Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta pomagała gwałcicielowi. Usłyszała wyrok

Utworzony przez mordotymoja, 29 października 2013 o 14:28 Powrót do artykułu
Za taki czyn dożywocie dla obojga .Gdyby chodziło o kogoś z mojej rodziny to już by nie żyli .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sędzia: "konkubinna jest niewinna". Ale uważaj bo jest powiedziane - "Iustitias vestras iudicabo!". Bój się!
0
KASTRACJA DLA ŁACHA
0
On zapewne dostanie 2 lata w zawieszeniu na 3. Przecież ma czworo małych dzieci i jest jedynym żywicielem rodziny. Wyjdzie po roku za dobre sprawowanie. Wyroki w naszych sądach to parodia. Za jazdę na rowerze po dwóch piwach można pójść siedzieć na rok a taka konkubina która maczała palce w mokrej robocie i na dodatek paserka dostała 3 miesiące w zawieszeniu. Gdzie tu logika.
0
Za taki czyn dożywocie dla obojga .Gdyby chodziło o kogoś z mojej rodziny to już by nie żyli .  I słusznie!
0
On zapewne dostanie 2 lata w zawieszeniu na 3. Przecież ma czworo małych dzieci i jest jedynym żywicielem rodziny. Wyjdzie po roku za dobre sprawowanie. Wyroki w naszych sądach to parodia. Za jazdę na rowerze po dwóch piwach można pójść siedzieć na rok a taka konkubina która maczała palce w mokrej robocie i na dodatek paserka dostała 3 miesiące w zawieszeniu. Gdzie tu logika.
jeśli dostaniesz wyrok w zawieszeniu to prawdopodobnie w ogóle nie pójdzie siedzieć
0
Skruszone biedactwo samo chciało się poddać karze a litościwy sąd przychylił się do wniosku i fajnie jest.A  że ma się to nijak do elementarnego poczucia sprawiedliwości to co to kogo obchodzi 
0
czy te śmiecie dalej mieszkaja na partyznatów?! wie ktoś?
0
Ciekawe jaki wyrok by zapadł, gdyby zgwałcono córkę sędziny?
0
czworo dzieci, zawsze mówiłam, że te wielodzietne to patologia
0
Burak jestes
0
Mieszkańcy Puław! Podajcie z nazwiska tą szmatę i napiszcie gdzie mieszka! Niech ludzie wiedzą.
0
To co wiem to nie było żadnego gwałtu a ta kobieta sama się z nim umówiła to jest medialna nagonka.
0
Burak jestes
  co narobiłeś dzieci, to teraz chłopie zapierdalaj na nie, a nie siedzisz na forum
0
Na alei Partzantów jest 5 bloków,to w którym ta patologia mieszka w tym kombinacie?
0
KASTRACJA DLA ŁACHA
Dokładnie! Obezwładnić, najpierw podwiązać h... i jaja sznurkiem,żeby się świnia nie wykrwawiła i potem "ciach" sekatorem!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: