Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zdecydowanie powinno się zlikwidować przejście przy kładce - dla bezpieczeństwa pieszych i lepszego przejazdu
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Wszystkie uczelnie i studentów trzeba przenieść za miasto, problem korków się rozwiąże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Kieliszek nie widzi wielu potrzeb kierowców w Lublinie i nawet kiedy pokazuje się temu panu palcem co należny zmienić dalej nie widzi takiej potrzeby ! uważam że tego Pana należy wysłać na początek do okulisty potem do
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeden wielki kociokwik.....całkowity brak organizacji ruchu w tym miejscu, a pan Kieliszek ciągle mocno odporny na ten bałagan....nic się nie dzieje, a wczoraj wystarczyło tylko popatrzeć Panie Kieliszek...stanąć sobie w tamtym rejonie i popatrzeć co się dzieje
Zaloguj się, aby oddać głos
1
I jeszcze ścieżkę rowerowa tam dołożono, żeby było atrakcyjniej...brawo, gratulacje za pomysł...krótki kawałeczek ścieżki, który również ma swój wkład w ten chaos
Zaloguj się, aby oddać głos
1
W warszawie ludzie walczą blokując ulice żeby obok kładek były przejścia naziemne. Korki nie tworzą piesi ale zbyt duża liczba samochodów. Kierowcy do autobusów. Autobusy na szybkie buspasy. To jedyna metoda na korki. Im wcześniej to zrozumiemy tym szybciej uwolnimy się od korków. Żadne likwidacje przejść, poszerzane ulic nie pomoże. Szeroka Zana korkuje się mimo że nie ma tu utrudnień w postaci uczęszczanych przejść, skrzyzowań.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za moich czasów też tak było. Polacy to stado baranów. Prawdziwą inteligencję wykosiły powstania, dwie wojny światowe, Stalin. Zostali potomkowie Chama. I nie ma się tu co obrażać. Takie są fakty.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Zbudować tunel - auta nie będą stały w korku z powodu wzmożonego ruchu pieszych Albo zamknąćSowińskiego dla ruchu pojazdów, nie będzie tam korków :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to po co więc wydawano 2 melony? Ktoś zrobił sobie pomnik? Przecież ta kładka ma czemuś/komuś służyć. Te przejścia dla pieszych to właśnie jest przykład przepisu drogowego, gdzie pieszy będzie miał bezwzględne pierwszeństwo na przejściu-miasta się zakorkują-jeden wchodzi, inny w tym czasie schodzi, a kolejny już biegnie. I tak w kółko, a ty stój i zatruwaj środowisko. I niech nikt mi nie mówi: to przesiądź się w autobus, na rower, bo po co są samochody?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Pan Kieliszek chyba nie widzi problemu przez kieliszek, a z kieliszkiem w dłoni trudno zobaczyć problem na ulicy. Jaki był sens topienia pieniędzy uczelni i miasta w remont jeśli pozwala się pieszym na łażenie pod kładką. jeśli komuś kładka przeszkadza to może przejść przejściem równoległym, ale to zbyt wielki wysiłek dla studenta z syndromem dnia wczorajszego, a i po wysiadywaniu na wykładach bardzo go bolą nogi. i nie będzie łaził po jakiejś kładce woli na przełaj
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Chodzenie kładką nie jest popularne, i tyle. Należy przeprowadzić szeroko zakrojona akcje popularyzacji kładki, wprowadzić nagrody np pompony do czapek, nalepki dzielny student, po prostu magnes , " kładka kultury"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zawsze, studenciny jak święte krowy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Kieliszek nigdy nie widzi żadnej potrzeby by usprawnić ruch. Duś się sam w korkach które twoje urzędnicze dyrektywy robią. Przyjrzałeś się systemowi sterowania ruchem. Jechałeś od czerwonego do czerwonego. Nie widzisz potrzeby? Panu prezydentowi Żukowi którego szanuję proponuję zmienić rzecznika który go kompromituje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Kieliszek mniej bimberku , to szkodzi na wzrok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie postawicie barierek, to po co było robić tą kładkę?????????????????? Człowiek to taka istota, której nie chce się wchodzić po schodach jak nie musi. To proste. Tylko Pan Kieliszek musi trosze ruszyć tym pustym łbem!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko święte krowy studenci się liczą.Takie usprawnienia nadają sie tam, gdzie władze mają mieszkańców.Dobrze,że chociaż można wyrazić swoje zdanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TO PO CO BYŁO REMONTOWAĆ KŁADKĘ SKORO I TAK JEST NIEPOTRZEBNA ZE WZGLĘDU NA MINIMALNY RUCH--PIENIĄŻKI W BŁOTKO I TYLE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas najwyższy zlikwidować przejścia dla pieszych przy takim natężeniu ruchu pojazdów na ul. Sowińskiego w obrębie kładki.Pozostawić jedynie przejścia ul. Łopacińskiego.przejścia by można było dość do kładki po obu stronach. Piesi powinni być w ten sposób zmuszeni by z niej korzystać. Innego usprawnienia ruchu w tym miejscu nie widzę. Sprawa b. pilna!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZAMKNĄĆ PRZEJŚCIA ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co się tam wczoraj działo ul. Raabego , Akademicka, Sowińskiego to jakiś horror Wszystki samochody stały. Kto wreszcie pomyśli ? Panie Prezydencie Żuk,  Panie Kieliszek to jest problem do rozwiązania. Kładka okazała się bez sensu !!!!! To nie działa, albo inaczej: źle działa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: