Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs \"Lublin is coming\" rozstrzygnięty - zobacz filmy

Utworzony przez ~lublinianin~, 19 listopada 2008 r. o 19:24 Powrót do artykułu
..... MUZYKA CZYSTO POGAŃSKA A FEE.. CO ZA GUST .. SŁÓW BRAK TANDETA ... JAK ZWYKLE lUBLIN ZAP....DZIAŁE MIASTO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=9CZoL3Fjjc4 ciekawe dlaczego ten film nie załapał się do tych 13 pokazanych, nawet go nie widziałam na pokazie w CK- a szkoda... bo fajny. Dopiero tutaj zostal pokazany??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem najlepszy był filmik Krzysztofa Laskowskiego - gratuluję pomysłu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co wygraŁ to kurcze trochę kicha... widziałem lepsze...czy Lublin musi zawsze się kręcić w tematach typu: "Festiwal 254 Kultur", "Brama na wschód", "300 bitew i my" oraz "Jagiełło is the best"?. Nie bądźmy tacy zamknięci i krótkowzroczni to nie wystarczy na stolice tego i owego w 2000 którymś...ehh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również uważam że najlepszy był film Krzysztofa Laskowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wygrany filmik to jeszcze może być...ale ta reszta(oprócz może dwóch) o czym ona jest...?mnie się wydawało że trzeba przedstwić Lublin w taki sposób aby było wiadomo co to za miasto, bo oglądając np.wyczyny chłopaka skaczącego po schodach gdzieś na osiedlu nie przedsTawia tego miasta.Pewnie się nie znam, ale uważam że za mało było ukazane to miasto w filmikach,gdybym nie była mieszkanką Lublina w niektórych przypadkach nie wiedziała bym że jest to właśnie Lublin.Moim zdaniem są to poprostu mało promujące filmiki miasta.ZA MAŁO LUBLINA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarz do filmików dlaczego nie pokazane wszystkie filmiki. wiem, że było tam kilka lepszych, niż te pokazane. niech widzowie ocenią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam te 13 filmów, i szlag mnie trafia.pokażcie wszystkie 30 i zróbcie sondaż.Bo chyba chodziło o promocję Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również uważam, że wszystkie filmy zgłoszone na projekt powinny znaleźć swoje miejsce w sieci i zostać zaprezentowane szerszej publiczności. Nagroda jest jedna, ale gust każdy ma inny. Każdy z nas może w inny sposób wypromować film, który nam się podobał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...