Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w Lublinie

Utworzony przez róża, 11 czerwca 2013 r. o 22:01
A ile wynosi prowizja?
W Amronet to tylko 0,2% od kwoty jaką wymieniasz. Może być też mnie jeśli do duże pieniądze, ale więcej nigdy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super:) Niewiarygodnie niska jest ta opłata. Zmieniam dotychczasowy kantor na Amronet. bo i rejestracja nic nie kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowizja kompletnie nie odczuwalna dla portfela, z kursów Amronet.pl też jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam, bo Amronet.pl to oszczędności widoczne od razu i pełna funkcjonalność 24/7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amronet proponuje też przystępne kursy, jeden z najtańszych kantorów w Internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio pierwszy raz w życiu korzystałem z platformy na stronie amronet.pl i poszło gładko. Wymieniłem kilka tyś Euro po dobrym kursie na złotówki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstra sprawa, że przy większej kasie Amronet.pl dopuszcza negocjacje, 2 razy już wymieniłem w ten sposób na lepszych warunkach niż standardowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również mogę polecić usługi internetowego kantoru. Mają lepsze ceny i są bardziej elastyczni co do ich ewentualnych negocjacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że internetowy ale nie każdemu można zaufać tak jak z ludzmi... Osobiscie stawiam na Amronet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi powiedzieć który z lubelskich kantorów jest teraz najlepszy, bo wymieniam przez Internet. Swoją droga polecam tę formę realizowania transakcji bo to po prostu mniej kosztuje- lepsze kursy, niższe spready. Sporo można zaoszczędzić w Amronet.pl. Mnie na pojedynczej transakcji udaje się średnio 200- 300 zł.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie kantory??? To takie steacionarne jeszcze istnieja?! :D ja od dluzszego czasu przez internet wymieniam np Amronet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieją, ale nie korzystam, bo po prostu online bardziej mi się opłaca. Mimo, że stacjonarny kantor mam prawie po sąsiedzku. Głównie korzystam z Amronet, jestem zadowolony z kursów i nowoczesnych rozwiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o internetowe kantory walutowe to ja osobiście polecam inKantor wymiany walut online, dzięki któremu wymieniam pieniądze po wyższych kursach niż te w stacjonarnych kantorach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://jakikantor.pl też wymieniam tylko w kantorach internetowych pomimo tego że mam stacjonarny pod nosem. Do codziennego użytkowania stacjonarny jest szybszy ale jak potrzebuje większą kwotę przewalutować to tylko w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze stacjonarnych kantorów mało kto korzysta. Ja polecam kantor online Amronet.pl  Mają dobrą cene kursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto założyć darmowe konto na www.amronet.pl Serwis działa naprawdę szybko, co jest jego dużym plusem. Można też całkiem sporo zaoszczędzić, bo w porównaniu z innymi kantorami jest mega korzystnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygodnie mi się wymienia walutę na stronie www.amronet.pl. Powiem, że sam proces jest bardzo prosty u nich, w przeciwieństwie do niektórych innych platform, które mają to wszystko dość zagmatwane i trudno się było mi połapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z głową jest zrobiony kantor online na stronie amronet.pl. Wszystko podane jak na dłoni – kursy, kalkulator, FAQ (bardzo przydatne i rozbudowane). Fajnie jest też zrealizowana obsługa klienta, kontakt sprawny i konkretny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś zakładałem konto na stronie amronet.pl. Parę wymian tu zrobiłem, ale stałym klientem nie jestem, bo po prostu rzadko jeżdżę gdzieś za granicę, więc mi inna waluta niż PLN nie potrzebna. Ale sam kantor wspominam dobrze, na pewno można było lepiej kupić euro niż przez bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe kursy można ustrzelić w kantorze Amronet na amronet.pl. Na pewno jest to lepsza alternatywa niż banki, bo odpada opłata spreadowa, także jest się te kilka procent do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...