Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec świata 21 maja 2011: Przepowiednie się sprawdzą?

Utworzony przez sdfsdfs, 20 maja 2011 r. o 16:26 Powrót do artykułu
Koniec świata nigdy nie nastapi, jedynie moze to spowodowac uderzenie jakiegos ciała niebieskiego lub maksymalne zblizenie sie miedzy Ziemia a słoncem i bedzie z Ziemia tak jak z Marsem. "Nie znacie dnia ani godziny" - kres naszego życia, a kazdy kiedys umrze. Pozdro dla wróżbitów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,Rafał'' naucz się pisać słowo WIARA, a dopiero potem bierz się za pozdrawianie naiwnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***enie w bambus żadnego końca świata nie będzię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata nastąpi jak Konon zostanie prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahhahaha.... No i po co było mi się uczyć tyle do tegorocznej matury????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i d*** blada musze grila z przyjaciółmi przestawic z 18 na 16 bo nie zdążymy zjesc ostatniej karkóweczki. Smacznego konca świata (oby do tej pory piwa wystarczyło)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy ludzie są naiwni... koniec świata ??? Gdzie kiedy... Ha! Ha!Ha! śmiechu warte. Jaja z ludzi sobie robią i tyle...[/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde... myślałam, że wieczorynkę obejrzę ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku... po co podają pogode na poniedziałek ;D ? jak ma dzis byc koniec swiata. Moze ide troche poru.... bo nie miałem okazji ;d HAHA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza 90latek na dywanie sie trzesie i mysli ze to trzesienie ziemi hahahahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=OzOgCX7E00c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszów-Lubelskie. zaczyna sie burza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Czy może ktoś podać Email do tego kolesia?? Bo chciałem poprosić o przełożenie końca świata. Miałem straszną ochotę oglądnąć sobie KSW. A tu d*** bo koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzień końca świata Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji, Rybak naprawia błyszczącą sieć. Skaczą w morzu wesołe delfiny, Młode wróble czepiają się rynny I wąż ma złotą skórę, jak powinien mieć. W dzień końca świata Kobiety idą polem pod parasolkami, Pijak zasypia na brzegu trawnika, Nawołują na ulicy sprzedawcy warzywa I łódka z żółtym żaglem do wyspy podpływa, Dźwięk skrzypiec w powietrzu trwa I noc gwiaździstą odmyka. A którzy czekali błyskawic i gromów, Są zawiedzeni. A którzy czekali znaków i archanielskich trąb, Nie wierzą, że staje się już. Dopóki słońce i księżyc są w górze, Dopóki trzmiel nawiedza różę, Dopóki dzieci różowe się rodzą, Nikt nie wierzy, że staje się już. Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem, Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie, Powiada przewiązując pomidory: Innego końca świata nie będzie, Innego końca świata nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden bóg tylko wie kiedy będzie koniec świata po co to straszyć ludzi skoro sie dokładnie nie wie kiedy to bendzie na to jeszcze przyjdzie pora i czas przestancie gadac takie bzdury ja jak bym cos takiego powiedział to też by był koniec świata weście bo sie boje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde co ja mam sobie myslec Lubleszczyzna Burza jest duza wielka az strach sie bac a jest 17:02 koniec swiata naprawde !!! MOJE OSTATNIE SLOWO ! NIECH BOG BEDZIE Z WAMI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.andrzejstruski.com/articles_142_21-Maja-2011-roku-Konca-Swiata-nie-bedzie.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
jeden bóg tylko wie kiedy będzie koniec świata po co to straszyć ludzi skoro sie dokładnie nie wie kiedy to bendzie na to jeszcze przyjdzie pora i czas przestancie gadac takie bzdury ja jak bym cos takiego powiedział to też by był koniec świata weście bo sie boje
CHYBA CIE POJEBAŁO KOLEGO! W WIELKOPOLSCE SŁOŃCE ŚWIECI:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w lublinie zaczyna sięwłaśnie burza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Wielkopolsce słońce świeci a wy tu o końcu świata. To bzdura!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...