Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten etap z ortografią jest po to żeby oddzielić "swoich" od reszty!!!! Cała procedura to farsa liczą się TYLKO znajomości. Wieprz ma jeszcze parę posad poza byciem komediantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wreszcie się Panu W. - ksywa" ściągawka" noga powinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno się spodziewać żeby ten, kto odpadł w naborze był z tego zadowolony, jest okazja to wypisuje bzdury bo przecież nikt go z tego nie rozliczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paszkowski napisał:
no wreszcie się Panu W. - ksywa" ściągawka" noga powinie.
FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale VIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy nowego Prezydenta,który już szykuje " swoich"na stołki w straży,a autor artykułu jest jak najbardziej za tym tworząc ten artykuł,pełen niesprawdzonych,nieprawdziwych informacji,które interpretuje przez pryzmat swojej wieloletniej "miłości"do straży miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noras napisał:
Brałem udział w tym cyrku. Przeszedłem do samego końca wszystkie etapy i wkońcu odpadłem, nie wiedząc z jakiego powodu?!!! Dzwoniąc do kadr pani tam pracująca nie potrafiła mi odpowiedzieć z jakiego powodu odpadłem, zero konkretów. Cały konkurs oceniam na porażkę. Brałem udział już w wielu konkursach i rozmowach ale to było jak dla dzieci z przedszkola.
no to cienias jakiś z ciebie skoro w tylu konkursach i rozmowach brałeś udział, a nigdzie cię nie chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lisek napisał:
powinni tych czarnuchów wszystkich wyjebac są niepotrzebni chodzą takie plastiki i tylko mandaty umieją pisac
ha ha pewnie parę mandatów łyknąłeś co?, a nie przyszło ci łajzo do głowy, że gdyby nie mieli za co toby nie pisali !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. Wyrzuca porzadnych ludzi, a przyjmuje balwanow. A moze tak CBS. Koniec ery milicjantow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nawiązaniu do kilku artykułów, które pojawiły się w ostatnim czasie w DW na temat nepotyzmu, zastanawiam się, czy istnieje jakakolwiek jednostka budżetowa w Lublinie, w której przeprowadza się profesjonalną (uczciwą) rekrutację? Znacie taką? Co do samego artykułu - brak mi słów. Będzie miał ktoś "jaja", jak zrobi z tym wszystkim porządek:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę sprawdzić koneksje towarzyskie przyjętych do pracy i wszystko wyda sie jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno powinni go wyrzucić!!!!!!! Niedawno chwalił sie na sesji Rady Miasta że to był udany rok bo wypisali dużo mandatów, ale nie chwalił się ile złapali opryszków (bo czym?). Za jego kadencji straż nic nie robiła tylko wypisywała mandaty i czepiała się byle czego. Najwyższy czas zreformować tą skostniałą jednostkę, która powinna służyć mieszkańcom a nie wyłącznie sobie. Nie dość że utrzymujemy ich z naszych podatków to jeszcze gnębią mieszkańców zamiast im pomagać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant sam dostał robotę w sposób opisany w artykule, więc myślał, że tak ma być w każdym przypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE KTO JEST WIĘKSZYM deb***EM ? TEN KTO TO ZORGANIZOWAŁ CZY CI PO ZNAJOMOŚCI PRZYJĘCI A TERAZ WCHODZĄ W DUPĘ ZA ZAŁATWIENIE PRACY I SAMI Z SIEBIE ROBIĄ WARIATÓW POGRATULOWAĆ GŁUPOTY ALE CÓŻ BYŁY MILICJANT NIE WIE CO MA JUŻ ROBIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.holubiczko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no i sie afera rozmyła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahahahah jacy wy jestescie wszyscy pusci i zazdrosni !! ahahahah boli was ze musicie tyrac w zasranych biedronkach czy leclerckach a z mila checia byscie polecieli pracowac w strazy,czy w policji tylko ze sie nie da bo papier nie taki xDDD i dobrze tyrajcie tyrajcie jak sie nie chcialo uczyc ahhahaah nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty głupi jesteś, możne ty też dostałeś się po znajomości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...