Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Liczyłem na Rydzyka na eterze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście pospiech potrzebny bo jeszcze nie daj Boże nie zdążą przed wyborami i co ?
0
hahahahaha śmiać mi sie chce z tego podniecenia tym gównem - stadionem, jakieś lipne imprezki z TvN-nem na otwarcie, jakiś idiotyczny meczyk gówniarstwa na którym nic sie nie dzieje (bywałem na takich), jakiś festyn nauki który jest i tak co roku i jest nudny (byłem na kilku), a potem długo długo nic i generacja długów, Przyjdą kibice motoru albo jakiejs innej 10 ligowej gównianej pseudo drużyny (jebać motor,avie i całą reszte tego gówna) i zdemoluja ten stadion i tak powinno byc.
0
Nie moge sie doczekac otwarcia :)
0
hahahahaha śmiać mi sie chce z tego podniecenia tym gównem - stadionem, jakieś lipne imprezki z TvN-nem na otwarcie, jakiś idiotyczny meczyk gówniarstwa na którym nic sie nie dzieje (bywałem na takich), jakiś festyn nauki który jest i tak co roku i jest nudny (byłem na kilku), a potem długo długo nic i generacja długów, Przyjdą kibice motoru albo jakiejs innej 10 ligowej gównianej pseudo drużyny (jebać motor,avie i całą reszte tego gówna) i zdemoluja ten stadion i tak powinno byc.
  wszędzie byłeś wszystko widziałeś tylko pytanie skąd u ciebie przeświadczenie że przeciętny kibic od razu musi zdewastować stadion, już nawet nie komentuję tego twojego prymitywnego języka bo to się do komentarza nie nadaje, laurkę wystawiasz sobie i swoim rodzicom
0
Super stadion bardzo się cieszę że Lublin ma w końcu znakomity obiekt sportowy.
0
Prymityw, nauczyciel który nauczył cię pisać był ganiuszem.
0
I dobrze nie ma się co śpieszyć lepiej żeby wszystko było zrobione pożądnie a nie na odpier... Czekam na jakieś mecze:)  
0
O ile mi wiadomo konieczne jest pozwolenie na użytkowanie stadionu, a Pan Prezydent jeszcze takiego nie posiada.
0
szykuje sie piekny objekt trzeba bedzie się wybrać z dzieciakami:)
0
A gdzie drogi do tego stadionu? A może taczkami?
0
Ciekawe ile Lublin z naszych podatków będzie rocznie opłacał ten bubel POwski?
0
Piekny stadion super za taki mamy
0
Czekam na oficjalne info kiedy otwarcie bo trzeba bilety kupić:)
0
A to musi te imprezę obsługiwać ta kłamliwa stronnicza telewizja? Ja już tvn oglądam tylko po to żeby zobaczyć co znowu nakłamali albo poprzekręcali w swoich "faktach", stronnicze komentarze, pseudoobiektywne opnie, zastanawiam się ilu w Polsce jest idiotów którzy tego nie widzą i wierzą w te ich bzdury
0
Pewnie kajakami bo blisko rzeki Bystrzycy !!  :)  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: