Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiktor napisał:
Przeczytaj dokładnie artykuł, a nie wypisujesz takie bzdury...Nigdzie nie ma mowy o tym, że ta kobieta była nietrzeźwa lub brudna. Odrazę budzą dzisiejsze nastolatki w niedzielne poranki-brudni, spoceni, śmierdzący alkoholem na kilometr. A co do kierowców tych busów to powinni zostać ukarani, a najlepiej zdjęci z trasy-to nie jest ich pierwszy wybryk!
Czego wszyscy wieszacie psy na Contbusie? Jak wam nie pasuje jeździć tą firmą do Warszawy to są inni przewoźnicy (np. PKS, PKP i 7 przewoźników prywatnych) więc nie widzę problemu. Podróżuje nimi i jakoś nigdy nie narzekam na jakość podróży bo jest rewelacyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Jesteś chamem ,to prawda ,co mniemam z wypowiedzi z kompleksami .Pozdrawiam i współczuję ale już tak będzie u Ciebie do końca życia .
Kompleksy to akurat wylewają tutaj inni, a przede wszystkim takie prymitywy jak ten kierowca busa, jego kierownik, właściciel i w ogóle to coś nazywane "firmą przewozową". Mnie nie interesuje czy ta osoba była z Rosji, Zimbabwe, Kanady czy Grenlandii. Jeśli klient do mnie przychodzi, mogę odmówić mu sprzedaży czy obsłużenia, ale jeśli zrobie to dlatego bo jest np. ubrany jak ortodoksyjny Żyd czy jest obcokrajowcem, to ten klient ma prawo zadzwonić po policję, a mnie mogą doprowadzić do bankructwa. Tak jest w każdym cywilizowanym kraju, ale nie w Polsce i nie w Lublinie. Ta firma miała już kilka takich przypadków, sprawa niepodporządkowania się regułom narzuconym przez Urząd Marszałkowski jest ewidentnym złamaniem prawa - właściciel powinien już czekać na odbywania wyroku, przynajmniej półrocznego. Gdyby Polska była krajem cywilizowanym, a nie dziką republiką bananową, gdzie rządzi chamstwo, kompleksy, zawiść, stare układy, rodem z PRL. Wczoraj Holender w PE wytknął Polsce dużo prawdy, mogło to oburzać, ale po dzisiejszym przypadku z Contbusem, widać, że miał rację. Wczoraj się oburzali, ale jak widać niektórzy Polacy są takimi samymi prymitywami w stosunku do ludzi ze Wschodu lub Południa (i nie tylko)jak niektórzy Holendrzy wobec Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodzio napisał:
A kto powiedział, że ma być katolik widzę, że rozumek juz wyprany tylko jedna słuszna linia
Tak katolik, to jedyna słuszna religia no i jaka Polska aż z daleka zalatuje polskością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Czego wszyscy wieszacie psy na Contbusie? Jak wam nie pasuje jeździć tą firmą do Warszawy to są inni przewoźnicy (np. PKS, PKP i 7 przewoźników prywatnych) więc nie widzę problemu. Podróżuje nimi i jakoś nigdy nie narzekam na jakość podróży bo jest rewelacyjna.
To nie pierwszy przypadek, tylko kolejny. Gdyby Polska była normalnym, cywilizowanym krajem, ta gówniana firemka już dawno by nie funkcjonowała, a właściciel siedzial by w więzieniu za malwersacje, łamania prawa, niepodporządkowywanie się decyzjom administracyjnym, itd. Mamy wolny rynek, Contbus niech bankrutuje, jego miejsce zajmą inne firmy, jak one się nie sprawdzą, wejdą inne, itd. PRL się skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Czego wszyscy wieszacie psy na Contbusie? Jak wam nie pasuje jeździć tą firmą do Warszawy to są inni przewoźnicy (np. PKS, PKP i 7 przewoźników prywatnych) więc nie widzę problemu. Podróżuje nimi i jakoś nigdy nie narzekam na jakość podróży bo jest rewelacyjna.
Chyba nie rozumiesz o co chodzi, nie o jakość podrózy ale o dyskryminację, o to, że Rosjanka "wzbudziła odrazę" swoim niemodnym wyglądem i odmówiono jej usługi z uwagi na to jak wyglądała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca mial absolutnie racje. Prosze pokazac zdiecie tej osoby, a inni ocenia czy kierowca ma racje. Okreslenie kogos ze ma wyksztalcenie to za malo. Widzialem ludzi wyksztalcoenych a wygladali gorzej jak bydlo. Nic kierowcy nie zrobicie wedlug mnie jezeli nie macie zdiec. Wszelka glupia pisanina jest zbedna. Zdiecie w sprawie oceny wygladu pasazera w chwili gdy chial wsiasc do busa jest nieodzowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca chlodni napisał:
Kierowca mial absolutnie racje. Prosze pokazac zdiecie tej osoby, a inni ocenia czy kierowca ma racje. Okreslenie kogos ze ma wyksztalcenie to za malo. Widzialem ludzi wyksztalcoenych a wygladali gorzej jak bydlo. Nic kierowcy nie zrobicie wedlug mnie jezeli nie macie zdiec. Wszelka glupia pisanina jest zbedna. Zdiecie w sprawie oceny wygladu pasazera w chwili gdy chial wsiasc do busa jest nieodzowne
Tak, tak, z pewnością pani doktor była brudna i smierdziało od niej z kilometra tym samym wzbudziła odrazę kierowcy oraz reszty pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba nie rozumiesz o co chodzi, nie o jakość podrózy ale o dyskryminację, o to, że Rosjanka "wzbudziła odrazę" swoim niemodnym wyglądem i odmówiono jej usługi z uwagi na to jak wyglądała.
O to właśnie chodzi. W głowie mi się cały czas to nie mieści. Tyle razy jeździłem pociągami "u Ruskich" i w krajach zachodniej Europy i nie takie rzeczy widziałem, nikt nie robił z tego problemu. Ostatnio był przypadek jak jakiemuś bezdomnemu policja czy straż miejska wyrzuciła cały dobytek w siatkach. Oczywiście, dla typowego "Polaczka-Europejczyka pełną piersią, ze słomą wystającą z butów" dobrze zrobili. Cziekawe tylko jak sami by sie czuli, gdyby ich potraktowano. Takiego chamstwa to nawet ja nie miałem, jak mi austriacki celnik kazał mi pokazywać czy mam ze sobą mydło i paste do zębów, bo myślał że pewnie "polska hołota" nie wie co to za czynność - mycie zębów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikt nie wpadł na pomysł, żeby tak znaczącej naukowiec zapewnić czystą i całą normalną DAMSKĄ odzież, zakupić walizki, żeby nie ciągnęła ze sobą tych szmat zawiązanych w płachty ? Ona budzi odrazę. Akurat trafiło na Contbus, ale ja jako klientka nie chciałabym siedzieć koło tej pani w busie. Nie neguję jej pozycji w świecie nauki, ale do normalnego życia, to ta pani nie jest przystosowana. Widzieliście zdjęcia tej pani gdziekolwiek ? Nie ? No, właśnie ! A dlaczego nie ? Bo może budzi odrazę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, Prawdziwy Polak nie powinien posiadać żadnych tatuaży ani kolczyków, nawet w uszach gdyż czyni go to bliżej cywilizacji która jest złem i powinna być surowo w Polsce zakazana. Prawdziwy Polak to nietolerancyjny, słabo wykształcony katolik a resztę hołoty do gazu, bo po co takie coś żyje i jeszcze budzi odrazę.
He, he... Jeśli tatuaż i kolczyk w uchu to dla Ciebie oznaka cywilizacji, tolerancji i wykształcenia to popatrz na dzikie plemiona, które by podkreślić swoje wykształcenie kolczykuje się gdzie popadnie (uszy, nos, brwi itp.) a następnie wypaćkane jakimś g(ó)wnem na twarzy i tułowiu (ozdoba prawie jak tatuaż), by okazać swą tolerancję dla innych plemion, napada je i wyżyna nie oszczędzając kobiet i małych dzieci. - No, ale przecież to ja jestem zacofany - przepraszam zapomniałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerka napisał:
A nikt nie wpadł na pomysł, żeby tak znaczącej naukowiec zapewnić czystą i całą normalną DAMSKĄ odzież, zakupić walizki, żeby nie ciągnęła ze sobą tych szmat zawiązanych w płachty ? Ona budzi odrazę. Akurat trafiło na Contbus, ale ja jako klientka nie chciałabym siedzieć koło tej pani w busie. Nie neguję jej pozycji w świecie nauki, ale do normalnego życia, to ta pani nie jest przystosowana. Widzieliście zdjęcia tej pani gdziekolwiek ? Nie ? No, właśnie ! A dlaczego nie ? Bo może budzi odrazę ?
Dobrze, ale czym budzi tą odrazę? Wyglądem czy tym, że jest brudna i smierdzi? Jeżeli tylko wyglądem to jest to przejaw dyskryminacji i nietolerancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAFCIO napisał:
He, he... Jeśli tatuaż i kolczyk w uchu to dla Ciebie oznaka cywilizacji, tolerancji i wykształcenia to popatrz na dzikie plemiona, które by podkreślić swoje wykształcenie kolczykuje się gdzie popadnie (uszy, nos, brwi itp.) a następnie wypaćkane jakimś g(ó)wnem na twarzy i tułowiu (ozdoba prawie jak tatuaż), by okazać swą tolerancję dla innych plemion, napada je i wyżyna nie oszczędzając kobiet i małych dzieci. - No, ale przecież to ja jestem zacofany - przepraszam zapomniałem.
Gównem? Ciekawe teorie, wyssane z placa. Prawie jak u Antoniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zrobił to samo co ci kierowcy, przewozy busami to biznes a nie organizacja samarytańska. Mieli do wyboru albo wieźć 2 osoby albo 15. A poza tym dlaczego czepili się tylko jednego przewoźnika, czy z tego miejsca nie odjeżdża więcej busów innych firm?Blisko też jest dworzec pks. Ciekawe jakby się zachował jeden z drugim co tu marudzi na forum jakby miał 3 godziny jechać w oparach niewyobrażalnego smrodu.Oczywiście domyślam się że skakałby z radości i chłonął odór tak samo jak zapach fiołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szu napisał:
Gdybym to ja miał firmę przewozową, to nie wpuszczałbym z definicji Rosjan do moich busów. Nawet starszej, schludnej i wyjątkowo nie pijanej starszej pani. Tak po starej znajomości i setkach lat przykładnego sąsiedztwa z "bratnim" narodem.
... a ja Polakow , bo kazdy Polak to .....złodziej i pijak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cvetan napisał:
Ja bym zrobił to samo co ci kierowcy, przewozy busami to biznes a nie organizacja samarytańska.
Ta pani nie jechała za darmo tylko zapłaciła za przejazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W regulaminie przewozu osób Contbusu czytamy: "Nie dopuszcza się do przewozu: osoby (…) budzące odrazę swoim wyglądem lub ubiorem” Przecież wszystko było w porządku. To co, musiałaby przyjść z gwoździem wbitym w czoło albo z nadgnitą ręką aby ten przepis zastosować? A intensywny fetor już pod ten przepis nie podpada? ludzie, trochę pomyślunku i szacunku dla innych pasażerów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był wolny rynek, to ta Pani mogłaby pojechać pojazdem konkurencji.Ale jest solidarucholandia,koncesje,licencje i wszelakie inne hu....stwo!A gawiedź niech myśli,że jest kapitalizm i chodzi do wyborów koniecznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta pani nie jechała za darmo tylko zapłaciła za przejazd.
Serio? Przecież jak byk stoi w tytule Kierowca Contbusa nie chciał sprzedać biletu cenionej naukowiec z Moskwy Więc nie sprzedał tak więc nie miała prawa jechać contbusem skoro regulamin tej firmy przewozowej mówi konkretnie co się robi w takiej sytuacji jaka zaistniała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
titus napisał:
W regulaminie przewozu osób Contbusu czytamy: "Nie dopuszcza się do przewozu: osoby (…) budzące odrazę swoim wyglądem lub ubiorem” Przecież wszystko było w porządku. To co, musiałaby przyjść z gwoździem wbitym w czoło albo z nadgnitą ręką aby ten przepis zastosować? A intensywny fetor już pod ten przepis nie podpada? ludzie, trochę pomyślunku i szacunku dla innych pasażerów...
Czyli, ze jednak od pani smierdziało i to było przyczyną odmowy kierowcy a nie wygląd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cvetan napisał:
Serio? Przecież jak byk stoi w tytule Kierowca Contbusa nie chciał sprzedać biletu cenionej naukowiec z Moskwy Więc nie sprzedał tak więc nie miała prawa jechać contbusem skoro regulamin tej firmy przewozowej mówi konkretnie co się robi w takiej sytuacji jaka zaistniała.
Powiedzmy, ze nie chciała jechać za darmo jak tu niektórzy sugerują tylko chciała zapłacić za bilet czego również jej odmówiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...