Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie na liscie znajduje sie prawa ręka Marszałka Zdrojkowskiego (dzis startujacego z Listy PO) - były dyrektor Kancelarii Marszałka, będacy wówczas w zasadzie Nadmarszałkiem, bo sie chłopaczyna na mieście spinała ze to on rozdaje karty w Lubelskim PiS i co nie ma go na liście???, nie ma go na jedynce?? - to skandal!!!, taki on mondry i ambitny. Jak w PiSie zmarnowali taki TALENT ze wszyscy uczestnicy programu "Mam Talent" przy nim powinni sie ze wstydu spalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misia napisał:
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misia napisał:
A ja popieram Mariusza Bańkę bo Bieńka nie znam...choć jakiś tam generał był chyba Bieniek...a Mariusz Bańka to jest dopiero gość! Kopara wam opadnie
Zgadzam się. Również popieram Mariusza Bańkę. Naprawdę porządny, zrównoważony i z wielkimi ambicjami gość. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę głosować na wszystkich tylko nie na Mariusza Bańkę , który zmienia chorągiewki na zawołanie - poprzednio startował z listy LPR .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...