Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Żuk może stracić stanowisko. Biurowiec przy urzędzie ocenią przy ministerstwie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 listopada 2016 r. o 11:30 Powrót do artykułu
Dymisja, marzenia ściętej głowy Wasze niedoczekanie, Pisuarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie naruszył prawa to niech się od niego odwalą.Tam na górze lepiej niech przestrzegają prawa unijnego które obowiązuje.Komisja wenecka.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy Ci się po tym wszystkim co robisz. Oddawaj stołek i idz do siebie rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISiory chcą Żuka zniszczyć i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicze walczą o stołek w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stąd dla Żuka jest nauka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi pokroju Ziobry Maciara czy Kaczora stać na zrujnowanie wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jeżeli nie naruszył prawa to niech się od niego odwalą.Tam na górze lepiej niech przestrzegają prawa unijnego które obowiązuje.Komisja wenecka.......
Dokładnie. Ale w PiS same mściwe bestie. Żuk ich uwiera bo dobrze rządzi i praktycznie koryto w Lublinie dla PiS niedostępne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLOWANIA NA ŻUKA C.D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pośle Sylwestrze w Tobie nadzieja Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Żuka niż jakiegoś kolejnego Pruszkowskiego, wszyscy dobrze pamiętamy co się w mieście działo jak rządził Pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa biurowców od początku nosiła znamiona politycznej wojny. Pis-uary robią co mogą żeby uwikłać Żuka w wojenkę po to, żeby nie mógł się skupić na rządzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie straci bo jest niewinny. Sprawa jest prosta jak budowa cepa ale komuś jak widać bardzo zależy, żeby echo tej sprawy nie milkło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwyty poniżej pasa wobec ŻUKA to żałosne bo Ci co to robią działają na szkodę Miasta i mieszkańców . P Prezydencie niech pan się nie daje i nie nie przyjmuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro decyzja była w 2014, a zakaz wynajmowania nieistniejących budynków dopier od 2016, to p. Żuk jest niewinny. Lex retro non agit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydencie Pruszkowski wróć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U buków dają 1,2 do 1 , że Żuk nie dotrwa do końca kadencji. Chodzi o 5ty dzień tygodnia, tzn ten co dziś jest. Ja już postawiłem na to 4 750 000 PLN w biurze na ulicy imienia działaczy PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się tego doczekać... Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że Miasto bardziej by skorzystało, gdyby przeciwnicy Żuka nauczyli się współpracować z nim, a nie na siłę starali się go ściągnąć ze stołka. Zamiast zająć się rozwojem miasta, oni zajmują się szukaniem haków na niego. Ani nie jestem za PISem, ani za PO, ani za niczym innym. Dla mnie po prostu Żuk jest hiper mega dobrym prezydentem i osobiście nie wyobrażam sobie nikogo innego jako prezydenta tego miasta. Takie moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie mogę się tego doczekać... Wojciech Górski.
Liczysz frustracie, że na jego miejsce wejdzie naiwniak, który wpuści twoje pseudobusy na zatłoczony deptak i stare miasto? niedoczekanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...