Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandyduję, bo tu pomieszkuję. Kto może zostać radnym?

Utworzony przez Przemysław Leniak, 16 października 2014 r. o 16:53 Powrót do artykułu
a to jest wersja artykułu promocyjnego jaki dziennik wschodni pisze za darmo... tego się za 3 tys. nie dostanie ... w sumie co to za problem pokazać gdzie się mieszka  i jak się żyje proszę bardzo zróbmy to moi sąsiedzi w poniedziałek zrobię z nimi wywiady  w końcu niektórzy znają mnie od urodzenia ... to ciekawi ludzie np z Panią Joanną ostatnio o mało co nie wpadłem pod samochód przechodząc przez jezdnię na Krańcowej Pani Joanna jest aktorką a gadaliśmy sobie o niczym innym niż tylko o polityce...  obok Pani Joanny na parterze mieszka A(...) moja koleżanka z podstawówki jeszcze, mieszka z dziećmi mężem i rodzicami jest przedsiębiorcą - czasem u niej robimy zakupy ma sklep w historycznym miejscu obok Agnieszki tuż pod mieszkaniem w którym się wychowałem mieszkają dość nowi sąsiedzi - ale tym co nas łączy jest to że oni tez mają jakiś punkt zaczepienia w gminie Krzczonów nowi znaczy oczywiście że mieszkają już lat kilkanaście - w tym czasie ich dziecko stało się piękną młodą kobietą to parter na pierwszym piętrze na przeciwko mojego rodzinnego mieszkania - mieszka przesympatyczna rodzina z którą od niedawna łączy mnie dalekie ale jednak powinowactwo ;-) zabawne ale nie wiem zupełnie kto mieszka tuz obok  kłaniam się czasem tym ludziom ale zupełnie się nie znamy ... to dziwne ale chyba mógłbym opowiedzieć o całej klatce a nawet całym bloku ba o kilku sąsiednich również ... istotnie nie sypiam na Męczenników co dzień w styczniu kiedy jeszcze pracowałem w Stocku spałem tam co najmniej dwie a czasem trzy noce w tygodniu ... a jednak na moim dowodzie prezydent miasta zaświadcza że mieszkam pod tym właśnie adresem ... na ten adres wysyła też do mnie podatek od nieruchomości do zapłaty ... jak to jest z tym domicylem właściwie? o Krzysztofie Zuku mówi się że mieszka w Swidniku no ale wladzy to dziennik wschodni raczej nie podskoczy prawda?  
Ostatnio edytowany 16 października 2014 r. o 17:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się pchają do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istotnie rękami i nogami ;-) ... zostawiając kwestię krańca dawnego lotniska na którym stoi blok zła czyli moje mieszkanie chciałbym przejść do kwestii okręgu nr. 6 ... jedna ze zwolenniczek Ruchu Narodowego a trzeba pamiętać że jestem gościem na ich listach bo należę od 22 lat do PPS (pewnie już niedługo zresztą bo towarzysze dupą się do mnie odwracają i to nie umytą- tak Panie Władku Skonecki to muszę nazwać) a wiec jednak z tych zwolenniczek zauważyła że przecie nie mieszkam w okręgu z którego startuję ;-) hmm nie wybierałem sobie okręgu ani miejsca na liście - propozycja padła ze strony Komitetu Wyborczego wyborców Ruch Narodowy ale z Dziesiątą mam jednak pewne związki kiedy kręciłem ten film https://www.youtube.com/watch?v=ajQNtwVb53I za chwilę go usunie Wiejak jako materiał wyborczy umieszczony bez haraczu  więc szybko oglądajcie ;-) kiedy go kręciłem to nie dlatego ze wybrałem się do obcej dzielnicy zrobić filmik wyborczy tylko dlatego że moja rodzina ma tu od dwu pokoleń działkę pracowniczą niesamowite prawda? o tamie dowiedziałem się przy okazji tego że przyjechałem naprawić drzwi które jakiś czas temu rozbebeszyli włamywacze ... o stanie Czerniejówki mówiłem podczas tej słynnej "debaty" w czasie której moja współpraca z Ruchem Narodowym stała się scisła świdniczanin Krzyś Żuk obiecał mi ze poinformuje jakieś buiro do spraw kryzysowych i oni udziela mi wykrętnej odpowiedzi Gruszka powiedziała ze nic nie da sie zrobić a Kowalczyk że jak się unormuje stosunki własnościowe to on tam przetnie wstęgę na ścieżce rowerowej Kowalski nic nie powiedział bo mu nie było wolno - bo to podobno faszysta ... dziwne ale tamę zlikwidowano i poziom Czerniejówki spadl o ok 50-60 cm ... mozna powiedzieć że Dziesiąta jest mi obca? można dziennik wszystko może i Zuk mu za to jeszcze zapłaci ;-) ale tak w ogóle to moja rodzina swoje pierwsze mieszkanie w Lublinie miała na ulicy Wojennej było to wynajmowane mieszkanie w nieistnieącym już dziś przedwojennym hotelu dla dżokejów najpierw był to parter potem tuz przed przeprowadzką na Żmichowskiej mieszkanie nad bramą kamienicy... ... moge tak długo opowiadać - Lublin kiedyś bardzo lubiłem dzis mniej - władza namiestników Palikota - Wasilewskiego i Żuka bardzo go zmieniła - w miasto nieprzyjazne oschłe zakarzone zgnilizną kolesiostwa nepotyzmu urzędniczej arogancji i oblesnego kulturkampfu
Ostatnio edytowany 16 października 2014 r. o 17:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawostką jest to ze ze mną jako chyba jednym z nielicznych kandydatów na radnego mozan pogadać tu na forum  i to pogadać o wszystkim dlatego taki lek wzbdzam we władzy i jej dziennikarskich klaunach ;-) pozdrawiam i dzięki za promocję za free Wiejaku rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a chciałbym sobie tak porozmawiac z panem Żukiem na temat delegacji zagranicznych Jego oraz jego zastępców i wszystkich radnych.   Prezydent Pruszkowski nie krył sie z tymi danymi, upublicznił przez co Kurier i Dziennik mieli bekę pisząc teksty o tytule "Biuro Turystyczne Ratusz".   Z Panem Kowalskim też mogę sobie porozmawiac na siłce w Pure Plaza i dlatego zagłosuje na RN a nie na turystów ze Wspólnego Koryta i Platwusa za przeproszeniem Obywatleskiego, i PiSu którzy za moje pieniądze realizuja swoje hobby podróżnicze tak juz od jakiś 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcjo Trybuny Ludu! Kto ma lepsze rozeznanie w sprawa miasta: Lubelak mieszkający trochę na wsi trochę w mieście, czy człowiek z Krasnegostawu mieszkający w Świdniku i okupujący lubelski ratusz?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze redakcja Kurierla Lubelskiego zajęłaby sie prawdziwymi problemami mieszkańców lublina np grasujacymi po Wieniawie lisami, - są takie dwa ich pogniska. Jedno okolice Głowackiego , ks. Popiełuszki i Junoszy. Nory maja na tyuyłach szpitala wojskowego oraz drugie ogród saski oraz były klirkut k. stadionu Lublinianki.   Jednak Dziennik Wschodni sie tym nie zajmie ponieważ dziennikarze tej gazety zasiadają w róznych radach konsultacyjnych prezydenta Żuka wystareczy sprawdzic BIP miasta, zakładka władze miasta, ciała doradcze   a i coniektórych redaktorów żony maja etaty w urzedach kierowanych przez działaczy Platformy Obywatleskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propos Kuriera niby jesteśmy na forum sztandaru ludu dawnego czyli dzisiejszego dziennika ale nie ma dziś różnicy miedzy redakcjami kidy spytałem czy kurier napisze o przekrętach z reklamami wyborczymi dziennika to powiedzieli że ni hu hu oni się wspierają a taka rzepa napisze ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się spodziewać by ten temat spowodował że któryś z bananowych polityków zacznie się pojawiać na forum... ... ale dziennik poruszył nieco niechcący temat bardzo ciekawy kto żyw i nie emigrował jeszcze do Albionu ten ucieka od 8 lat poza strefę władzy patofili to na ogół ludzie nie najgorzej sytuowani budują domy w ościennych gminach gdzie koszty życia nie uwzględniają bizantyjskiej rozpusty dworu skarabeusza ... to są dyrektorzy im właściciele firm ale i urzędnicy miejscy - wielu z nich nie mieszka w "raju" który tworzą mieszkańcom Lublina ... ja jestem jednym z nich choć nie nachapałem się na drapanym i nie mam takowego zamiaru ... Żuk swoich wyborców a dziennik swoich czytelników ma za idiotów ot rzuci im jakiś temacik w stylu Koawalczyk zblizył się fizycznie do Zuka i mysli że oni się tym zadowlą ... tak oczywiscie nie jest Lublinianie czy wykszatłceni i wzbogaceni czy ludzie pracy rąk własnych to nie głupki z podrzędnego sztetla (czytaliście Rewizora?) ale ludzie rozxsądni którzy mimo całej żuczej złośliwości i wykładania im zaniedbanych ulic czerwonymi dywanami jakoś w Lublnie żyją starają się iść do przodu mimo kosztów które rosną i dojmującego bezsensu tych wszystkich Aren oni wiedza jak wybrać i tylko oni zdecydują czy wybiorą mnie w 6 okręgu czy moze np Daniewskiego który zasłynął oburzeniem na to że koszykarze depczą w czasie gry herbowego Koziolka  cokolwiek wybiorą - będą mieli racje  bo w końcu cóż wybierają jak nie swoją przyszłość? mogą w niej zatrudnić mnie a mogą nie  mnie ale wybór mają i ja ich nie mam za kretynów pzdr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak napisał:
za chwilę go usunie Wiejak jako materiał wyborczy umieszczony bez haraczu  więc szybko oglądajcie ;-)
nikt nie będzie nic usuwał te głupoty zostaną na lata w sieci i pogrążą całkowicie autora znanego z imienia i nazwiska    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to nie będzie? nie kwestionuj słów prezesa Wiejaka ten film to zło https://www.youtube.com/watch?v=mjWwfmvTQYE&list=UUhj_50eSMFBcUo-X7Ax7kGg
Ostatnio edytowany 16 października 2014 r. o 22:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...