Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kultury hlania ????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "Pracami komisji kultury i środków przekazu kierować będzie Elżbieta Kruk (PiS)". Czy dzisiaj mamy 1 kwietnia? Ela "coś tam, coś tam"? W tej nominacji śmierdzi na kilometr "japcokiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za dupek SACHAJKO od rozwoju wsi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmieszanie 38 milionów Polaków przez partię jarosława dziewicy... Czy pozostał jeszcze w służbie jakiś Tupolew? Może gdzieś w delegację???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to Ela i reszta tej bandy znowu będą robić: "coś tam, coś tam' macie Polaki co chcecie :-) a teraz na nich płaćcie podatki - będą większe więc szykujcie się na to :-) bua, ha hahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Panie Michalkiewicz od zwolnienia tego towarzystwa z PO siedzącego w PFRON.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto zostanie w sejmie? To była taka przykrywka? Dlaczego tak bezwstydnie łamana jest konstytucja poprzez likwidację podziału na władzę wykonawczą i ustawodawczą, jeszcze niech sędziami zostaną to już w ogóle będą same święte trójce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiceministrem pracy powinien zostać Tułajew Sylwester, przecież kto jak kto, ale on doskonale zna sie na bezrobociu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmieszanie 38 milionów Polaków przez partię jarosława dziewicy... Czy pozostał jeszcze w służbie jakiś Tupolew? Może gdzieś w delegację???
A co wierzyleś że będzie inaczej?.  Jeśli tak , to frajer byłeś zresztą jak większość co PO nie chciała. I tu się zgadzam bo ja też nie chciałem PO ale była przecież alternatywa  nie koniecznie trzeba było głosować przeciw można konkretnie na kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracami komisji kultury i środków przekazu kierować będzie Elżbieta Kruk (PiS). "A teraz po secie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochłapy lubelscy posłowie dostali, ale on i z tego powinni się cieszyć, na nic innego ich nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę aby Pan Michałkiewicz miał szacunek do innych mieszkańców w bloku. Cisza nocna obowiązuje od 22-6. Pan poseł chyba o tym zapomniał. Ostatnio hałasował do 1.20! Kąpiel w wannie po północy,głośne rozmowy itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiorka i owszem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PiS, dla jasności, ale  
  Ostatnio hałasował do 1.20! Kąpiel w wannie po północy,głośne rozmowy itd.
  Może sią na wieś przeprowadź, co ? Bo to już przesada, żęby kąpiel sąsiada Ci przeszkadzała. Na główkę do wanny skakał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę aby Pan Michałkiewicz miał szacunek do innych mieszkańców w bloku. Cisza nocna obowiązuje od 22-6. Pan poseł chyba o tym zapomniał. Ostatnio hałasował do 1.20! Kąpiel w wannie po północy,głośne rozmowy itd.
To co już kichnąc nawet nie można. O zabawieniu się z żoną po 22-giej nawet nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czele komisji rolnictwa i rozwoju wsi powinien stanąć Marek Sawicki lub Mirek Maliszewski. Pozdrawiam. Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawianie z żoną było przez ścianę,ma kobieta głos..Teraz zacichlo. Gdybyś miał tak codziennie,to by Ci przeszkadzało, wiertło w ścianę jak dziecko śpi itp.Niektórzy mają małe dzieci i rano wstają. Zazwyczaj to buractwo z wiosek nie szanuje ciszy nocnej. Na polu to dla nich bez różnicy... A kąpiel o 22 mi nie przeszkadza. Jednak jak ktoś o 1 wciąż szura o wannę i się tłucze to tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wspólnego z kulturą ma kruk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis - nie wytrzymam z.e.s.r.a.m. sie ze smiechu hahahhahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawissimo ,lubelskie górą za 49% dostało pół teki no i parę ochłapów w komisjach,teraz będą popierać w Rządzie i Sejmie nasz REGION.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...