rozkopia nowy asfalt???bo w dyrektywie unijnej wspolfinansowanej w kosztach remontu jest nie ruszanie nawierzchni przez kilka lat !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulica Kalinowszczyzna nie dochodzi do ulicy Koryznowej, panie redaktorze zanim Pan coś napisze warto spojrzeć na plan miasta albo na miejscu spojrzeć na tabliczki z nazwami ulic a nie pisać za biurka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto też sprawdzić czy rzeczywiście jest rozkopana jezdnia ... jak na razie Panowie pracują wyłącznie w środku ronda i nie ma utrudnień w ruchu. ODROBINĘ RZETELNOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę tamtędy codziennie i utrudnień w ruchu nie zaobserwowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
ulica Kalinowszczyzna nie dochodzi do ulicy Koryznowej, panie redaktorze zanim Pan coś napisze warto spojrzeć na plan miasta albo na miejscu spojrzeć na tabliczki z nazwami ulic a nie pisać za biurka
Hej madralinski krytykujesz a sam blednie piszesz nazwe ulicy. Polecam bys sie przeszedl i spojrzal jak rzeczywiscie nazywa sie ta ulica a nie piszesz zza klawiatury. Zapewne chodzilo Ci o ul. Koryzonowej a nie jak sam blednie piszesz, krytykujac innych ulice Koryznowej. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pani Agnieszka taka ciekawa "co robią?". Wsadziła by nos w gary i by jej przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulblinianin napisał:
Hej madralinski krytykujesz a sam blednie piszesz nazwe ulicy. Polecam bys sie przeszedl i spojrzal jak rzeczywiscie nazywa sie ta ulica a nie piszesz zza klawiatury. Zapewne chodzilo Ci o ul. Koryzonowej a nie jak sam blednie piszesz, krytykujac innych ulice Koryznowej. Pozdrawiam.
Ulica nazywa się Marii Koryznowej. Nie ma w LBN ul. Koryzonowej, choć większość osób z Kaliny tak właśnie na nią mówi Tak więc Drogi Lublinianinie sam przejdź się i zerknij na tabliczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dede napisał:
Ulica nazywa się Marii Koryznowej. Nie ma w LBN ul. Koryzonowej, choć większość osób z Kaliny tak właśnie na nią mówi Tak więc Drogi Lublinianinie sam przejdź się i zerknij na tabliczkę
A jeżeli napiszę że na ul. Skłodowskiej dają za darmo telewizory to co trafisz czy będziesz pytał czy tłumaczył że takiej ulicy nie ma bo jest M.C. Skłodowskiej ? to takie typowe dla innostrońców gra półsłówek sra półgłówek i pamiętaj ja- jakby nie była napisana nazwa ulicy trafię bo ja tutejszy od pokoleń ! natomiast testy polonistyczno -stylistyczno jakieś tam , to nie to forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ta Agnieszka, która lizała mi wczoraj mojego orzeszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by nie było prawdę napiszą tylko jak się pomylą /////////// zbiegu ulic koryznowej i kalinowszczyzny niema a rozkopany jest tylko trawnik w środku ronda co niema wpływu na nic ..,.,chyba dobrze że coś robią ???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa jest to Rondo Berbeckiego. I już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutejszy napisał:
A jeżeli napiszę że na ul. Skłodowskiej dają za darmo telewizory to co trafisz czy będziesz pytał czy tłumaczył że takiej ulicy nie ma bo jest M.C. Skłodowskiej ? to takie typowe dla innostrońców gra półsłówek sra półgłówek i pamiętaj ja- jakby nie była napisana nazwa ulicy trafię bo ja tutejszy od pokoleń ! natomiast testy polonistyczno -stylistyczno jakieś tam , to nie to forum .
Że jesteś "Tutejszy" to nawet widać po poziomie wypowiedzi. Pogarda dla wiedzy i agresja, bo ktoś ośmielił się zwrócić uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...