Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spodobał mi się pomysł,aby redaktorki zaczęły umoralniać dresiarzy.I oczywiście dokumentować to na fonii i wizji!Pasi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł nie jest (chyba) przeciw studentom pijącym piwo. Jest przeciw Policji i Straży Miejskiej, gdyż jednym pozwala na pewne zachowania, a innych za takie samo zachowanie chce karać mandatem albo kieruje sprawę do sądu. Dziwne jest zachowanie Policji: dzisiaj zwracamy uwagę na zabezpieczenie przejścia korowodu (czyli wolno pić alkohol w miejscu publicznym i sikać gdzie popadnie), a "nielegalnych" piwoszy będziemy ścigać jutro. Policjant powinien zawsze ścigać wszystkie wykroczenia i przestępstwa. A jeśli boi się grupy pijanych studentów, to powinien zmienić firmę albo stanowisko (jest wiele pożytecznych i potrzebnych zawodów - niech tan służy ludziom).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŃSTWO POLICYJNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwa ale im sie nudzi. co sami zapomnieli jak to jest wypic sobie browarka? wydaje mi sie ze nie bo na tym zdjeciu ten redaktorzyna Tomaszek wyglada jak by nie był nawet po dwóch browarach ######nasza-klasa.pl/profile/1177225 Strasznie sie zgorszył widząc studenciaków pijacych browara!! dobrze ktos napisał ze nadaja się na podredaktorów Faktu lub SE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraźmy sobie, że za rok taki koncert będzie trwał pięć razy dłużej, tylko po to by policjanci mogli wszystkim wypisać mandaty nikogo nie krzywdząc i nie pomijając... pełna mobilizacja, a w tym czasie na lubelskich osiedlach będą się działy cuda i nikt nie zareaguje na wezwania, bo panowie policjanci będą zajęci karaniem "bydląt". filmik i cały ten artykuł to straszne dno i żenada. dlaczego ci dwaj otworzyli piwo i wylali je na ulice (to też później śmierdzi) przecież chcieli sprawdzić czy dostaną mandat za picie alkoholu, a nie szczenięcą pardę z butelkami...? studenci mieliby być karani za picie to trzeba było kozaczyć z piwem a nie colą... za samą kpinę z funkcjonariuszy powinni dostać mandaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co tyle zamieszania? trzeba było w dniu koncertu chodzić i sprawdzić, bo może i studenci mieli cole? żal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie... Ile razy w roku jest mecz motoru, gdzie nie tylko pije się w miejscach publicznych i dzieją się burdy, niszczone jest mienie publiczne, a ile razy w roku jest korowód ? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Artykuł nie jest (chyba) przeciw studentom pijącym piwo. Jest przeciw Policji i Straży Miejskiej, gdyż jednym pozwala na pewne zachowania, a innych za takie samo zachowanie chce karać mandatem albo kieruje sprawę do sądu. Dziwne jest zachowanie Policji: dzisiaj zwracamy uwagę na zabezpieczenie przejścia korowodu (czyli wolno pić alkohol w miejscu publicznym i sikać gdzie popadnie), a "nielegalnych" piwoszy będziemy ścigać jutro. Policjant powinien zawsze ścigać wszystkie wykroczenia i przestępstwa. A jeśli boi się grupy pijanych studentów, to powinien zmienić firmę albo stanowisko (jest wiele pożytecznych i potrzebnych zawodów - niech tan służy ludziom).
Jest taka stara niepisana zasada , podczas juwenaliów , policjanci nieco przymykają oko na studentów , pod względem picia piwka ot cała historia. Szczerze mówiąc sam dałbym mandat tym redaktorzynom, poszli robić przysłowiowych deb***i z tych policjantów, butelki po piwie z colą w środku , nie dostali z miejsca mandatu , tylko po prośbie aby zakryli je , brawo , po prostu chryja na pół Polski. A idąc tropem rozumowania DW , ja napisze zażalenie za dwa dni , że dostałem mandat bez wczesniejszej prośby o zasłonięcie butelki , a oni dostali takie "ostrzeżenie". Naprawdę szukacie taniej sensacji , napiszcie lepiej co się dzieje w tym mieście , jakieś remonty , wydarzenia kulturalne , sami coś zorganizujcie. Jak jesteście tacy odważni to pójdźcie na Kunickiego , Bronowice ... Tam też piją w dzień powszedni w miejscach publicznych ! Myśle że długo takowych nie będziecie musieli szukać , prowokacja będzie świetna . A rejon ul. K. to przecież wizytówka Lbn dla drogich Gości z południowych stron Polski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto ma pożytek ze studentów? Kilka bud z kebabami, monopolowe, parę dyskotek i xera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Student Napisałeś: nie słyszałem żeby była JAKAKOLWIEK rozróba w związku z tym świetem "bydląt" jak ktos to określił No i co z tego że nie było? Czy z tego powodu mamy uznać, że ten wysyp pijackiej chamówy w centrum miasta był OK? ludzie przestańcie , przecież to jakaś paranoja , wszędzie w Polsce Juwenalia wyglądają tak samo , Koncerty, sponsoring piwny - pełna zgoda. Ale mam wątpliwości czy w takim Krakowie czy Poznaniu pozwolono by na to, zeby w centrum miasta - dajmy na to rynku - działy sie takie rzeczy jakie działy się w Lublinie w czwartek. Czy jestes pewien ze gdzie indziej pijane w sztok bydło tłukłoby butelki o trotuar przy całkowitej bierności policji? a Wy się zachowujecie jakbyśmy pół miasta z dymem puścili NIe, ale po prostu - przeraża mnie tolerancja dla tego typu zachowań. Przeraża mnie równiez to, ze tyle jest tu głosów bioracych w obrone te hołotę - bo niby sobie piwko wypili, tiaaa. Pewnie to piszą ci, których wówczas widziałam w akcji. Czy kac juz minął? Coca Cola z rozpuszczona aspiryna jest rewelacyjna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj ! waj ! napisał:
A kto ma pożytek ze studentów? Kilka bud z kebabami, monopolowe, parę dyskotek i xera.
Dokładnie.Ale się oburzyli.Pijane dno o wielkim mniemaniu.Ciekawe czym w życiu zabłyśniecie po waszych pijackich studiach.Brawo dla odważnych dziennikarzy.Oto "studenci".Już zaczynają wam grozić.Straż miejska i wy to jedna bandycka mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka stara niepisana zasada , podczas juwenaliów , policjanci nieco przymykają oko na studentów , pod względem picia piwka ot cała historia. OK, ale przymykanie oczu na zachowania typowo chuligańskie jest nie wporządku. A co do goscia który niby nie wie co Lublin ma ze studentów. Ma dużo, i o wiele więcej niz budki z kebabami. NIe popadajmy w skrajność Uniwersytety to dla naszego miasta prawdziwy skarb i o tym nie mozna zapominac! Problemem jest tylko to, ze obecnie ida na uczelnie ludzie, którzy nigdy nie powinni się tam znaleźć.
Ostatnio edytowany 12 maja 2010 r. o 23:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
No i co z tego że nie było? Czy z tego powodu mamy uznać, że ten wysyp pijackiej chamówy w centrum miasta był OK? Koncerty, sponsoring piwny - pełna zgoda. Ale mam wątpliwości czy w takim Krakowie czy Poznaniu pozwolono by na to, zeby w centrum miasta - dajmy na to rynku - działy sie takie rzeczy jakie działy się w Lublinie w czwartek. Czy jestes pewien ze gdzie indziej pijane w sztok bydło tłukłoby butelki o trotuar przy całkowitej bierności policji? NIe, ale po prostu - przeraża mnie tolerancja dla tego typu zachowań. Przeraża mnie równiez to, ze tyle jest tu głosów bioracych w obrone te hołotę - bo niby sobie piwko wypili, tiaaa. Pewnie to piszą ci, których wówczas widziałam w akcji. Czy kac juz minął? Coca Cola z rozpuszczona aspiryna jest rewelacyjna
No a nie przeszkadza Ci jak przechodzą po meczach kibole i drą sie na starówce co pare tygodni ?.. Bo ja już takie sceny kilka razy widziałem, no i jakoś zadnego glosu oburzenia nie słyszałem, podczas wysypu tej chamówy , była pełna ochrona , zatem przy jakikolwiek wysypach rzecz rzadko spotykana No to proszę poprzeglądać sobie zdjęcia z innych miast w KRK pare lat temu malucha spalili ! wierz to co tutaj sie u nas dzieje , to NIC Najbardziej mnei w tym wszystkim dziwi , ten brak jakiekolwiek zrozumienia , ludzie sie poprzebierali , przeszli przez miasto i wsio, a ja się czuję jakbym rzucal w wystawy sklepowe koktajlami mołotowa, porywal małe dzieci, kradł narządy. Może było jakiś pare bydląt , ale podczas pochodu ja naprawde nie widzialem takowych wielkich bandyckich anomalii , starsi ludzie nawet do mnie i do znajomych podchodzili żeby zdjecia sobie z nami zrobić po podobały im się stroję , ogólnie Lublinianie byli b. serdecznie nastawieni , dlatego też dziwi mnie ten wysyp "jadu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff.Już myślałam że sama chołota uwłaczająca przyzwoitym ludziom się wypowiada.I dobrze że tyle chałasu!Bo głupek że jego wielkie litery rzucą nas na kolana.To nie odważni dziennikarze tylko wy powinniście być karani.Ale dni prezydenta studentów Wasyla już są policzone."Wdzięczni"mieszkańcy się odpłacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można napisać zawsze petycje skoro tylu mieszkańcom to nie w smak , założyć jakiś ruch, zebrać dajmy na to 100 000 podpisów, złożyć na ręce P.Prezydenta ... No i może wtedy nie będzie juwenaliów , nie będzie pochodów , nie będzie koncertów , gwiazdy nie będą przyjeżdżały , po prostu kolejne normalne dni... Pozwólmy innym miastom organizować takie wydarzenia , tak jest lepiej ! Przecież Lublinowi nie potrzeba promocji , Ci narzekający ludzie są już na tyle atrakcyjni razem z DW , że są w stanie rozreklamować nasze miasto :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm.Lublinianie?są wami "zachwyceni",zwłaszcza ci,którzy mieszkają w centrum.Przecież mają koncert za darmo w swoich domach!A jacyś niewdzięcznicy chrzanią.To pewnie stare panny,mohery i robole wstający do głupiej pracy.Powinni całować ziemię po której raczyliście przejść i grzecznie posprzątać.W Krakowie na pewno tak było! PS.Tylko tych konkretów z waszego pożytku brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach te gwiazdy,juwenalia!...tak nam ta promocja pomaga że jesteśmy na ostatnim miejscu w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ach te gwiazdy,juwenalia!...tak nam ta promocja pomaga że jesteśmy na ostatnim miejscu w kraju
no to proszę pisać petycje :] skoro nie pomaga to po co to , przecież nie ma co karmić tego bydła studenckiego , nikomu one do szczęscia nie potrzebne , a najlepiej to żeby poszli jeszcze studiować do innych miast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a nie przeszkadza Ci jak przechodzą po meczach kibole i drą sie na starówce co pare tygodni ?.. Owszem - przeszkadza. no i jakoś zadnego glosu oburzenia nie słyszałem, MOże dlatego że wszyscy sie przyzwyczaili. Po za tym chuliganka ze strony kiboli nie dziwi az tak bardzo jak w wykonaniu studentów. Najbardziej mnei w tym wszystkim dziwi , ten brak jakiekolwiek zrozumienia Taaak, rozumiem, jesteś bardzo biedny, obstawiony kolokwiami, w nadchodzącej sesji masz 10 egzaminów, to wiadomo - musisz troche pohałasować, spruć sie jak świnia i potłuc kilka butelek o schody ratusza. Mój Ty biedaku:D ludzie sie poprzebierali , przeszli przez miasto i wsio, To pewnie nie widziałeś wszystkiego. A na pewno nie widziałes tego co ja. Może było jakiś pare bydląt , ale podczas pochodu ja naprawde nie widzialem takowych wielkich bandyckich anomalii to, że nie widziałeś to nie znaczy że ich nie było. , starsi ludzie nawet do mnie i do znajomych podchodzili żeby zdjecia sobie z nami zrobić po podobały im się stroję To miło, wierze że byłeś OK, fajny, trzeźwy i wogóle. Ale uwierz mi - nie wszyscy tacy byli. dlatego też dziwi mnie ten wysyp "jadu" Jasne. Powinnam przyklasnąć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i może wtedy nie będzie juwenaliów , nie będzie pochodów , nie będzie koncertów , gwiazdy nie będą przyjeżdżały , po prostu kolejne normalne dni... Czy Ty naprawde nie rozumiesz że nikt tu nie protestuje przeciwko Kozienaliom i koncertom jako takim??? Czy tY nie rozumiesz ze jedyne co wzbudza kontrowersje to zachowanie czesci studentów? Gdybym sama nie widziała tego co działo się wówczas na deptaku to bym sama myslała że ktos tu przesadza. Ale nie - widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm , rozumiem oburzenie ludzi ... No ale nie do końca , nie będę również na siłę przekonywał do swoich racji, gdyż wątpię żeby forum DW było miejscem werbowania zwolenników mojego punktu widzenia. Wiadomą sprawą jest ,że wśród ok. 100 000 studentów w Lublinie , znajduję się spore przedstawicielstwo jaskiniowców mogących prezentować poziom jakiegoś warzywa, no ale nie tutaj o tym. Szkoda , że ludzie tak zaczynają odbierać studentów , na prawdę , chodzi mi o niepokojące zjawisko , oceniania wszystkich na podstawie zachowań dosyć mało reprezentatywnej grupy. Powiem szczerze , że przykro mi trochę , gdyż zawsze i wszędzie gdzie się tylko da, oraz z czego wiem , większość mi znajomych studentów , zachwala Lublin jako miasto , określając je jako miejsce niepowtarzalnej atmosfery. Parokrotnie opiekowałem się nawet gościami zza granicy , też studentami przyjechali na praktyki do naszych klinik , takie wakacyjne . To dzięki naszym , studenckim staraniom za granicą Ci sami "goście" tak nas opisali , że ludzie w mejlach jak maja jechać do Polski , nie proszą o Warszawe, Poznań , Wrocław.. proszą o Lublin. Wielka szkoda, że o takich rzeczach jednak nikt nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...