Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karta ICE może uratować ci życie

Utworzony przez EB, 27 czerwca 2009 o 09:22 Powrót do artykułu
Bardzo fajny pomysł. Ale. Jakoś nie widzę gdzie jest informacja o grupie krwi, przyjmowanych lekach czy uczuleniu na nie. Albo formułce że w razie śmierci zgadzam się (lub nie) na przekazanie moich organów innym. A chyba to są najważniejsze informacje w razie udzielenia natychmiastowej pomocy, a nie dzwonienie po rodzinie (najczęściej), która w przypadku szokującej wiadomości nie tylko nie pamięta grupy krwi, ale nawet własnego nazwiska.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja np mam wpisane w telefonie ICE-DOM polecam, chodź lepiej żeby nikt obcy nie musiał korzystać
0
Warto również w telefonie kom. w spisie numerów wpisać hasło KREW - i swoją grupę.
0
piracik napisał:
Warto również w telefonie kom. w spisie numerów wpisać hasło KREW - i swoją grupę.
To jest bez użyteczna informacja- grupa krwi musi być potwierdzona oryginałem badania.
0
Karta jest bezuzyteczna. Grupa krwi musi zostac potwierdzona badaniami, a imie i nazwisko czy numery telefonow do bliskich znajdziemy kolejno w dowodzie osobistym i telefonie. Kazdy lekarz wie ze w telefonie sa numery telefonu. Kos powie a jak nie ma dokumentow i elefonu ? To ja odpowiadam ze rowniez prawdopodobnie ze nie bedzie mial karty...t Akcja ma charakter zarobkowy i nie ulega watpliwosci. Nie kupie bo uwazam ze jest bezuzyteczna.
0
ANALITYK napisał:
Karta jest bezuzyteczna. Grupa krwi musi zostac potwierdzona badaniami, a imie i nazwisko czy numery telefonow do bliskich znajdziemy kolejno w dowodzie osobistym i telefonie. Kazdy lekarz wie ze w telefonie sa numery telefonu. Kos powie a jak nie ma dokumentow i elefonu ? To ja odpowiadam ze rowniez prawdopodobnie ze nie bedzie mial karty...t Akcja ma charakter zarobkowy i nie ulega watpliwosci. Nie kupie bo uwazam ze jest bezuzyteczna.
ja noszę w portfelu za przezroczystą czescią taki wynik badania to też nie jest problem przy poważnej chorobie można też odpowiednie dokumenty mieć w portfelu lub ich odpisy...
0
A ja kupiłam kartę i wcale nie uważam, ze na nic się nie przyda. Poza tym pięć zł to nie majątek a przesyłka jest za darmo.
0
nie zgodzę się z tym, że karta jest bezużyteczna. Kiedyś na poczcie w mieście zapomniałam dokumentów - uprzejma uczciwa pani w okienku zadzwoniła na tel. podany na karcie, dzięki czemu przez "telefoniczny łańcuszek" się szybko znalazły.
0
PCK to oszuści, nie dość, ze zapłaciłem za kartę to czekam już drugi miesiąc a karty nie ma i nie będzie bo pewnie nigdy nie została wysłana.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: