Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamera nagrała kradzież na skrzyżowaniu

Utworzony przez ~bartek~, 25 maja 2009 r. o 15:05 Powrót do artykułu
bardzo dobrze:) niech gówniarze dostaną po 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez obawy, takim nic nie zrobią. Jutro zwiną następną torebkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa pójdą ale nie siedzieć tylko na układ z policją i prokuraturą... przyznają się do kilku innych przestępstw i wyczyszczą statystyki policji w zamian wyjdą na wolność po 2 miesiącach i będą kraść dalej... taki proceder to standard w lubelskiej policji. Jak by nie to to wskaznik przestępczości na lubartowskiej i rybnej byłby chyba najwyższy w polsce, policja musi sobie czyscic statystyki a łebki wracają wyrywac torebki, zrywać łańcuszki i okradać samochody i koło się zamyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskakujące bo ja dostarczyłem nagranie z kradzieży zarejestrowane na komputerze i policja ma olbrzymie trudności ze zidentyfikowaniem sprawcy ot propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi, jak to możliwe, że "mają na koncie liczne kradzieże i włamania". To dlaczego jeszcze nie siedzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapy poobcinać to nie będą mieli czym kraść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dozór policji będzie polegał na tym, żeby chronić złodzieja przed poszkodowanymi, aby mu nie zrobili krzywdy w afekcie? Wtedy to wymiar niesprawiedliwości zajmie się skrupulatnie krewkimi obywatelami. Złodzieje i bandyci są chronieni prawem. Skoro zostali złapani, są recydywistami, to dlaczego po ujęciu chodzą wolno i mają za nic normy moralne? Państwo deprawuje obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...