Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Każdy chciał selfie z Joanną Krupą. Znana modelka w Felicity (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2016 o 23:06 Powrót do artykułu
Pwnie felicitty zapłaciło za przyjazd "gwiazd" więcej niż wszystkim pracownikom za rok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No nie ludziska! Miejscowe gazetki mają lublinian za chłopków pańszczyźnianych. Jakaś tam Krupa przyjedzie i wielkie wydarzenie. Dajcie spokój.
0
Głupszego komentarza w życiu nie czytałam...  Pracownikom płacą firmy w których są zatrudnieni.  A Feliciti odnajmuje powierzchnie. Tłumoku.!
0
Takie Krupy to w każdej wsi !
0
Podstarzała, z naciągniętą skórą i botoksem w twarzy. Trzeba zauważyć, że kobiety szybko tracą urok. Miażdżąca większość kobiet jest zwyczajnie brzydka.
0
Każdy chciał?. N.p. ja nie chciałem.
0
Takie "gwiazdy" przyciągają tylko 14-letnie dziewczynki, jeżeli ktoś pełnoletni widzi w tym coś interesującego to ma ze sobą problem
0
a ten baniak to kto to?
0
a jakas data w artykule? kiedy to było? cos wiecej nie mozna napisac tylo kilka zdan?
0
Ostatnie foto najlepsze :)
0
Co mi po zdjęciu... Dzieci lepiej narobić.
0
Ja też nie chciałem z nią zdjęcia.
0
a kto to ta Krupa i czemu kaze robic zdjecia? to ktos z pis?
0
w życiu bym nie zrobił z nia zdjęcia
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"w życiu bym nie zrobił z nia zdjęcia" - dziękujemy za Twoją uwagę - bardzo nas ona obchodzi oraz czytelników artykułu - jest dla nas tak niezmiernie ważna, że umieścimy ją na najwyższej półce regału mieszczącego się w czeluściach naszej ...y obok Twoich pozostałych preferencji oraz krytycznych uwag niemających żadnej wartości ani przełożenia na rzeczywistość.. - inaczej kogo to obchodzi że se nie zrobiłbyś fotki z Dżoaną ?!!! i po co to czytasz ?!!! zastanów się nad sensem egzystencji !!! pozdrawiamy Minionki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: