Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Modern Talking w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Lenka, 6 października 2012 o 22:15 Powrót do artykułu
Super koncert!!! Więcej takich w Lublinie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale dlaczego najczęściej jest Gaszyński?
0
niezapomniany koncert!!! Love you Thomas!!!!! Love you Band!!!!
0
Emeriten Party Jezdza sobie starsi panowie bo gminach i daja koncerty dla plebsu Oj co sie w tej Polsce porobilo, inteligentnej muzyki brak totalny, za to coraz wiecej disco w poluuu i przeroznych absolwentek zawodowek promujacych lokalne solarium...................no i oczywiscei kazda z mega dlugimi tipsami
0
innych Pań tam nie było ?tylko ta czarna i dwie blondi ? a Marek G był za Ditera Bolena wokalistą ? Fatalna foto remiza !
0
Ja napisał:
Ale dlaczego najczęściej jest Gaszyński?
... nie Gaszyński, ale inny Marek ... Sierocki. 53-letni Sierocki to naczelny DJ i zapiewajło dyskotekowy koncertowy, więc często bierze chałtury tak jak ta z "Modern Talking". Z prezentowania muzyki w "Teleexpressie" na waciki i golonki by mu nie starczyło. Trza chałturzyć.
0
Wkoncu jakis koncert na tym Globusie zorganizowali,bo nic sie nie dzieje w tym kierunku w Lbn,może pomyślą i sciagna niedługo cos w rodzaju Metallica, Trivium , itp?Napewno hala byłaby zapełniona po brzegi!!!
0
bardzo dobry występ Andersa kto go krytukuje jest według mnie gburem który uważa ,że ma zajebisty "gust muzyczny" i wszystko co mu się nie podoba nazywa muzyką dla plebsu lub chałturą.
0
Gość napisał:
Emeriten Party Jezdza sobie starsi panowie bo gminach i daja koncerty dla plebsu Oj co sie w tej Polsce porobilo, inteligentnej muzyki brak totalny, za to coraz wiecej disco w poluuu i przeroznych absolwentek zawodowek promujacych lokalne solarium...................no i oczywiscei kazda z mega dlugimi tipsami
prosze o jedno..... podaj definicję "inteligentnej muzyki"?
0
Zresztą po co ta cała dyskusja...jednym podoba się Modern Talking, Innym Metallica, Behemot, Bach Mozart, Madonna i Queen... i DOBRZE!!! I więcej takich różnych koncertów w Lublinie... I to jest właśnie piękne że jest różnorodność... czy było by fajnie gdyby zawsze podawali tylko schabowego, w kanajpie dostawalibyśmy tylko PERŁĘ, jeździli tylko skodami i słuchali np tylko Modern Talking...i zawsze w wyborach głosowali tylko na (wstaw co chcesz)... MOIM ZDANIEM NIE!!! Ktoś powie - mało inteligentne...OK Ale dla mnie "mało inteligentne" jest że każdy krytuuje...Hmmm np DISCO POLO...ale wybierzcie się kiedyś na wesele nawet w najlepszej knajpie... i zobaczcie co się dzieje kiedy zagrają "jesteś szalona" (chyba zespołu BOYS?).... Co wtedy z tymi "crytykami" którzy na codzień w towarzystwie mówią na to "badziewie" i "dla pospólstwa"... To jest dla mnie żenada i "brak inteligencji" Bo ja się nie wstydze że tam byłem...i przypomniałem sobie jak to było gdy miałem 10 lat:) P.S. Słucham nie tylko takiej muzyki...
0
xxx napisał:
... nie Gaszyński, ale inny Marek ... Sierocki. 53-letni Sierocki to naczelny DJ i zapiewajło dyskotekowy koncertowy, więc często bierze chałtury tak jak ta z "Modern Talking". Z prezentowania muzyki w "Teleexpressie" na waciki i golonki by mu nie starczyło. Trza chałturzyć.
'XXX' - masz rację....a zobacz co robią nasze krajowe gwiazdy w wakacje... zarabiają pieniądze...na dożynkach w Pcimiu, 500 leciu Poznania.... Dniach Ludwikowa, Lubartowa, Siemienia i innych równie ważnych miast... Moje zdanie - nie kradnę, żadna praca nie hańbi... Niech zarabia:)
0
Sierocki z Andersem? MA tyle fotek ,że koledzy z Bendu są w tyle.Co za fotograf. Zakochany w panu Sierockim. To nie jego koncert .Nie Ładnie
0
Bardzo Fajny Koncert ! Jestem Mile Zaskoczona ;D Niestety Organizacja Byla Kiepska Wręcz Fatalna ... Mimo iż na bilecie miałam Czerwoną Pieczątkę Musiałam Stać Prawie Na koncu ;/ a Powinnam Tuż przy scenie. Brakowało Również Opieki Medycznej Ponieważ było tam Strasznie Gorąco. Niestety Lublin Pokazał Wioche ... a Thomas Świetnie Zabawiał Publikę
0
XyXy napisał:
Bardzo Fajny Koncert ! Jestem Mile Zaskoczona ;D Niestety Organizacja Byla Kiepska Wręcz Fatalna ... Mimo iż na bilecie miałam Czerwoną Pieczątkę Musiałam Stać Prawie Na koncu ;/ a Powinnam Tuż przy scenie. Brakowało Również Opieki Medycznej Ponieważ było tam Strasznie Gorąco. Niestety Lublin Pokazał Wioche ... a Thomas Świetnie Zabawiał Publikę
No tak!!! Myślałaś ze loże dostaniesz za czerwona pieczątkę. Taki bilet miało ponad 600 ludzi. Trzeba było przyjść wczesniej.
0
Thomas to nie M.T. jak nie było Dietera.
0
Wole koncerty Thomasa bez Dietera :-) Thomas Anders is the best :-)Thomas dal cudowny koncert.Dobrze,ze wreszcie tak czesto koncertuje w Polsce :-)
0
AAA napisał:
No tak!!! Myślałaś ze loże dostaniesz za czerwona pieczątkę. Taki bilet miało ponad 600 ludzi. Trzeba było przyjść wczesniej.
To chyba już wiem kto się "wpepchał" w moje miejsce ..
0
wepchał*
0
Rewelacyjny koncert. Prawie dwie godziny na żywo. Długo czekaliśmy w Lublinie na takiego Artystę. Miejmy nadzieję, że w końcu zacznie się coś dziać. Niech żyje Thomas Anders.
0
To trochę zaskakujące oczekiwania. Sektor fan był przecież przy scenie. Jeżeli ktoś ma ochotę stać metr od sceny powinien przyjść wcześniej. Sektor fan przewiduje więcej miejsc niż tylko jedno. Jeżeli chodzi o ratownika to wszyscy byli na swoich posterunkach z tego co widziałam. Rozumiem, że według narzekającego najlepiej byłoby aby ratownicy byli na scenie, wtedy byliby bardziej widoczni?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: