Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne czystki w lubelskiej PO. Krawczyk i Franaszek ofiarami

Utworzony przez gość, 18 października 2010 r. o 07:48 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Sobczak Ci pomoże..... "w mojej trumnie będziesz wyglądał ja żywy" takie miał zdaje się hasło w jego firmie pogrzebowej..... znając jego dokonania pogrzebie i lotnisko, Centrum Spotkania Kultur (warto zresztą przyjrzeć się jego relacją z wykonawcą projektu budowlanego, słynnym lubelskim projektantem) i pare innych rzeczy...
"zdaje się" , "warto przyjrzeć się , " "znając " a moze nie znając fakty kolego fakty brak jakiejkolwiek merytorycznej tresci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
semen napisał:
TYLO STANISŁAW ŻMIJAN JEST GODNY BYĆ NASTĘPCĄ PANA PALIKOTA !!!!!!!!!!!!!!! JEST CZŁOWIEKIEM ROZWAŻNYM I MĄDRYM A PRZY TYM BARDZO POBOŻNYM, ON URATOWAŁ OD ZGUBY PDM W MIĘDZYRZECU URATUJE I PO W LUBLINIE.
Tia, g.... uratuję, uczepił się z synalkiem GDDKiA sam mając w firmach drogowych nieoficlajne udzialy i wplywy i bedzie doil kase na budowach drog..... zapytajcie sie kto w Biłgoraju z rodziny siedzi w drogownictwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkhkjh napisał:
"zdaje się" , "warto przyjrzeć się , " "znając " a moze nie znając fakty kolego fakty brak jakiejkolwiek merytorycznej tresci.....
no to się PEŁowe klikacze włączyły.... pewnie i tak wszyscy skończą u Sobczaka, albo ich zlikwiduje, albo ich pomoże pochować... vide jego niegdyś przyjaciel Darek P.... No ale zdaje się Darek zmartwychwstaje, tylko nie wiem czy będzie miłosierny czy starotestamentowy. Stawiam na "ząb za ząb".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
no to się PEŁowe klikacze włączyły.... pewnie i tak wszyscy skończą u Sobczaka, albo ich zlikwiduje, albo ich pomoże pochować... vide jego niegdyś przyjaciel Darek P.... No ale zdaje się Darek zmartwychwstaje, tylko nie wiem czy będzie miłosierny czy starotestamentowy. Stawiam na "ząb za ząb".
nom ty to za to klikaczem na etacie u jareczka jestes:D a konkretow jak nie ma tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...