Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Chyba masz problem z myśleniem, a w szczególności z rozumieniem tekstu pisanego. Pytanie tyczyło się logo Solidarności jako znaku chronionego, który został użyty bezprawnie." Nikt nie użył tego znaku to "coś"powieszono kilka dni wcześniej.I dziw bierze iż nikt jej nie zerwał.To bardziej wstyd niż chluba !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plamy na PiSie . Posła PiS Piotrowicz. W PRL oskarżał opozycjonistę, a potem umorzył sprawę księdza pedofila z Tylaw.To wzór dla nowej władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi ludzie najlepiej wiedzą, co to znaczy żyć w komunie i po prostu nie chcą jej powrotu. Poza tym pamiętają ile kosztowało wywalczenie demokracji. Brońmy jej i sprzeciwiajmy się bezprawiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD-y gdzie byliście jak PezerO podnosiła wiek emerytalny i jak zajumali mi kasę z OFE'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj logika Kalego. Ja PełO miało z PeSeLem większość to była demokracja. A jak większość ma PiS to demokracji już jej nie ma? Proste - trzeba było nie oglądać TVN24 tylko pójść na wybory!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emeryci na tych imprezach zarabiają po 100 zł, to dlatego chodzą na te durne marsze inspirowane przez Michnika i TVN. Każdy chce zarobić, a że pieniądze nie śmierdzą to...
Jestem emerytem i za udział w takim marszu dostaję nie 100 zł ale 2000 zł. A jak pojadę autobusem na marsz pis- u to płacą mi 4000zł. A tobie chyba śmierdzi twoj zgniły mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikita .Mam swój rozwinięty bardzo światopogląd i mam swoje zdanie na ten temat więc nie życzę sobie takich określeń .Tobie chyba ten pisuar wyprał mózg i logiczne myślenie.
Masz, masz... To widać... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowe koryto sie kończy i tak wyglada cały ten KOD. Dla przykładu przypomne o emeryturze Heni Krzywonos(tramwajarka) 6200zł/mc juz nie wspomne Bolkow czy niezyjacych Wojtków, Czesławow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w radio eska rock mówili, że petru w sondażach jest na pierwszym miejscu. Oni chyba zupełnie oderwali się od rzeczywistości i cały czas nie przestają jej zaklinać. Ale to już daremne. Naród się wreszcie obudził. A pamiętacie kto zgodził się na zwiększenie wieku emerytalnego? Kto wbrew przedwyborczym zapowiedziom zamiast obniżać, podwyższał podatki i daniny publiczne. Pamiętacie? Trzeba być kretynem by na ich wezwanie teraz wychodzić na ulicę i popierać różnego rodzaju ich .Nowoczesne POmioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikita" jakie to prastare imię polskie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz  Sierpiński kandydował w 2006 i 2010 do zamojskiej RM z PO.  Można sprawdzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz  Sierpiński kandydował w 2006 i 2010 do zamojskiej RM z PO.  Można sprawdzić...
Sorry, Sierpniowski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.platforma.zamosc.pl/page/28/bartosz-sierpniowski-lat-31.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem i nie płacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak zamojscy narodowcy i kibice Hetmana zorganizowali kontrmanifestacje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem i nie płacili
  A może zamiast zapłaty w nagrodę przyjmiesz islamskich imigrantów, na których zwiezienie do naszego kraju zgodzili się ci, na życzenie których tam poszedłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikita" jakie to prastare imię polskie?!
a "Guest"? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD-owcy martwią się o utracone KORYTO a nie o demokrację, sieją demagogię i propagandę. Jak rządzili PO/PSL, to setki tysiecy podpisów Obywateli poszło do kosza jak śmieci, to wtedy była demokracja????? KOD-owcy w tym czasie pławili się w luksusach, napełniali swoje kabzy ustalając sobie b wysokie pensje, diety,kontrakty menadżerskie, nieuzasadnione odprawy i smakowali ośmiorniczki. W tym samym czasie "sprawiedliwe" sądy biednym rodzicom odbierały dzieci, bo takie prawo PO-PSL ustanowiła. /Jedna partia t.zw."obywatelska" a druga "ludowa"/ Niesprawiedliwe w/w prawo to robota PO_PSL, ale od SĄDOW i SĘDZIÓW można wymagać choćby minimum sprawiedliwości i jeżeli litera prawa krzywdzi OBYWATELI to SĄDY mają do dyspozycji DUCHA PRAWA.!!??!!??                 KOD-owcy, sama PROPAGANDA nie pozwoli rządzic  dłużej niż 8 lat, bo to jest o 8 lat za długo.  POmyślcie trochę o Polsce i o Polakach a nie tylko a stołkach i KORYCIE-tego wam zyczę na Swięta i Nowy Rok    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej jest wydać 1 mld na manifestacje niż 7,5 mld na podatek bankowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...