Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekam na możliwość zrobienia zakupów w IKEA LUBLIN. Całość wygląda bardzo dobrze.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Kurde jak ten czas leci, ja jeszcze fundamentów nie zalałem na działce a w tym czasie wielka budowa dobiega końca
2
intermarche spoko, przydałby się jeszcze kaufland i netto, bo mają dobre promocje, a w Lublinie drożyzna
0
Pomnik próżności - tyle pieniędzy wywalono w błoto!
0
I Rusałka została pogrzebana żywcem!  Szkoda tylko ludzi pracujących na tych cwaniaków
0
Kończy się budowa IKEA w Lublin. Termin otwarcie sklep, nowe marki w centrum handlowe... :))
0
super, nie mogę się doczekać, bo czeka mnie remont :)
1
W końcu będzie jakaś alternatywa do mebli z Agata Meble i Black Red White.
1
Z tego co mi wiadomo ma tam też powstać kolejne kino sieci CinemaCity. Pewnie chcą wykurzyć Multikino.
0
My w Rzeszowie czekamy już w blokach startowych na otwarcie IKEI w Lublinie!
0
wy z Rzeszowa macie prawdopodobnie nawet bliżej Ikeę w Krakowie, jeśli nie bliżej to na pewno z lepszym i szybszym dojazdem
0
Nareście będzid gdzie z dzieckiem w niedzield sie wybrać.
0
Żarcie w ikei jest super i niedrogo. Co niedziele będę z dzieciakami!
0
undefined napisał:
wy z Rzeszowa macie prawdopodobnie nawet bliżej Ikeę w Krakowie, jeśli nie bliżej to na pewno z lepszym i szybszym dojazdem
  Do Lublina 179, do Krakowa 189 kilometrów, do tego trzeba jechać tam przez miasto i w 2018 A4 będzie płatna co uczyni jazdę tam nieopłacalną. No i w Lublinie będzie większa Ikea niż w Krakowie, z większym wyborem, także na pewno Rzeszów i okolice wybiorą Lublin
0
obraz Lublina 5,5 tys podań na kilka miejsc pracy
0
Polska to jak widać teren handlowy dla fabryk z zachodu. Tam się produkuje, a tu się sprzedaje.
0
mc donald straci klientów hehe
0
5,5 tys aplikacji na kilkasSET miejsc pracy.
0
22 osoby na miejsce. Nieźle.
0
A kiedy skończą się te nudne, pijjarowe teksty ikeja to, ikeja tamto, ikieja bla bla...?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: