Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oburzenie autora tym że to ksiądz i nastawienie że z tego powodu nie informowano prasy (nijakiej zresztą jak widać jakości) świadczy o tym człowieku bardzo negatywnie. Bardzo niski poziom dziennikarstwa - coś jak prasa brukowa która szuka taniej sensacji. A może dziennikarzyna przeszła by się po mieście żeby zobaczyć co można usprawnić i to opisała...ale po co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego policja nie poinformowała o włamaniu do mojej altanki? dlaczego dziennik o tym nie napisał. Dziennikarze ruszcie tyłki w miasto a nie czekajcie aż ktoś wam poda zdjęcie na tacy na alarm 24 czy coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Wam dzieci neostrady jak to jest...nic nie dzieje się w tym kraju (świecie) bez wiedzy i zgody kleru...tak było już w średniowieczu...policję to mają w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
81 lat i za kolkiem,kto mu dal prawo jazdy jak on juz nie bardzo kuma co sie wokol niego dzieje,wsadzic go z kiziorami do pierdla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zatrzymał się żeby przepuścić pieszych Pleban zawsze ma pierwszeństwo,więc o co ten krzyk. A tak wogóle,to księża ostatnio są sprawcami bardzo wielu wypadkó drogowych z udziałem pieszych i nie tylko.Zatajono cała sprawę!!!!To już szczyt wszystkiego!!!Czy pobrano sukienkowemu krew na zawartość alkoholu?Ale jeśli okaże się że jednak krew była wymieszana z gorzałką, to i tak uniewinnią plebana i powiedzą że to było śladowe wino mszalne a pleban jechał do chorego z ostatnią posługą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Dokładnie czepiliście się księdza i kościoła, a na pewno przynajmniej jeden z was matołów jechał kiedyś na bani albo ponad 100km/h po mieście. Jesteście śmieszni, gdyby to nie był ksiądz to żadnej uwagi byśmy na forum pewnie nie przeczytali. Zal mi was ciemnoto!!!!
Osobiscie nie mam nic do tego ksiedza ani do Kosciola, zdaje sobie sprawe, ze wypadek drogowy moze sie przytrafic KAZDEMU kto jezdzi samochodem, ale chcialbym miec pewnosc ze po 22 latach od upadku komuny nie funkcjonuje w Polsce w najlepsze cenzura polegajaca na probach ukrywania przed spoleczenstwem pewnych niezbyt przynoszacych chwale zdarzen, ktorych uczestnikami sa przedstawiciele jakiejs grupy zawodowej lub spolecznej. Tak jak kiedys niemozliwoscia bylo, zeby do publicznej wiadomosci przedostalo sie, ze jakis wypadek drogowy przytrafil sie np.czlonkowi PZPR. I tyle.Nie odwracaj kota ogonem, ze tu wszyscy atakuja akurat tego ksiedza, bo jest ksiedzem, a i jeszcze przy okazji Kosciol jako instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentne kłamstwo policji. Ludzie nie są baranami i wiedzą, jakie newsy wrzucacie na swoją stronę i co przekazujecie mediom. Akurat tutaj wam umknęło, bo za niska ranga i nie było utrudnień... Nie kłamcie w żywe oczy. A co do tzw. nagonki... ponieważ to ksiądz, to nikt nie ma prawa napisać? Jeśli ktoś się zatrzymuje przed przejściem, a na pasie obok ktoś wjeżdża i nie patrzy, to jest to jedno z najgorszych możliwych zachowań kierowców... oczywiście zdarza się nie tylko księżom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
a dlaczego policja nie poinformowała o włamaniu do mojej altanki? dlaczego dziennik o tym nie napisał. Dziennikarze ruszcie tyłki w miasto a nie czekajcie aż ktoś wam poda zdjęcie na tacy na alarm 24 czy coś tam.
Gdybys byl ksiedzem, to z wlamania do Twojej altanki zrobiono by afere jak sie patrzy, sprawe polityczna, a z Ciebie ofiare pogrobowcow SB. A ze nim nie jestes to altanki pilnuj sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie, że np. 40latek z powiedzmy z 0,2 promila we krwi jest bardziej groźny na drodze niż trzeźwy 80latek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - i wszystko jasne... = myślenie jak w średniowieczu, tzn. dobrodziejowi wszystko wolno = w każdą niedzielę kościoły pełne owieczek [niepotrafiących myśleć samodzielnie] = w każdych wyborach głosujemy na PiS bo przecież PiS jest popierany przez kościół. Dlatego lubelszczyzna ZAWSZE będzie Polską klasy C = biedna, głupia ale wierząca (jednym słowem uBoga hahaha)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko dziewczyny nie oskarżyli o próbę włamania do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę, że codziennie jest wiele wypadków z winy kierowców, czy pieszych i każdy nie jest opisywany. Tymczasem jakaś pani zadała sobie trud, aby szukać w internecie informacji i powiadomiła o jej braku prasę nie dlatego, iż uważa, że wszyscy powinniśmy wiedzieć o wypadku, ale jak dla mnie to właśnie dlatego, że spowodował go ksiądz. Ostatnio wszyscy lubują się w informacjach co złego zrobił jakiś ksiądz. Kto jest temu winien? Sami księża, którzy chętnie ukrywają własne błędy, ale też i ci co ich nie cierpią i szukają tylko okazji, aby im dołozyć. Czy to ważne kto spowodował wypadek? Owszem. Ale czy ważne jest kim jest z zawodu? Znacznie mniej. Tu chodzi bardziej o to, dlaczego człowiek 81 letni, który jak widać nie jest już w stanie prawidłowo jeździć i ma znacznie słabszy refleks nadal prowadzi auto. Sądzę, że limit wieku to 70 lat, a i to od 60 roku życia powinny być przeprowadzane badania na refleks, spostrzegawczość, szybkość podejmowania decyzji, wzrok. I naprawdę nie ma tu znaczenia czy to ksiądz, czy były policjant. Człowiek - kierowca. Trzeźwy - pijany. Sprawny - naćpany. Pirat drogowy - kierowca jeżdżący zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piesi mają pierwszeństwo na przejściu i tym bardziej powinien się zatrzymać tylko on nie zahamował dwa inne samochody ustąpiły i się zatrzymały tylko ten walony ksiądz jechał. Dziewczyna została już wybudzona ze śpiączki oddycha samodzielnie, a co bd dalej to się zobaczy. Wracaj do zdrowia ! :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik napisał:
Niech mi ktoś powie, że np. 40latek z powiedzmy z 0,2 promila we krwi jest bardziej groźny na drodze niż trzeźwy 80latek.
Zarówno jeden jak i drugi stanowią zagrożenie dla innych i dla siebie samych. Takich kierowców powinno się niestety pozbawiać prawa jazdy dożywotnio, co w przypadku jeżdżących na podwójnym gazie jest nawet koniecznością. Jak długo jeszcze będzie się tolerować i przyzwalać na to aby pijany prowadził auto? Ile jeszcze ludzi ma zginąć przez pijanych kierowców, żeby w końcu ktoś się za to zabrał? Natomiast starsi ludzie nie są już tak sprawni fizycznie i umysłowo i nie są w stanie reagować szybko na pojawiające się zagrożenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego rzadko kiedy zatrzymuję sie przed przejściem żeby ustąpić....ja sie zatrzymam, ten obok nie. Nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Miałem już taki przypadek na Andersa przed rondem, dobrze, że babcia wyjrzała zza samochodu i zatrzymała się a obok jakiś ch.j tylko śmignął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Piesi mają pierwszeństwo na przejściu i tym bardziej powinien się zatrzymać tylko on nie zahamował dwa inne samochody ustąpiły i się zatrzymały tylko ten walony ksiądz jechał. Dziewczyna została już wybudzona ze śpiączki oddycha samodzielnie, a co bd dalej to się zobaczy. Wracaj do zdrowia ! :*
Potwierdzam. Wracaj do zdrowia Karolinaa ! :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za kare przeniosa go do innej parafii albo do watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznanaaa napisał:
Boże ona jest z mojego gim. Nie wierze w to !
A Ona ze mną do klasy. Szook ; ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna tę poszkodowaną Karolinę niech się do mnie odezwie - pomogę jej finansowo, e-mali; anczysko7@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze dostanie za to najwysza kara jaka jest przewidziana za taki czyn w kk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...