Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konstytucjonalista UMCS: Sejm działa na pograniczu zamachu stanu

Utworzony przez Guest, 26 listopada 2015 r. o 21:35
"22 grudnia 2011 roku Sejm dokonał wyboru 4 członków Krajowej Rady Sądownictwa. Z ramienia PSL członkiem Rady został poseł Jan BURY." Dziękuję - nie mam więcej pytań. Proszę rozwiązać Trybunał K. w trybie pilnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A proszę bardzo - zapraszam na UMCS, chętnie moge podyskutować. Nie wiem tylko któż tak ciężko pracował na swój tytuł?" Od poniedziałku do piątku koczuję na WPiA, chętnie wymienię się poglądami ;-) Nie do końca wiem czy to zwykła (nieudolna) uszczypliwość, czy po prostu nieumiejętność czytania ze zrozumieniem... ale dla mnie wszystko jest jasne i ironię całkowicie można odsunąć tu na bok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popaprancy w natarciu! Zanach to masz w glowie i gaciach! Przywrocenie stanu poprzedniego nie jest zamachem sprzedany popaprańcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A proszę bardzo - zapraszam na UMCS, chętnie moge podyskutować. Nie wiem tylko któż tak ciężko pracował na swój tytuł?" Od poniedziałku do piątku koczuję na WPiA, chętnie wymienię się poglądami ;-) Nie do końca wiem czy to zwykła (nieudolna) uszczypliwość, czy po prostu nieumiejętność czytania ze zrozumieniem... ale dla mnie wszystko jest jasne i ironię całkowicie można odsunąć tu na bok.
Największą odwagą jest anonimowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A proszę bardzo - zapraszam na UMCS, chętnie moge podyskutować. Nie wiem tylko któż tak ciężko pracował na swój tytuł?" Od poniedziałku do piątku koczuję na WPiA, chętnie wymienię się poglądami ;-) Nie do końca wiem czy to zwykła (nieudolna) uszczypliwość, czy po prostu nieumiejętność czytania ze zrozumieniem... ale dla mnie wszystko jest jasne i ironię całkowicie można odsunąć tu na bok.
Największą odwagą jest anonimowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna większość w Sejmie remontuje to co rozmontowała Platforma niby Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło słuchać kwiku odciąganych od koryta. Moim zdaniem im głośniej kwiczą tym skuteczniejsze są działania antykomusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Poprzedni Sejm powinien był wybrać 3 sędziów, a obecny 2. PO chciała jednak zabezpieczyć swój interes i wybrała 5. Teraz PiS twierdzi, że chce przywrócić normalność naruszoną przez PO. Gdyby tak było, to unieważniono by wybór 2 "nadmiarowych" sędziów, a pozostałych 3 należy powołać. Tymczasem według PiS normalność będzie wtedy, gdy unieważni się wybór 5... No to chyba coś tu jest nie tak z tą "sprawiedliwością" wg PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło słuchać kwiku odciąganych od koryta. Moim zdaniem im głośniej kwiczą tym skuteczniejsze są działania antykomusze.
Odciąga się od koryta POpaprańców żeby do koryta dopuścić PiSlamistów. A uzasadnienie tej decyzji podaje poseł Piotrowicz z PiS, w czasie stanu wojennego prokurator odznaczony Krzyżem Zasługi przez komunistyczną Radę Państwa. Rzeczywiście jest się z czego cieszyć, rzeczywiście działania "antykomusze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wsch jest polską gazetą w 100 %
Dziennik Wschodni wykupiło GWno z warszafki. Czyli to takie małe GWno ale nasiego Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny forumowiczu hegemownia jednej partii to bolszewizm,faszyzm itp.itd.Jakoś za PO takich przedstawień nie było.I flagi nie były nazywane szmatami z ich strony i ostentacyjnie zdejmowaneJuż niedługo będziesz miał paszport w przechowalni jak będziesz wyjeżdżał za granicę Polski napiszesz prośbę o udostępnienie.Nie wiadomo czy pozwolą?
TY JESTEŚ KOMUNISTA ,CZY Z GENAMI KOMUNISTY? ZATRZYMAŁEŚ SIĘ W ROZWOJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety lubelskie jak i całą ścianę wschodnią obsiadły pisowskie mohery. Jeśli się wcześniej nie pogryzą ( tak jak z Samoobrona ) to czeka nas 4 lata ciekawych czasów. PSLowi też nie pomoże podlizywanie się Jarkowi, co raz wyciągną jakiegoś ich człowieka, w myśl stalinowskiej zasady "dajcie mi człowieka a ja ...",żeby im nie przeszkadzali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem ten sam pan doktor który pracuje i ORZEKA w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Lublinie?? I skoro Pan pisze komentarze to był dzisiaj w pracy? Jeśli tak to czy może on tak oficjalnie opowiadać się za daną opcją polityczną? I czy wiedza tego pana z zakresu zagadnień poruszanych przed kolegium jest na takim samym poziomie jak z zakresu prawa konstytucyjnego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem ten sam pan doktor który pracuje i ORZEKA w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Lublinie?? I skoro Pan pisze komentarze to był dzisiaj w pracy? Jeśli tak to czy może on tak oficjalnie opowiadać się za daną opcją polityczną? I czy wiedza tego pana z zakresu zagadnień poruszanych przed kolegium jest na takim samym poziomie jak z zakresu prawa konstytucyjnego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to powoli wyłazi i szydło z worka, i pis to nie żadne prawo tylko przemoc, i nie sprawiedliwość tylko sromota, oj będziecie szybko wyborcy pisiorków płakali, ale jak wam rozum odjęło, to dobrze wam tak, ino czemu inni i  ja też muszą patrzeć na tę kupę rozwydrzonego tałatajstwa ? ?  nie pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to powoli wyłazi i szydło z worka, i pis to nie żadne prawo tylko przemoc, i nie sprawiedliwość tylko sromota, oj będziecie szybko wyborcy pisiorków płakali, ale jak wam rozum odjęło, to dobrze wam tak, ino czemu inni i  ja też muszą patrzeć na tę kupę rozwydrzonego tałatajstwa ? ?  nie pozdrawiam 
przestań skamleć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY JESTEŚ KOMUNISTA ,CZY Z GENAMI KOMUNISTY? ZATRZYMAŁEŚ SIĘ W ROZWOJU.
Ty jesteś z genami takiego z króciutkimi rączkami które trzyma koło noska jak chomiczek.Przesłał ci je e-mailem bo nie ma wzwodu.Kup sobie worek to o 6-tej rano nie będa sąsiedzi wiedzieli kogo wyprowadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak duży procent niezadowolonych? Gdzie są ci, którzy głosowali na PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem ten sam pan doktor który pracuje i ORZEKA w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Lublinie?? I skoro Pan pisze komentarze to był dzisiaj w pracy? Jeśli tak to czy może on tak oficjalnie opowiadać się za daną opcją polityczną? I czy wiedza tego pana z zakresu zagadnień poruszanych przed kolegium jest na takim samym poziomie jak z zakresu prawa konstytucyjnego??
Co do mojej wiedzy dotyczącej prawa to jak już niech się wypowiada sąd lub inne organy, które mogą oceniać tę wiedzę. Szkoda, że kolejny anonimowy hejter nie ma pojęcia o co chodzi w sporze pomiędzy organami władzy. Jeżeli ma się odwagę do publicznego atakowania kogoś, kto komentuje aktualną sytuację ustrojową, to przynajmniej otwarcie, w twarz, a nie ukrywając się pod anonimowym nikiem. A tak a propos to wypowiadałem się jako nauczyciel akademicki, a nie jako funkcjonariusz publiczny, po drugie, obowiązujące przepisy nie nakazują mi apolityczności, a po trzecie to nie odpowiadam za dziennikarza, który niestety nie jest w stanie poprawnie zredagować tekstu i istotnych dla komentarza danych i terminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie przypadkiem ten sam pan doktor który pracuje i ORZEKA w Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Lublinie?? I skoro Pan pisze komentarze to był dzisiaj w pracy? Jeśli tak to czy może on tak oficjalnie opowiadać się za daną opcją polityczną? I czy wiedza tego pana z zakresu zagadnień poruszanych przed kolegium jest na takim samym poziomie jak z zakresu prawa konstytucyjnego??
Co do mojej wiedzy dotyczącej prawa to jak już niech się wypowiada sąd lub inne organy, które mogą oceniać tę wiedzę. Szkoda, że kolejny anonimowy hejter nie ma pojęcia o co chodzi w sporze pomiędzy organami władzy. Jeżeli ma się odwagę do publicznego atakowania kogoś, kto komentuje aktualną sytuację ustrojową, to przynajmniej otwarcie, w twarz, a nie ukrywając się pod anonimowym nikiem. A tak a propos to wypowiadałem się jako nauczyciel akademicki, a nie jako funkcjonariusz publiczny, po drugie, obowiązujące przepisy nie nakazują mi apolityczności, a po trzecie to nie odpowiadam za dziennikarza, który niestety nie jest w stanie poprawnie zredagować tekstu i istotnych dla komentarza danych i terminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...