Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk może stracić stanowisko. Biurowiec przy urzędzie ocenią przy ministerstwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Tylko Merytoryczny Poseł Sylwester Tułajew będzie lepszy od Krzysztofa Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew dostał się do sejmu i jak widać już zdążył wynająć klakierów liżących mu rowka. Dobreee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się prezydencie. Ma pan pełne poparcie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk stary kolaborant włos mu z głowy nie spadnie .Co innego Sosnowski tu parasola ochronnego nie ma .Pisowcy Żuka na pewno nie tkna .Za dużo wspólnych interesów mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech zgadnę... w GKO tzn Głównej Komisji Orzekającej przy Ministerstwie zasiądą Pisowcy... czy ktoś ma wątpliwości jaki wyrok zapadnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwa wiedzą dobrze, że prawo stoi po stronie Żuka a kombinują jak koń pod górkę, żeby narobić szamba wokół jego nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku nie daj się tym PISowskim hipokrytom pazernym na stołki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Walcz do końca!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko Merytoryczny Poseł Sylwester Tułajew będzie lepszy od Krzysztofa Żuka." popieram wpis i moja rodzina z Czechowa. Jak Radny Tułajew dużo zrobił dla Dzielnicy. Pracowity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Tylko Merytoryczny Poseł Sylwester Tułajew będzie lepszy od Krzysztofa Żuka."  popieram wpis i moja rodzina z Czechowa. Jak Radny Tułajew dużo zrobił dla Dzielnicy. Pracowity.
A co zrobił dla dzielnicy? bo ja słyszałem, że niewiele poza walką o remont ulicy przy której stoi klinika jego przyjaciela konkretnie co zrobił? czekam na odpowiedź płatny pisowski trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jeszcze dołożyć do tego niepotrzebną sygnalizację na Startowej. Za to też Żuk powinien odpowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew zrobił bardzo dużo dla Czechowa i Lublina, m.in. od 2010 roku regularnie głosował przeciwko wszystkim miejskim inwestycjom, przeciwko budżetowi, itd. Niebywale się zasłużył dla mieszkańców Czechowa oraz całego Lublina dzięki próbie blokowania kolejnych inwestycji. Należy mu za to postawić pomnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna próba zamachu na stanowisko prezydenta miasta Lublin dokonana przez PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuka chcą uwalić. To proste... Ale Lublinianie na to nie pozwolą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie czy kiedykolwiek Poseł Sylwester Tułajew pracował dłużej niż rok podkreślam PRACOWAŁ a nie był Radnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
Niech mi ktoś powie czy kiedykolwiek Poseł Sylwester Tułajew pracował dłużej niż rok podkreślam PRACOWAŁ a nie był Radnym
niestety on nigdzie nie pracował, odbył tylko staż w KMP w Lublinie:) typowy pasożyt żyjący na koszt podatnika:) z takim CV jakie ma Tułajew to ciężko byłoby mu znaleźć robotę nawet w jednej z lubelskich galerii handlowych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w tej komisji zasiądzie? Strzelam - Pruszkowski, Muszyński i Czarnek :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuko takim złym prezydentem nie był ale za te układziki z deweloperami a tak naprawdę bylymi kolegami z ratusza mającymi firmy budowane u mnie głosu nie dostanie. To jest niedopuszczalne żeby inwestycje za dziesiątki mln zł były tak niekorzystne dla miasta (jak np. umowa na wynajem z byłym prezydentem lublina Leńczukiem właścicielem Oriona , czy innymi sprawami jak zamiana działek) Nikt Żuka za rękę nie złapal ale to śmierdzi korupcja i kolesiostwem na odległość. Zdefraudował publiczne pieniądze i powinien za to odpowiedzieć. Poza tym wiele inwestycji jest niepotrzebna i tylko zadłużyła miasto nie dając prawie nic w zamian (np. taki stadion świecący pustkami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytają poprzedni wpis będę głosował na Sylwestra Tułajewa jako Prezydenta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żuko takim złym prezydentem nie był ale za te układziki z deweloperami a tak naprawdę bylymi kolegami z ratusza mającymi firmy budowane u mnie głosu nie dostanie. To jest niedopuszczalne żeby inwestycje za dziesiątki mln zł były tak niekorzystne dla miasta (jak np. umowa na wynajem z byłym prezydentem lublina Leńczukiem właścicielem Oriona , czy innymi sprawami jak zamiana działek) Nikt Żuka za rękę nie złapal ale to śmierdzi korupcja i kolesiostwem na odległość. Zdefraudował publiczne pieniądze i powinien za to odpowiedzieć. Poza tym wiele inwestycji jest niepotrzebna i tylko zadłużyła miasto nie dając prawie nic w zamian (np. taki stadion świecący pustkami)
Masz jakieś dowody na korupcję czy tak piszesz, żeby oczernić? Kolejne instytucje go uniewinniają ale ty mimo to próbujesz coś zasugerować. To jest irytujące. Pisanie o jakichś układach, korupcji choć nie ma się na to żadnego dowodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to najlepsze co mogło się trafić Lublinowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...