Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec zamieszania z biletami w autobusach prywatnych

Utworzony przez eryk, 22 sierpnia 2009 o 16:27 Powrót do artykułu
To już mialo być dawno,jak zwykle puste obietnice
Zaloguj się, aby oddać głos
0
argument jaki jest podany w artykule w ogóle nie ma sensu. Nie jesteśmy miejscowością turystyczną, gdzie roi się od turystów i normalnie pchają się drzwiami i oknami do autobusów z biletami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ha, ha, ha, ha, a glupiemu stoi......niech bilet kosztuje tyle co u prywatnego to i problemu nie bedzie..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koniec zamieszania z biletami w autobusach prywatnych, poniżej czytamy że tylko w części autobusów prywatnych będą honorowane miejskie bilety. Oznacza to że zamieszanie trwać będzie nadal.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BEDA JAJA JAK WYGRAJĄ TEN PRZETARG FIRMY Z POZA LUBLINA I DZISIEJSI PRZEWOŻNICY PRZEGRAJĄ PRZETARG
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem śmieszne i trochę dziecinne są te Wasze (redakcyjne) zachwyty nad rezygnacją z opłat gotówkowych przy korzystaniu z usług prywatnej komunikacji miejskiej i wprowadzeniem papierowych, jednolitych biletów. Argumenty za: - opłaty od wielu lat były znacznie tańsze od MPK (wiadomo tam mnóstwo zbędnych pracowników do utrzymania, a pewnie i zarządzanie było pod psem), a pomimo tego do usług prywatnych miasto chyba nic nie dopłacało; deficyty w MPK corocznie są wielomilionowe, - opłata gotówkowa jest formą bardzo wygodną; ostatecznie każdy z nas wychodzi z domu z jakąś drobną gotówką; nie trzeba szukać kiosku z biletami (często nieosiągalnego w pobliżu przystanku lub zamknietego), ani nie trzeba kupować biletu u, najczęściej naburmuszonego, kierowcy MPK, - odpada, jednak zawsze w jakimś stopniu stresująca, konrtrola biletów (zdarzyło mi się zgubić skasowany bilet w autobusie i musiałem zapłacić karę). Nie przesadzajmy z tym zaskakiwaniem turystów - przecież komunikacja miejska jest głównie na potrzeby mieszkańców, a i chyba ci domniemani turyści przywożą z sobą jakąś gotówkę (nawet drobną). W Katowicach funkcjonowała komunikacja prywatna (busami), gdzie też opłata była wnoszona w gotówce. T. Lech Lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I w taki oto sposób MPK próbuje wyeliminować konkurencje, monopolista!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Następny głupi pomysł. Do Lublina przyjeżdżają grupy zorganizowane i to autokarami. Gdzie mamy indywidualnych turystów? to nie Zakopane a jak ktoś indywidualnie przyjedzie to nie tą dziadowską firmą jaką jest PKP. Znowu szukają jak zarobić jakąś kasę na kasownikach i ich serwisowaniu. ZŁODZIEJE!!a wszystko dla wygody mieszkańców ha ha ha.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nigdy nie było żadnego zamieszania z biletami na liniach prywatnych. To urzędnicy coś mieszją. Nie wiadomo o co chodzi. ale zgodnie z podstawiową maksymą, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi urzędnikom o pieniądze,. Oznacza to, że pasażerom będzie gorzej. Myślę, że warto zapamiętyać nazwika tych dzielnych urzędników - niebawem wybory.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przyjeżdza pociąg z Krakowa i Katowic o godz.23.01 i nie ma autobusu na Czuby.Może urzędasy,tu poświęcili swój cenny czas.Nie każdego stać na taxi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: