Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak piszesz kąt Jasiu, no jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof C. a nie S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że najlepiej przekazać procedurę wyjaśnienia katastrofy w ręce KOMISJI radzieckiej MAK. 100 % gwarancja, ze wszystko dokładnie przebadają i wyjaśnią. POlecam gorąco jej usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakob napisał:
Ja myślę, że najlepiej przekazać procedurę wyjaśnienia katastrofy w ręce KOMISJI radzieckiej MAK. 100 % gwarancja, ze wszystko dokładnie przebadają i wyjaśnią. POlecam gorąco jej usługi.
lepiej oddac sprawę w ręce macierewiczowi i kaczyńskiemu, bo to na pewno wina rządu tuska i spisek z ruskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakob napisał:
Ja myślę, że najlepiej przekazać procedurę wyjaśnienia katastrofy w ręce KOMISJI radzieckiej MAK. 100 % gwarancja, ze wszystko dokładnie przebadają i wyjaśnią. POlecam gorąco jej usługi.
odbiło ci z gorąca ? samolocik rozbił się na ziemi polskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie idiotami?? Zginęło dwóch ludzi a wy sobie jaja robicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romano jeszcze nie wszyscy dorośli do pisania komentarzy przy takich tragediach.A w ogóle to dziwie się moderatorowi że publikuje takie durne komentarze.To był mój kolega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien dziennikarz muzyczny prowadzący w regionalnym programie audycję wieczorną w piatek, tak się przejął wypadkiem,że zaczął bredzić i do studia zaprosił radiomaryjny elektorat. Tak to kanon muzyki rockowej zmienił się w kanon oszołomstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...