Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybierajcie te najbardziej perspektywiczne czyli ochroniarz, kasjer-sprzedawca, dozorca, wykładacz towaru, bo tylko takie posady was czekają po studiach w tym zapyziałym miasteczku. Acha no i niech uczelnie otworzą nowe kierunki- "BIEDRONKOLOGIA" oraz ''LIDLOLOGIA". Tak przynajmniej było by najuczciwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychologia, filologia, hipologia, a później narzekacie, że pracy dla was nie ma... Na Politechnice przynajmniej myślą, ale dziwi mnie że nie wspomnieli o Mechanice i budowie maszyn, co za ciężki kierunek? ;) Przynajmniej perspektywy są, a nie jak wspomniała licealistka, że po bezpieczeństwie narodowym będzie praca, w policji chyba... A o to bez studiów można się starać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie liczy, że to studia dadzą dobry start w życiu. Aby otrzymać dobrą pracę potrzeba posiadać odpowiednie umiejętności i trzeba potrafić dobrze się zaprezentować, a nie tytuł, który można uzyskać nie przykładając się do nauki i nie posiadając większej wiedzy niż przed rozpoczęciem studiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział, że każdy student z Lublina ma w Lublinie pracować? Takie małomisteczkowe  myślenie ograniczone do własnego podwórka. Studia w Lublinie otwierają drogę do większych i oferujących lepsze perspektywy dla młodych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, żaden ze wskazanych w artykule kierunków nie jest perspyktywiczny - może poza lekrskim. Wypowiedzi licealistów świadczą jedynie o tym, że podejmując decyzję o wyborze kierunków studiów kierują się "wiedzą powszechną", a nie analizą rynku pracy. Niestety później czeka ich gorzkie rozczarownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, żaden ze wskazanych w artykule kierunków nie jest perspyktywiczny - może poza lekrskim. Wypowiedzi licealistów świadczą jedynie o tym, że podejmując decyzję o wyborze kierunków studiów kierują się "wiedzą powszechną", a nie analizą rynku pracy. Niestety później czeka ich gorzkie rozczarownie.
 
Zgadzam się, żaden ze wskazanych w artykule kierunków nie jest perspyktywiczny - może poza lekrskim. Wypowiedzi licealistów świadczą jedynie o tym, że podejmując decyzję o wyborze kierunków studiów kierują się "wiedzą powszechną", a nie analizą rynku pracy. Niestety później czeka ich gorzkie rozczarownie.
  A co da analiza dzisiejszego rynku pracy w perspektywie 5 lat gdy ci studenci, a potem absolwenci na niego wejdą? Ja wybrałem studia kierując się zarówno osobistą pasją, jak i szansami zatrudnienia. A że absolwentów jest dziś na pęczki to inny problem, np. 5-6 lat temu nie było żadnych problemów z pracą dla inżynierów, dziś ciężko o nią nawet na Wyspach Brytyjskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie liczy, że to studia dadzą dobry start w życiu. Aby otrzymać dobrą pracę potrzeba posiadać odpowiednie umiejętności i trzeba potrafić dobrze się zaprezentować, a nie tytuł, który można uzyskać nie przykładając się do nauki i nie posiadając większej wiedzy niż przed rozpoczęciem studiów.
  Studiowałam budownictwo i tutaj nie ma mowy o uzyskaniu dyplomu bez wysiłku. Nauki mnóstwo. Więc nie pisz głupot skoro ograniczasz się tylko do zapewne Mełgiewskiej, gdzie dyplom dostają za samo chodzenie (tak wiem jak jest, robiłam tam drugi kierunek :) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nikt nie liczy, że to studia dadzą dobry start w życiu. Aby otrzymać dobrą pracę potrzeba posiadać odpowiednie umiejętności i trzeba potrafić dobrze się zaprezentować, a nie tytuł, który można uzyskać nie przykładając się do nauki i nie posiadając większej wiedzy niż przed rozpoczęciem studiów.
  Studiowałam budownictwo i tutaj nie ma mowy o uzyskaniu dyplomu bez wysiłku. Nauki mnóstwo. Więc nie pisz głupot skoro ograniczasz się tylko do zapewne Mełgiewskiej, gdzie dyplom dostają za samo chodzenie (tak wiem jak jest, robiłam tam drugi kierunek :) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studia to nie sama wiedza z zajęć ale tak że od ludzi których możemy tam poznać i są takie zawody w których praca jest np informatyka tylko nie można być słabym tylko trzeba mieć umiejętności i jeszcze raz umiejętności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tim przeczytałaś dokładnie artykuł? Żadne? Wszystkie wymienione kierunki odnośnie Politechniki są perspektywistyczne! Technika się rozwija... biotechnologie, źródła odnawialne, mechatronika to przyszłościowe kierunki. Tylko trzeba być zdolnym żeby sobie poradzić w tych dziedzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wybieram się na studia do Gdańska, na WSB kierunek logistyka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wieczór,   Bardzo dobry wybór Kubatka! :)   Mamy nadzieję, że skorzystałaś z naszej wakacyjnej promocji. Uwaga! Ostanie dni promocji - do 15 lipca wpisowe = 0 zł. Więcej informacji na naszej stronie WWW i w placówkach WSB. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...