Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wiechosta napisał:
Kler zapewne powie,że to Bóg tak chciał a ja mam tylko nadzieję że Bóg będzie chciał potraktowania sprawcy tak jak każdego innego obywatela tego kraju. Aczkolwiek Policja, z czego jest mi bardzo przykro, już zaczyna mieszać. Panowie policjanci, gusła w postaci kropienia miotełką pojazdów słuzbowych niczemu nie służą, to tylko mit. I jak nie ten to inny chętnie pokropi, w końcu nie robi tego za tzw. bóg zapłać.
Bóg mu wybaczy za pośrednictwem kolegi po fachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w słowa rzecznika policji. Nie wierzę!!!! W/g mnie n ie poinformowano dlatego,że to czarny spowodował wypadek i na szczęście media potrafią wyłuskać informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykli policjanci nic nie mają do gatki,to na górze jest wszystko decydowane.Ksiądz na pewno nie miał prawka,albo był na bani.Zatajenie tego wypadku,czymś śmierdzi,ale na pewno już nigdy społeczeństwo się nie dowie,o co tu chodzi,fioletowe berety o to się postarają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu dziadek już nic nie widzi i nie słyszy... jestem za badaniami kierowców co roku po 65 roku życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny księżulek, takie nieszczęście! Niechcący puknął czternastolatkę na przejściu! A poco tam ona lazła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego wybierzcie Palikota!. Gość ma jaja i weźmie się za tego czarnego okupanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sensacja, ludzie, sensacja! Ksiądz! Ksiądz! A dlaczego redakcja nie informuje o zawodach innych uczestników wypadków? A może napiszecie ile wypadków powodują dziennikarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenka napisał:
Sensacja, ludzie, sensacja! Ksiądz! Ksiądz! A dlaczego redakcja nie informuje o zawodach innych uczestników wypadków? A może napiszecie ile wypadków powodują dziennikarze?
prosze bardzo http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090805/LUBLIN/245836721
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz nie ksiądz obowiązkiem policji jest podawanie takich informacji do wiadomości publicznej dla przestrogi. Ksiądz przecież nie jest Alladynem i nie lata na dywanie tylko jak każdemu innemu człowiekowi mogą przydarzyć się błędy czy nieuwaga za kierownicą. Idiotyczne posunięcie policji ! Brawa dla rzecznika prasowego, naczelnika wydziału lub komendanta ! Brawo panowie ! Takim postępowaniem zawsze będzie opinia o policji, że chodzą parami bo jeden umie czytać drugi pisać. PS: Informujecie gdy są zabici, utrudnienia w ruchu ? W takim razie w wyniku pobicia na chodniku w Krasnymstawie też były utrudnienia w ruchu i zabici ? Z tego co wiem to poszkodowany ma złamany nos. Zastanówcie się szanowna policjo czy stoicie na straży prawa czy chronicie te święte krowy i stoicie na straży poprawności ideowej polskiego państwa wyznaniowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻA CYNIZM I BEZCZELNOŚĆ W POSTAWIE I KLECHY I WŁADZ TJ. POLICJI, ZAMIEŚĆ POD DYWANIK!!!TŁUMACZENIE KLECHY,ŻE TO BYŁ WYPADEK OZNACZA,ŻE INNI KIEROWCY UMYŚLNIE ZABIJAJĄ PIESZYCH!!!CO ZA CHAMSTWO!!CZAS SKOŃCZYĆ Z KATO WŁADZĄ W RP!!DOŚĆ BURACTWA I HIPOKRYZJI OSZUSTÓW W CZARNYCH I PURPUROWYCH SUKMANACH!!POLSKA TO NIE WATYKAN II TYLKO ŚWIECKIE PAŃSTWO,SŁYSZYSZ KACZYŃSKI I TWOJE GŁUPIE KLAKIERY??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedziec nie pojdzie ale modlic sie za nia bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Bóg prowadził .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tłumaczenie przedstawiciela Policji. Większość (na szczęscie) informacji przekazywanych do mediów dotyczy bardziej błahych zdarzeń. Tutaj przekroczenie jest ewidentne i o takich zdarzeniach, choćby w celach profilaktycznych, należy bezwzględnie informować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ona jest z mojego gim. Nie wierze w to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
wysłać na egzamin weryfikacyjny i zabrać prawo jazdy, co druga osoba w tym wieku nie powinna prowadzić auta...
Dokładnie, ludzie starsi a zwłaszcza tacy po 80 r.ż. powinni mieć odbierane prawo jazdy, ze względu na to iż stanowią zagrożenie dla siebie i dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Masz rację żal czytać, ale twoje wypociny - naucz się czytać ze zrozumieniem "8 lat więzienia a nie 8-letnia".
To raczej ty powinieneś się nauczyć czytać ze zrozumieniem - spójrz na tytuł na górze strony: "Ksiądz potrącił 8-latkę na al. Unii Lubelskiej, policja nie informowała" Chyba jednak dziennikarze się pomylili, nie sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobi napisał:
Pewnie Bóg prowadził .....
Oj, żeby cię kiedyś Pan Bóg nie pokarał za takie słowa. PS. Ciekawe, jak szybko będziesz potrzebować jego pomocy - 'co trwoga, to do Boga'...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Ciekawe tłumaczenie przedstawiciela Policji. Większość (na szczęscie) informacji przekazywanych do mediów dotyczy bardziej błahych zdarzeń. Tutaj przekroczenie jest ewidentne i o takich zdarzeniach, choćby w celach profilaktycznych, należy bezwzględnie informować.
Taaaa, chciałbyś wszystko wiedzieć. Nie ma tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks. dr Edward P. jest przykładnym kapłanem i porządnym człowiekiem, więc nie mogę pojąć tej nagonki na niego. Nastąpił wypadek, który tak samo mógł spowodować stolarz, dziennikarz, urzędnik, czy osoba pracująca w innym zawodzie. Tu sprawcą był ksiądz, więc trzeba po nim "pojechać". Przecież kapłan był trzeźwy i nieumyślnie spowodował ten wypadek. Z pewnością przeżywa ten fakt i modli się za tę dziewczynkę, jak też nie uchyli się od odpowiedzialności karnej z tego tytułu, ale o tym zadecyduje Sąd Grodzki. Z racji na niekaralność i zdrową moralnie postawę Ks. Edwarda, przypuszczam, że skończy się na warunkowym umorzeniu postępowania, zaś rodzicom jako przedstawicielom prawnym nieletniej, przysługuje powództwo cywilne ws o odszkodowanie. Nie zmienia to faktu, że osoby w podeszłym wieku powinny podlegać obowiązkowym badaniom okresowym, które weryfikowałyby czy dana osoba może bezpiecznie prowadzić pojazd mechaniczny To dla bezpieczeństwa ich i innych użytkowników ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie czepiliście się księdza i kościoła, a na pewno przynajmniej jeden z was matołów jechał kiedyś na bani albo ponad 100km/h po mieście. Jesteście śmieszni, gdyby to nie był ksiądz to żadnej uwagi byśmy na forum pewnie nie przeczytali. Zal mi was ciemnoto!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...