Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino i sklepy zamiast Pedetu w centrum Lublina

Utworzony przez aaa, 23 października 2014 o 20:46 Powrót do artykułu
To już przesada.. na ch... komu kolejna galeria i kino.. ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, myślę że Lublin naprawdę potrzebuje kolejnej galerii handlowej...:/ gratuluję pomysłu...!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rada dla władz miasta. Niech ten inwestor wplaci wysoką kaucję która przepadłaby gdyby nie wywiązał się z terminów realizacji inwestycj. Miasto nie powinno ponownie przerabiać tego co robi inwestor Arkad. Nie może być tak że w centrum Lublina będzie po wyburzeniu PDT olac odgrodzony na którym nic się nie dzieje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oszaleli ci zaradni. Może jeszcze niech na galerii POstawią kolejną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łooooo matulu ! Cream chcą wyburzyć ! Gdzie wioska będzie balowała !?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A podobne kiedyś już chcieli coś z tym zrobić lecz inwestor zabytków nie zgodził się ponieważ zbyt blisko jest kościół,i przy wyburzeniu mogło by to naruszyć fundamenty,fakt faktem że do tej galerii mało kto zagląda,moim zdaniem są ważniejsze sprawy od wyburzenia i postawienia nowej kosząca kasę na biednych ludziach galerii. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
znowu ZERO wybrażni decydentów pożal się BOŻE. A niby dlaczego nie odtworzyć wersji przedwojennej kamienicy z dużym podziemnym parkingiem? Galeriiii mamy doostatek, jak choćby to szkaradztwo za zamkiem. A skwer przy Żwirki i Wigury to nie przeszkadzało zabudować po krawężniku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Galeria i kino? Porąbało radnych nieporadnych? Na kiego grzyba kolejny szkaradny wynalazek ma stanąć w samym centrum miasta? DLACZEGO NIKT NIE WPADŁ NA POMYSŁ ABY WYBUDOWAĆ BUDYNEK ŚCIŚLE ODZWIERCIEDLAJĄCY PRZEDWOJENNY HOTEL "VICTORIA"?   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no właśnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
geniusze nie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kolejny "nowoczesny" gargamel pośród XIX wiecznej zabudowy. "Nie chcemy tu ruchu samochodowego" - a jaki? - dorozki? Jak zwykle Ci ( niewiadomo skad) których za miesiac tu nie bedzie decydują za tych którzy tu byli, sa i będą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jasne!!!! Wyburzyć wszystko co stare, postawić nowoczesne molochy. Może by tak dać ludziom pracę, a nie kolejną galerię i kino. Dla kogo to, dla ludzi bez pracy, akino dla emerytów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Decydent pójdzie siedzieć, jak nie za rok to za chwilę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też chcę odtworzenia przedwojennej Victorii. czy mieszkańcy moga w jakiś sposób realnie wpłynąc na decyzję władz? Co można zrobić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jasne!!!! Wyburzyć wszystko co stare, postawić nowoczesne molochy. Może by tak dać ludziom pracę, a nie kolejną galerię i kino. Dla kogo to, dla ludzi bez pracy, akino dla emerytów?
  To załóż firmę i 'daj ludziom pracę', mądralo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydencie Żuk. Apeluję do pana aby w dobie szkaradnego budownictwa aluminiowo-szklanych straszydeł, oparł się pan pokusom innych radnych niezaradnych i nie zgodził się na postawienie pstrokacizny w samym sercu Lublina. W tym miejscu powinien stanąć (jeśli już) wyłącznie budynek, który byłby wierną kopią przedwojennego hotelu Victoria. Na żadne inne rozwiązanie nie powinno być ani pańskiej, ani społecznej aprobaty. Budujmy pięknie i adekwatnie do miejsca zamiast powielać szkaradne projekty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejna " świątynia handlu "  i  kino  po co ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wyburzać. Niech szary bunkier z końca lat 60-tych (podobno cenny zabytek architektoniczny) stoi dalej. Za 10 lat ruch na deptaku wymrze śmiercią naturalną. Zostaną tylko salony komórkowe, knajpy i kilka banków. Już dziś po godz. 17.00 mało kto tam spaceruje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  obiekty handlowe wielkopowierzchniowe istniejące bądź obecnie powstające w Lublinie dostały pozwolenie na budowę na podstawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a te decyzjami Rady Miasta były kolejno uchwalane w okresie prezydentury Pana Andrzeja Pruszkowskiego reprezentującego Prawo i Sprawiedliwość. Przedstawia to poniższe zestawienie: 1. „Felicity”, „Makro Cash”, „Obi”, „Galeria Lubelska” - al. Witosa , Chemiczna - obiekty wyznaczone w MPZP- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 2. „E.Leclerc”, „Jula”, „Praktiker” - ul. Turystyczna - obiekty wyznaczone w mpzp- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 3. „Galeria Olimp”, Decathlon”- ul. Al Spółdzielczości Pracy – obiekty wyznaczone w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.) 4. „Castorama” ul. Mełgiewska - obiekt wyznaczony w MPZP- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 5. „Galeria Orkana”, „Tesco”, „Obi”- ul. Orkana , Zwycięska - obiekty wyznaczone w MPZP- rejonu II – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 26 września 2002 r.) 6. „Real” - ul. Chodźki - obiekt wyznaczony w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.) 7. „Galeria Zamek” - al. Tysiąclecia – obiekt wyznaczony na podstawie miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Lublina (administracja, usługi, handel, kultura) zatwierdzonego uchwałą z dnia 30 grudnia 1986 r - aktualizacja zatwierdzona w 1993 r.; 8. „Ikea” - ul. Nasutowska – obiekt wyznaczony w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Galerią dorżnij miasto, czyli "szkoła poznańska" Zachęcam do przeczytania artykułu Filipa Springera:   "Wiceprezydent Poznania jedną wypowiedzią przeszedł do historii polskiej urbanistyki i kabaretu. "Ta inwestycja ma wybitnie miastotwórczy charakter. Lista korzyści jest bardzo długa. To nowe miejsca pracy, dochody do budżetu miasta, poprawa okolicznej infrastruktury, która będzie służyła nie tylko temu obiektowi. W ciągu kilkunastu najbliższych lat ten teren się zrewitalizuje, powstanie tutaj kawałek nowego Poznania" - powiedział Jerzy Stępień. Zabawmy się w zgadywankę: czego też mogły te słowa dotyczyć? Programu renowacji poznańskich kamienic? A może budowy ciągu deptaków? - na razie mamy ich tu jak na lekarstwo. Rozbudowy systemu rowerów miejskich? Albo rewitalizacji jednego z kilku przepięknych ryneczków - nigdzie w Polsce nie ma ich tylu i takich jak tutaj, ale przydałoby się im duże sprzątanie. A może prezydentowi chodziło o nową dzielnicę mieszkaniową w rozlewającym się na potęgę mieście? Taką, którą w końcu ktoś zaplanował i wybudował tak, jak sztuka urbanistyki nakazuje - z komunikacją, niezbędną infrastrukturą, terenami zielonymi, szkołą i przedszkolem? O co chodziło Jerzemu Stępniowi, gdy używał słowa "miastotwórczy"? Otóż o żadną z tych spraw. Wiceprezydent mówił wtedy o Posnanii - kolejnej w mieście wielkopowierzchniowej galerii handlowej."   Cały tekst: http://wyborcza.pl/duzyformat/1,139944,16397653,Partyzanci_miejscy__Galeria_dorznij_miasto__czyli.html  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: