Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
takie chwasty powinno się wyrywać z korzeniami ewentualnie dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów nawet rowera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Syn komendanta ?
0
na Subaru też niezłe debile pomykają !
0
Co za chuj
0
Słabo kopali jak pijakowi nic sie nie stało
0
Te tłuki wiejskie już nie widzą co ze sobą robić. Najechało się kmiotków i szpanuja swoimi złomami.
0
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że to pijane bydlę przeżyło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
0
Do dołu z CHWASTEM.
0
ten gość od kurczaków jest z Wałbrzycha, nie z Bogatyni.
0
Miałam dużo szczęścia, że ten kierowca nie wjechał w mój dom – dodaje pani Genowefa.   Pewnie, lepiej, że wjechał w ludzi niż w dom.
0
To na pewno było subaru, a nie bmw? :P
0
i lincz i nie ma chwasta 
0
Pijany bydlak. Mam nadzieję, że dostał za swoje. Na południową z nim. A najlepiej skonfiskować auto na Skarb Państwa.
0
Pijany bydlak. Mam nadzieję, że dostał za swoje. Na południową z nim. A najlepiej skonfiskować auto na Skarb Państwa.
Co wtedy z autami policjantów ?
0
WRACAŁ Z CZUWANIA PRZY GROBIE PANA
0
WRACAŁ Z CZUWANIA PRZY GROBIE PANA
Debil sie przebudzil i troluje
0
Zgadzam się. Powinni go zlinczować na miejscu. Latarnia, drzewo - obojętnie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: