Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyszło bydło i zrobiło oborę. Powinni się wstydzić ale przecież prostaki wstydu nie znają. Wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...   Jeśli dla złodzieja chcesz mieć szacunek to pozdrowienia.Polecam poczytać i wysłuchać Pana Wojciech Sumlińskiego. Przyjdę do Twojego domu perfidnie Cię okradnę a Ty w daj się ze mną w debatę,powiem że jestem biedny i co twoje to moj, bo taki obowiązek chrześcijański i nie sądź mnie bo mnie tylko Bóg może sądzić.No i dziwić się że w tym kraju jest jak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszło bydło i zrobiło oborę. Powinni się wstydzić ale przecież prostaki wstydu nie znają. Wiocha!
Bydło POstsowieckie z warszawki przyjechało z cała swoją świtą-śitwą,i tak rozwoża po kraju " komuszkę zakażną "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doklanie nie nazywajcie tego czlowieka moim prezydentem bo ja go nie wybralam. Moze teraz kogos obraze ale mam to gdzies. Co wy ludzie bierzecie ze glosujecie na ta swite. Jak mozna byc tak glupim i zapatrzonym w PO . Wybrocy PO  to dla mnie banda skretynialych idiotow bez mozgu. Bo jak ludzie- wyborcy PO nie widza ze rzad was okrada to skonczcie porzadne szkoly bo te nie daly wam mozliwosci by uzyc mozgu w 5 %. Zgoda i bezpieczenstwo to nie jest dla mnie najwazniejsze. Bedzie drugi kreml jak wygra ten Komunista i ja wam to mowie. Osobiscie bedenawolywac by rozje*c ten rzad
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę,kosy na sztorc !!!! żeby POLSKA była POLSKĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Komorowski niestety jest jednym z najgorszych prezydentów po '89, więc nie dziwi mnie taki a nie inny stosunek ludzi do niego. Złodzeji też Państwo szanujecie? Komorowski nie jest święty, też ma swoje za uszami. Wielu ludziom źle się żyje w naszym kraju, ci ludzie chcą zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Komorowski niestety jest jednym z najgorszych prezydentów po '89, więc nie dziwi mnie taki a nie inny stosunek ludzi do niego. Złodzei też Państwo szanujecie? Komorowski nie jest święty, też ma swoje za uszami. Wielu ludziom źle się żyje w naszym kraju, ci ludzie chcą zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie nie powinni wychodzic z domu bo aby wstyd robia... Nie pasuje to zostaje w domu i nie robie z siebie idiotki... Krowy w oborach sie lepiej zachowuja niz Ci ludzie.... Prostactwo!!!!
  Jakby tak ludzie siedzieli w domach to dalej byś siedziala pod butem ruskich, jak jestess pokorne ciele jak te w oborze to tam siedz a ludziom daj sie wypowiedziec, bo juz dosc maja tych oszolomów u wladzy a idiotke to juz z siebie tym wpisem zrobilas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    a ja jestem stara i wiem co to komuna i komuno wróć, bo solidaruchy z lat 80 rozpieprzyli kraj  
Bo dawno głupia pipo pałą nie dostałaś. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polacy wetowali dla członkostwa w UE a teraz tam wyjeżdzają pracować" I to mówi Komorowski, jemu się chyba w d**** przewróciło. Jadą tam bo tu ciężko żyć z tych głodowych pensji! Zrozum pajacu! To się w głowie nie mieści jak można z taką lekkością wymawiać takie słowa. Czy szczytem ambicji Polaków jest to żeby wycierać d**y nazistom czy faszustom i myć gary Brytyjczkom? Bronek odpowiedz na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...