Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa Smoleńsk: Transmisja uroczystości żałobnych na Placu Zamkowym

Utworzony przez mieszkaniec miasta, 17 kwietnia 2010 r. o 12:21 Powrót do artykułu
effie napisał:
To smutne, że tak mało Lublinian przyszło symbolicznie pożegnać tragicznie zmarłych. Jeszcze bardziej czuję się rozczarowana postawą, rozmowami ludzi, jakie usłyszałam np. w komunikacji miejskiej. Szczytem wszystkiego jest pytać o giełdę w Elizówce na takim forum. Brak słów.
Spin doctory niczym sępy i hieny już rzucają się na szczątki Lecha Kaczyńskiego - Śp. Prezydenta RP. Im za socjotechniczne inicjatywy i podpuchy płacą pieniądze, ciężkie pieniądzą - a wam marne robaczki, które kąsać zaczęłyście zwłoki zanim jeszcze w ziemi spoczęły jaka motywacja przyświeca? Tylko to pytanie postawic wypada - Twojemy poprzednikowi również. Trzeba być ponad tym bo nie ten który bronić się już nie może, a ten ktory umniejszac Go próbuje jest już niczem trup - blady i strachem śmierdzący... Im zrobić nic więcej już nie mogą jak tylko wydrzeć nam z pamięci - od Ciebie zależy czy na to pozwolisz czy też będziesz pielęgnować ostatnią drogę ofiar Katynia II: Jak latarnik bez morskiej latarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
"symbolicznie pożegnać zmarłych"?-byłem wczoraj na Placu Litewskim,byłem na Placu Łokietka(obok Bramy Krakowskiej)-parę chwil poczytałem,pomyślałem:"No szkoda ludzi..."-nie paliłem znicza i nie"kidałem"kwiatami-bo przecież KTOŚ TO będzie musiał po mnie posprzątać-bo nie kwiaty i nie znicz zrobią ze mnie dobrego człowieka-lecz modlitwa za zmarłych i skupienie....A kwiaty,znicze i wyjazdy do Wa-wy i Krakowa tak naprawdę tylko"nabijają"kasę handlarzom i CPNom oraz hotelom-bo dla nich TE DNI to żniwa... No ale co?-wróciłem do domu i życie toczy się dalej...
Nie mówię o zniczach, pokłonach, biciu się w piersi. Mówię o tym, że można postać w ciszy, skupieniu, poświęcić chwilę naszej uwagi, naszych myśli tym, którzy zginęli. Ten sarkazm jest nie na miejscu. Zazdrościsz, że Ty nie zarobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Zgłoś Dziwiszowi. Może pochowa ich jako wielkich świętych menczenników na Wawelu?
A Ty naucz się ortografii zanim zaczniesz głosić błyskotliwości na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naftalina napisał:
Spin doctory niczym sępy i hieny już rzucają się na szczątki Lecha Kaczyńskiego - Śp. Prezydenta RP. Im za socjotechniczne inicjatywy i podpuchy płacą pieniądze, ciężkie pieniądzą - a wam marne robaczki, które kąsać zaczęłyście zwłoki zanim jeszcze w ziemi spoczęły jaka motywacja przyświeca? Tylko to pytanie postawic wypada - Twojemy poprzednikowi również. Trzeba być ponad tym bo nie ten który bronić się już nie może, a ten ktory umniejszac Go próbuje jest już niczem trup - blady i strachem śmierdzący... Im zrobić nic więcej już nie mogą jak tylko wydrzeć nam z pamięci - od Ciebie zależy czy na to pozwolisz czy też będziesz pielęgnować ostatnią drogę ofiar Katynia II: Jak latarnik bez morskiej latarni
Dla mnie jest to bardzo smutne, odbiera mi wiarę w ludzi, bo czuję, że oni nie atakują mnie czy tragicznie zmarłych. Ja to odbieram jako atak na polskość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~gość~' date='17.04.2010, 13:26:47' post='267612'] proszę o informację: czy jutro odbędzie się giełda samochodowa w Elizówce lub gdzieś w Lublinie? [/quote Podobno odwolali...zaloba..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
Ja to odbieram jako atak na polskość.
Masz jeszcze parę innych frazesów na podorędziu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
effie napisał:
Nie mówię o zniczach, pokłonach, biciu się w piersi. Mówię o tym, że można postać w ciszy, skupieniu, poświęcić chwilę naszej uwagi, naszych myśli tym, którzy zginęli. Ten sarkazm jest nie na miejscu. Zazdrościsz, że Ty nie zarobisz?
Nie zazdroszczę-bo niby czemu?-handel to też sposób na życie. A natomiast w domu raczej "na okrągło"muszę być,bo mam żonę na wózku i muszę być przy niej jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...