Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Danii przynajmniej dziecko byłoby człowiekiem a w Polsce śmieciem !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu napisał:
W Danii przynajmniej dziecko byłoby człowiekiem a w Polsce śmieciem !
to wypier***aj do danii pajacu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ty polski śmieciu moze ty się sprzedaż ,było by lzej jak by takie bydło jak ty nie mieszkało własnie w polsce
Zaloguj się, aby oddać głos
0
popieram ! do danii twórco pięknych myśli !! byłeś dzieckiem, może masz jeszcze szanse zostać człowiekiem, tam w danii !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tytuł mówi jedno, pod tytułem tekst mówi drugie, nie ma to jak profesjonalne dziennikarstwo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to winna matka dziecka, co sie czepiacie komentatorów, a skąd wiecie, że miałoby gorzej jak w naszym kraju, przecież tutaj w Lubelskim to żyją na normalnym poziomie ci co dostają za darmo z opieki społecznej a nie osoby pracujące, NIK pokazał ile to milionów wynagrodzenia jest wypłacane za pracę, nie dość, że pracownicy zarabiają grosze to jeszcze ich nie dostają
Zaloguj się, aby oddać głos
0
poproście Tuska by powiedział , że ostatni w Polsce gasi światło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: