Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja miejska z Lublina do Łęcznej?

Utworzony przez intelifgent, 11 września 2014 r. o 13:50 Powrót do artykułu
Ludzie nie wiecie, czego się domagacie. Jak MPK przejmie przewozy, to sobie postoicie na przystankach, kierowca nie będzie taki miły i na pewno nie poczeka na pasażera/kę zbliżających się w kierunku pojazdu. Skończy się to całe dobro. Wiem, co piszę, bo swojego czasu przez 5 miesięcy dojeżdżałam do pracy w Łęcznej. Byłam mile zaskoczona częstotliwością kursujących busów, czy autobusów. 30 km za 2,50 lub 3 zł, szok. Przemili kierowcy, widać, że zależało im na pasażerach. Czas przejazdu z Lublina do Łęcznej był krótszy, niż dojazd z dworca PKS Lublin autobusem MPK na Czechów. Do Łęcznej busy kursowały co 10 minut, a autobus 34, co pół godziny; często się zdarzało, że "wypadały" z rozkładów 1-2 kursy. W zimne dni, to był koszmar. A jeszcze od kierowcy można było usłyszeć aroganckie odpowiedzi na pytania od zmarzniętego pasażera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku, co wybory ta sama śpiewka. Kogo chcecie oszukać? Panie redaktorze Smaga, niech Pan napisze który z pracowników łęczyńskiego urzędu puścił tym razem taką kaczkę dziennikarską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie wiecie, czego się domagacie. Jak MPK przejmie przewozy, to sobie postoicie na przystankach, kierowca nie będzie taki miły i na pewno nie poczeka na pasażera/kę zbliżających się w kierunku pojazdu. Skończy się to całe dobro. Wiem, co piszę, bo swojego czasu przez 5 miesięcy dojeżdżałam do pracy w Łęcznej. Byłam mile zaskoczona częstotliwością kursujących busów, czy autobusów. 30 km za 2,50 lub 3 zł, szok. Przemili kierowcy, widać, że zależało im na pasażerach. Czas przejazdu z Lublina do Łęcznej był krótszy, niż dojazd z dworca PKS Lublin autobusem MPK na Czechów. Do Łęcznej busy kursowały co 10 minut, a autobus 34, co pół godziny; często się zdarzało, że "wypadały" z rozkładów 1-2 kursy. W zimne dni, to był koszmar. A jeszcze od kierowcy można było usłyszeć aroganckie odpowiedzi na pytania od zmarzniętego pasażera.
 
Ludzie nie wiecie, czego się domagacie. Jak MPK przejmie przewozy, to sobie postoicie na przystankach, kierowca nie będzie taki miły i na pewno nie poczeka na pasażera/kę zbliżających się w kierunku pojazdu. Skończy się to całe dobro. Wiem, co piszę, bo swojego czasu przez 5 miesięcy dojeżdżałam do pracy w Łęcznej. Byłam mile zaskoczona częstotliwością kursujących busów, czy autobusów. 30 km za 2,50 lub 3 zł, szok. Przemili kierowcy, widać, że zależało im na pasażerach. Czas przejazdu z Lublina do Łęcznej był krótszy, niż dojazd z dworca PKS Lublin autobusem MPK na Czechów. Do Łęcznej busy kursowały co 10 minut, a autobus 34, co pół godziny; często się zdarzało, że "wypadały" z rozkładów 1-2 kursy. W zimne dni, to był koszmar. A jeszcze od kierowcy można było usłyszeć aroganckie odpowiedzi na pytania od zmarzniętego pasażera.
Kłamstwo! Autobus 34 kursuje co 30 minut chyba tylko w niedzielę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele hałasu o nic. Jeśli nawet do tego dojdzie, to pewnie na podobnej zasadzie jak linia 55 do Świdnika - raz na godzinę, albo nawet rzadziej.  A w środku dnia przez 5 godzin ani jednego kursu. Dla łecz-transów to żadna konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby sie przekonac to trzeba sprobowac...MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...