Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny etap przebudowy pl. Litewskiego. Układają płyty z chińskiego granitu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 o 18:11 Powrót do artykułu
50 000 000 zł za ten placyk ok. 200x200m 50 mln zł !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i niech na końcu zetną ten pomnik przyrody, pośmiewisko miasta. Im szybciej się go pozbędziemy tym szybciej nowe urośnie.
0
Dwa komentarze dwóch przygłupów, czyli Suweren po lubelsku :-)))))
0
Kostka nie wygląda na wygodną.
0
Wiecej drzew, drzew, drzew
0
To najdroższy metr kwadratowy chińskiego kamienia na świecie! Za 50 milionów można było zrobić coś pożytecznego dla Lublina. To bizancjum jest niestety z naszych podatków. Smutny jest los prowincji!
0
Panie pośle, wszyscy wiemy że pan pracuje w Warszawie, tak na prawdę to już dawno nie jest powód do popisywania się, każdy gdzieś pracuje, ja w Lublinie i bardzo sobie chwalę, że mogę coś zrobić dla mojego miasta i że nie muszę go opluwać żeby podlizać się kapryśnemu szefowi za wątpliwy awans.
0
Dokładnie, tyle pięknych dębów na Węglinie idzie na przemiał, żeby budować drogi i bloki. A tu takie pruchno na środku będzie sterczało.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wiecej drzew, drzew, drzew
Więcej drzew, drzew,drzew = Abramowice?!
0
ja napisał:
Dokładnie, tyle pięknych dębów na Węglinie idzie na przemiał, żeby budować drogi i bloki. A tu takie pruchno na środku będzie sterczało.
Drogi i bloki na Węglinie buduje się z mielonych dębów. To bardzo ciekawe. Zapraszam do mego gabinetu, nie wezmę ani grosza za wizytę.
0
od 3 lat pracuję w Warszawie napisał:
To najdroższy metr kwadratowy chińskiego kamienia na świecie! Za 50 milionów można było zrobić coś pożytecznego dla Lublina. To bizancjum jest niestety  z naszych podatków. Smutny jest los prowincji!
smutne to są takie wpisy, Litewski to miejsce reprezentacyjne i dobrze, że władze nie szczędzą grosza, by go porządnie wyremontować(tym bardziej, że remontowany nie był od dawna i nie jest żadną tajemnicą, że od dawna nadawał się do remontu)
0
Chiński granit ? To już polskiego granitu nie było ?
0
Dobrze ze nikomu nie przyszło do głowy zrobić takich alejek jak w Ogrodzie Saskim. To dopiero jest porażka, wieczny kurz lub błoto i całymi dniami tabuny pracowników grabiących te alejki. Nie można spokojnie odpoczywać, to jest ciągły plac budowy...
0
Najpierw przysylają swój granit,później przyslą banki.Na końcu zrobią z Lublina dzielnicę Pekinu. Chociaż mogli by zafundować Chińskie trolejbusy zamiast to łajno ursusowe.
0
Rupert napisał:
Najpierw przysylają swój granit,później przyslą banki.Na końcu zrobią z Lublina dzielnicę Pekinu. Chociaż mogli by zafundować Chińskie trolejbusy zamiast to łajno ursusowe.
Nie bój, nie bój, ten problem cię nie dotyczy, i tak nie dostaniesz kredytu nawet w banku z Bangladeszu, bo pustakom nikt kredytu nie daje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: