Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kąpiele w fontannie na placu Litewskim to niesmaczne zjawisko". List Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 09:19 Powrót do artykułu
kultura ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj tam byłam. Hałas, biegające prawie nago dzieci... myślę że to powinno wyglądać bardziej subtelnie jak na wizytówkę miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten MIŚ kosztował 50 milionów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"TO JEST MIS NA MIARĘ NASZYCH MOŻLIWOŚCI".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpuścić chama do biura to atrament wypije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jak w lesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kąpiel w fontannach powinna być kategorycznie zabroniona, a szczególnie jeśli chodzi o rozwrzeszczane nagie dzieci. To nie jest aquapark!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy władze miasta zrobią z tym porządek? Skoro już zainwestowano tyle pieniędzy w plac to niech on spełnia swoje dotychczasowe rolę tak jak przed remontem. Ja nic wcześniej nie słyszałem że ma tu powstać brodzik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze fontanny nie widziałam, ale przerażają mnie zdjęcia które widzę w Internecie. Czuję się strasznie zniesmaczona. Rozumiem że jest gorąco i aż chce się wejść do takiej fajnej wody. Ludzie pomyślcie jak pozwalacie kąpać się dzieciom nago to jest istny raj dla pedofili. Miejsce publiczne takie jak centrum miasta nie jest miejscem odpowiednim do kąpieli mimo że jest na to pozwolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dzicz co się kąpie odstrasza mnie od tego miejsca. Kto dał na to zgodę Masakra. Ludzie opamiętajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brodzik za 50 mln - straszne kto na to pozwolił. Durni ludzie z dziećmi niczego nie szanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi chamstwo i prostactwo Jak trzeba mieć nasrane we łbie żeby kąpać się w fontannie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pies bardzo lubi płukać se jaja i sikać do tej fontanny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety pokolenie 5 setek plus robi co chce, wies, pis i zacofanie, czyli Polska pełna gębą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodzić drutem kolczastym i siatką pod napięciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiocha Lublin ma radochę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten list to chyba napisal ktos starszy jest to standardowe ze w tym wieku sie ciagle cos nie podoba ale jest i ale?? dzieci w pampersach to przesada ma racje!! oraz przy pewnych ukladach fontanny nie da sie inaczej jak w slipkach w upaly dla ochlody i nic co ludzkie nie jest nam obce. Jezeli fontanna ma efekt basenu czyszczenia to czemu nie panie zniesmaczony??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki pan taki pies do goscia co napisal bo normalni myja sie nie plucza oraz wiedza ze obok jest szalet miejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...