Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki po otwarciu ul. Muzycznej nie znikną? Miasto: "Mamy małe pole manewru"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Niech miasto wyda następne dwadzieścia parę mil. zł. na "czerwoną " falę , a Nadbystrzycką będzie można nazywać całe Czuby. Bo do pracy będzie trzeba wychodzić z domu godzinę wcześniej . Ale most mamy piękny - dla większości będzie przeklęty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1 mln zł mam rozwiązanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo jeżdżę po mieście i żadnej notorycznej czerwonej fali nie zaobserwowałem. Owszem raz przejeżdżam 4 skrzyżowania na zielonym, innym razem to ja stoję a inni jadą. A jak ktoś oczekuje, że będzie sobie po całym mieście jeździł i na każdym skrzyżowaniu będzie miał zielone, to jest zwykłym idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuje się pasażerów komunikacji miejskiej , by czekając na autobus głupio nie patrzyli się na zegarek i z pogardą na kierowcę że jest opóżniony o pół godziny . ZTM w nowych rozkładach niech uwzględni czas przejazdu od Nadbystrzyckiej do ul. Narutowicza 15-20 min. W godz. szczytu do 30 min. Skargi kierować do Ratusza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenieść sublokatorow ratusza na Arena i problem korków w tej części miasta zostanie rozwiązany w 15 minut, bo tyle trwałoby przywracanie dobrego wizerunku narcyzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem w artykule powinno się podać nazwiska osób, które odpowiadają za organizacje ruchu na tym skrzyżowaniu. Podać nazwiska ich przełożonych oraz ile premii dostali. Ludzie powinni więdzieć komu zawdzieczają swój zmarowany czas a urzędasy w końcu powinny poczuć odpowiedzialność za swoje decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timi7 napisał:
Światła całym w mieście są wyregulowane F A T A L N I E
 Czy wiesz ośla łąko, że w takim Berlinie na 1000 mieszkańców przypada 2x mniej samochodów niż w Lublinie? Korki to nie wina świateł, tylko tego, że za dużo aut naraz jeździ po ulicach. Światła w mieście są dobrze wyregulowane(wiadomo, jest parę miejsc gdzie być może odrobinę można poprawić przepustowość), więc nie pisz bzdur. To, że dla ciebie jakiś lewoskręt nie ma sensu, nie oznacza, że dla innych mieszkańców też. Nie jesteś w mieście sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM NIE MA ŻADNYCH KORKÓW, PRZESTAŃCIE LUDZI PODBURZAĆ TAKIMI DURNYMI ARTYKUŁAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne: co, jak, gdzie, z sensem czy bez. Byleby budować. Wydawać lekka ręką nie swoje pieniądze. Lekceważyć głosy rozsądku. My wiemy lepiej. My, chrząszczopodobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie powinniśmy dawać sygnału zielonego dla dwóch kolizyjnych względem siebie relacji –
Niektórzy to chyba nawet artykułu nie przeczytali bo jakby przeczytali to by głupot nie pisali. To nie wina Żuka że przepisy są jakie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy to chyba prawdziwych korkow nie widzieliscie jeden z drugim musi dwie zmiany swiatel poczekac i juz placze jak to zycie mu utrudniaja, w innych miastach trzeba 4-5 zmian czekac i jakos ludzie daja rade ... Lublin stolica malkontentow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w Ratuszu bezradność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ,już wielokrotnie pisałem - inżynierią ruchu kieruje jakiś Jasio z przedszkola a nie fachowiec w dziedzinie. Nie będę podawał przykładów bo nie ma z kim rozmawiać ....bo z kim z Kieliszkiem ?...... jestem abstynentem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj 19 50 jechalem od zana w nadbystrzycka i faktycznie korki korki korki.tak zle to jeszcze nie bylo. podziekujmy zukowi za takie ulepszenia. u niego kazde ulepszenie kazda rozbudowa to jest tragedia dla mieszkancow. skad oni go wzieli? moze niech juz w radach nadzoeczych sobie pracuje bo stanowisko prezydenta miasta juz chyba nie ma czasu bo nie wie jak sie zyje w lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież z tego lewoskretu z Narutowicza w muzyczna nikt nie korzysta a zielone się świeci!!! Czy nikt tego nie widzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"korki spowodowane pracą sygnalizacji" no patrzcie, a ja myślałem, że korki generuje zbyt duża liczba samochodów na ulicach, a tu proszę okazuje się TO WINA SYGNALIZACJI, ajajaj ach ta niedobra sygnalizacja
  jednak za gupi jesteś żeby to zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że urzędasy to przygłupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było robić skrzyżowanie i most? Oddawać zmarnowanie miliony nieudacznicy! Sprawa do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olaf napisał:
undefined napisał:
"korki spowodowane pracą sygnalizacji" no patrzcie, a ja myślałem, że korki generuje zbyt duża liczba samochodów na ulicach, a tu proszę okazuje się TO WINA SYGNALIZACJI, ajajaj ach ta niedobra sygnalizacja
jednak za gupi jesteś żeby to zrozumieć
 ty za to bardzo mądry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja np: lewoskrętu używam i wolałbym żeby tam był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...