Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krwawa awantura w mieszkaniu na Czubach. 31-latek ledwie przeżył. "Uderzałem na oślep"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2016 o 12:59 Powrót do artykułu
K...a... "Tylko dwie rany bezpośrednio zagrażały życiu poszkodowanego. Nie można więc mówić o usiłowaniu zabójstwa"... Żeby ci ktoś nigdy papugo, która za 5 zeta matkę by sprzedała, tak nie zrobił... Od ilu się zaczyna usiłowanie? Poniżej pięciu takich ran to jak się nazywa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strach iść w gości do kogoś na tych Czubach. A mówią, że to taka dobra i bezpieczna dzielnica.
0
Mi adwokatowi opłaca się przegrać sprawę klienta,bo wtedy mam kasę od państwa.
0
Hmm. Czuby. Nazwa sama mówi za siebie.
0
pani c. powinna dostać za współudział, rozdzielać ich może siły nie miała, ale już wy***ie chłopaczyny za drzwi i staranie sie zatarcia śladów świadczy o "współpracy" z oskarżonym o usiłowanie zabójstwa. przynajmniej moim zdaniem, ale aż tak na prawie się niestety nie znam. swoją drogą, pan mecenas obrońca pełna klasa, "przecież krwi było tyle, że śladów i tak nie dało się zatrzeć, więc jak można ją o to oskarżać". to już nie tylko robienie na siłe idioty z klienta ale także z sędziego i opinii publicznej... pozrawiam
0
Chłopak ma siedzieć 12 lat a ona niecałe dwa ? Zacieranie śladów to już jest współudział, dodatkowo skoro był dźgnięty wielokrotnie to nigdy nie jest powierzchowna rana więc niema mowy o nieświadomości o stanie poszkodowanego. Powinna również odsiedzieć 12 lat
0
Kurwa, jabana patologia. Gdzie to takim wódkę pić? Jak ktoś dostaje małpiego rozumu to nie powinien alkoholu do ust brać.
0
Onyksowa to nie Czuby tylko Węglinek (deweloperski)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: