Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LUBLINIANIE ZRÓBMY REFERENDUM I POGOŃMY Z RATUSZ TO STADO NIEDOROZWOJÓW Z ŻUKIEM I KIELISZKIEM NA CZELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLINIANIE ZRÓBMY REFERENDUM I POGOŃMY Z RATUSZ TO STADO NIEDOROZWOJÓW Z ŻUKIEM I KIELISZKIEM NA CZELE
Pomysł dobry, tylko kto zorganizuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sytuacja jest tam co najmniej od 2 tygodni. Jeżdzę tam 2-3 raz w tygodniu,w godzinach 16-19 i jest dokładnie tak jak opisano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLINIANIE ZRÓBMY REFERENDUM I POGOŃMY Z RATUSZ TO STADO NIEDOROZWOJÓW Z ŻUKIEM I KIELISZKIEM NA CZELE JESTEM ZA ,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkt czy rozwiązanie warte są tyle ile ktoś jest gotów za nie zapłacić. Tego "wartego" 28 milionów złotych nawet za darmo bym nie wziął. W dniu wczorajszym postanowiłem przetestować jego działanie i stałem na każdych światłach od ul. Kruczkowskiego aż po ul. Kurantową na Czechowie. Były miejsca, że zielone światło w ogóle nie mogło się włączyć... Tak się właśnie kończy próba "ucieczki" od utraty dofinansowania z UE, bo nie można było w terminie oddać poprawnie działającego systemu sygnalizacji świetlnej w ponad 300 tysięcznym mieście. A może przedpłatowych kart SIM w okolicach ul. Narutowicza zabrakło i stąd ten problem z systemem równo "wartym" 56 jednorodzinnym domom o powierzchni minimum 150 m2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to całe kierowanie ruchem to jest kpina, wiele jest takich skrzyzowan ze gdyby ktos recznie nimi kierowal to np nie wlaczalby faz swiatla da danych kierunkow ruchu bo albo nie ma tam aut albo aut jest tak duzo ze te wjezdzajac na skrzyzowanie ne moga go opuscic... ina sprawa ze kierowcy wjezdzaja na skrzyzowaia nei majac miejsca do kontunuowania jazdy, ale jka nie wjedzie jeden to zaraz w to samo miejsce inny baran wjedzie i tak to wyglada ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trójmiasto - system uczy się ponad 1 rok Kraków- system uczy się 10m-cy Wrocław- system 11 m-cy   Kraków- w ciągu całego czasu nauki systemu wprowadzono/zmieniano  ponad 700x programów. Proponuję zasięgnąć fachowej literatury z inżynierii ruchu i dowiedzieć się jak to wygląda od kuchni zanim zacznie skutecznie działać. Siedzę w tym już ponad 20 lat także wypowiedzi "specjalistów z forum to dla mnie niezły ubaw po pachy ale też prawdziwe żenua.
Obejrzyj zdjęcie. Takiej sytuacji jak na zdjęciu nigdy nie powinno być. Na sygnalizatorze pali się zielone a 30 m dalej czerwone. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh.. Jakie to typowe. Jest mundial, nagle pełno specjalistów od piłki nożnej. Gra Radwańska, wszyscy znają się na tenisie. Idą wybory, dookoła sami znawcy od polityki. Wprowadzają System Sterowania Ruchem, co jeden to większy fachowiec od inżynierii ruchu... Wiadomo, że korki są frustrujące, ale prawda jest taka, że większość z was nie ma zielonego pojęcia o tym jak się taki system tworzy i jak on działa, a niestety nie jest to kwestia dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo jest na skrzyżowaniu Kompozytorów, Solidarności i Lubomelska. Jadąc od Czechowa jest zielone ale za 100 metrów przy skrzyżowaniu Lubomelskiej z Czechowską już czerwone i się stoi. Czy długo trzeba czekać, aż ktoś z UM to poprawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Katowicach przy Parku Kultury jest skrzyżowanie z rondem gdy wjedzie się na zielonym to przestrzegając wyświetlanych na specjalnych tabliczkach szybkości dojedzie się do Bytomia, przez cały Chorzów część Katowic i Bytomia cały czas na ZIELONYM około 16 km to tyle co od Majdanka do Konopnicy w LUBLINIE przepaść, na 2 km nie można zsynchronizować świateł tylko na każdym ze skrzyżowań światła świecą inaczej.Na Ślasku ten system jest już od lat 80-tych XX w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka dni temu przez takie grzebanie w ustawieniu świateł na skrzyżowaniu ul.gen Ducha-Solidarności o mało nie skasowali by mi auta. Wjechałem jako drugi na skrzyżowanie z gen Ducha w lewo na zielonym i gdy byłem już na środku skrzyżowania zobaczyłem że ruszają auta na Solidarności. Ledwo się wcisnąłem przed busa. Pomyślałem że przez chwilę musiało się palić zielone we wszystkich kierunkach skoro nie dałem rady zjechać ze skrzyżowania jako drugi wjeżdżający na nie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh.. Jakie to typowe. Jest mundial, nagle pełno specjalistów od piłki nożnej. Gra Radwańska, wszyscy znają się na tenisie. Idą wybory, dookoła sami znawcy od polityki. Wprowadzają System Sterowania Ruchem, co jeden to większy fachowiec od inżynierii ruchu... Wiadomo, że korki są frustrujące, ale prawda jest taka, że większość z was nie ma zielonego pojęcia o tym jak się taki system tworzy i jak on działa, a niestety nie jest to kwestia dni.
Chyba nigdy nie realizowałeś zadań finansowanych ze środków publicznych. Albo zadanie zostało zrealizowane albo nie i nie jest ważne, co będzie za pół roku albo inny okres czasu.   Trzeba było  nie odbierać do czasu pełnej sprawności, a nie stosować tłumaczenia, z których śmieją się dzieciaki w żłobkach, miejskich żłobkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System robili Hiszpanie trzeba było wziąć Włochów'' Mamma Mia.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest adres strony co pokazuje sytuacje na drogach w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj, około godziny 15.40, jadąc z ul. Diamentowej, via Zemborzycka, Krańcowa, zaliczyliśmy czerwoną falę. Tak chyba nie powinno być.
Diamentowa, Zemborzycka i okolice nie jest objęta systemem więc trudno tu mówić o problemach Systemu Zarządzania  Ruchem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...