Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kończy się budowa IKEA Lublin. Zajrzeliśmy do środka sklepu, towary już na półkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Duńczyk napisał:
oPiSdzielce mają mieć zakaz wstępu do tego sklepu. To wiadomość z pierwszej ręki, dostałem ją od Larsa Svena Skurvensena, dwa dni temu. Żeby było jasne, piszę tu do tego motłochu, wyborców PiSu, wara mnie od tego sklepu, bo psem poszczuje!
 Ty urwałeś się Abramowic- szukają ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ten sklep tam nie ma nic firmowego same jakieś no name-y znów jakiegoś badziewia będą pchali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szał pulpecików szwedzkich nadchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak w Makro jeszcze ścian nie było a już towar zwozili, tak im se spieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooo bardzo dobrze....korzystałeś z usług biednych polskich przedsiębiorców?...niesłowni...pyszni...łachę robią...jak tylko ich móżdzek wymyśli jak Cię wydymać to masz to jak w banku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niech Żuk poda informację o ile się zmniejszy zatrudnienie w Lublinie? Policzono ,że na 1 stworzone miejsce pracy w sieci handlowej przybywa 9 bezrobotnych.Brawo niech trzymają tak dalej,łysy odejdzie z pokaźną emeryturą,a ludzie zęby w ścianę.Ciekawe po co istnieje rada miasta,chyba dla adoracji łysego prezydenta ntb.skorumpowanego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandeta i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że w końcu będziemy mieli sklep meblowy z prawdziwego zdarzenia. Do lamusa pójdą śmierdzące sklepy przy Smoluchowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R E W E L A C J A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚCIU PISZESZ TANDETA? TO SŁUCHAJ. 10 lat temu kupiłem w ICEA w Warszawie dwa materace pojedyncze. po roku w jednym z nich coś zaczęło sie uginać, zadzwoniłem powiedzieli że najlepiej jakbym przyjechał i wybrał sobie nowy. Pojechałem wybrałem tym razem dwuosobowy ( dostałem super rabat) i 20 lat gwarancji. Materac mi przywieziono do Lublina, a ten reklamowany zabrano. Mija 10 lat a materac spisuje się super super tak jakbym kupił go wczoraj. A sposób załatwienia? supeeeeeeeeeeeeer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...