Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karta ICE może uratować ci życie

Utworzony przez EB, 27 czerwca 2009 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Bardzo fajny pomysł. Ale. Jakoś nie widzę gdzie jest informacja o grupie krwi, przyjmowanych lekach czy uczuleniu na nie. Albo formułce że w razie śmierci zgadzam się (lub nie) na przekazanie moich organów innym. A chyba to są najważniejsze informacje w razie udzielenia natychmiastowej pomocy, a nie dzwonienie po rodzinie (najczęściej), która w przypadku szokującej wiadomości nie tylko nie pamięta grupy krwi, ale nawet własnego nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja np mam wpisane w telefonie ICE-DOM polecam, chodź lepiej żeby nikt obcy nie musiał korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto również w telefonie kom. w spisie numerów wpisać hasło KREW - i swoją grupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piracik napisał:
Warto również w telefonie kom. w spisie numerów wpisać hasło KREW - i swoją grupę.
To jest bez użyteczna informacja- grupa krwi musi być potwierdzona oryginałem badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karta jest bezuzyteczna. Grupa krwi musi zostac potwierdzona badaniami, a imie i nazwisko czy numery telefonow do bliskich znajdziemy kolejno w dowodzie osobistym i telefonie. Kazdy lekarz wie ze w telefonie sa numery telefonu. Kos powie a jak nie ma dokumentow i elefonu ? To ja odpowiadam ze rowniez prawdopodobnie ze nie bedzie mial karty...t Akcja ma charakter zarobkowy i nie ulega watpliwosci. Nie kupie bo uwazam ze jest bezuzyteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANALITYK napisał:
Karta jest bezuzyteczna. Grupa krwi musi zostac potwierdzona badaniami, a imie i nazwisko czy numery telefonow do bliskich znajdziemy kolejno w dowodzie osobistym i telefonie. Kazdy lekarz wie ze w telefonie sa numery telefonu. Kos powie a jak nie ma dokumentow i elefonu ? To ja odpowiadam ze rowniez prawdopodobnie ze nie bedzie mial karty...t Akcja ma charakter zarobkowy i nie ulega watpliwosci. Nie kupie bo uwazam ze jest bezuzyteczna.
ja noszę w portfelu za przezroczystą czescią taki wynik badania to też nie jest problem przy poważnej chorobie można też odpowiednie dokumenty mieć w portfelu lub ich odpisy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kupiłam kartę i wcale nie uważam, ze na nic się nie przyda. Poza tym pięć zł to nie majątek a przesyłka jest za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgodzę się z tym, że karta jest bezużyteczna. Kiedyś na poczcie w mieście zapomniałam dokumentów - uprzejma uczciwa pani w okienku zadzwoniła na tel. podany na karcie, dzięki czemu przez "telefoniczny łańcuszek" się szybko znalazły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PCK to oszuści, nie dość, ze zapłaciłem za kartę to czekam już drugi miesiąc a karty nie ma i nie będzie bo pewnie nigdy nie została wysłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...