Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeżeli prawdą jest że wygrana Karpińskiego to jednoczesny koniec chełmskich ćwoków w Urzędzie Marszałkowskim i pewnej blondynki o brzydkich nogach w Urzedzie Wojewódzkim to kibicuję Karpińskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, zgadzam się w 100% z 'enedue' Karpiński Włodzimierz jest NAJLEPSZYM kandydatem na Szefa Regionu. Oby delegaci mieli odwagę zagłosować na lepszego- nie popularniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński ma doświadczenie samorządowe i lepiej pracuje oraz zna problemy regionu! On woli po cichu, bez blasku fleszy robić dobre rzeczy dla "małej ojczyzny" i do tego sie nadaję. p.Palikot powinien zająć się polityką na szczeblu krajowym, bo tam jest w stanie też pomóc Lubelszcczyźnie, przy współpracy z Karpińskim jako szefem regionu. POpieraMY Włodziemierza Karpińskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie mam to w d...pie. ktoś kto należy albo głosuje na PO jest wg mnie łobuzem albo kretynem bez mózgu
Ostatnio edytowany 19 maja 2010 r. o 22:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze, że dziś uczestniczyłam w spotkaniu z Posłem Karpińskim. Facet ma klasę, odpowiadał na pytania, nie zawsze "komfortowe". Zachęcam wszystkich, o ile mają okazję, przejść się na spotkania i pytać a nie siać zamęt i sprzedawać bzurne, wyssane z palca informacje. Co ciekawe wszyscy posłowie Lubelszczyzny z wyjątkiem Paligłupa zaprzeczyli jakiemukolwiek rozłamowi w lubelskiej PO. Palikot robi szum o byle co, ba! nie o takie byle co. Boi się o swój tyłek. P. Włodzimierz wygra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
# malone, dzisiaj, 22:50generalnie mam to w d...pie. ktoś kto należy albo głosuje na PO jest wg mnie łobuzem albo kretynem bez mózgu Dokładnie, nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić - Karpiński nie jest burakiem jak ten przygłup z Biłgoraja. Jeśli Palikot ma być szefem PO z pomagierami pokroju Sawickiego to ja na tę partie nie zagłosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zapowiedz waszego pojedynku i znowu chyba coś się stanie ostatnio spadł samolot teraz zaleje Lubelszczyzna chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsunięcie "Wiejskiego pali-głupka" od koryta - bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zapowiedz waszego pojedynku i znowu chyba coś się stanie ostatnio spadł samolot teraz zaleje Lubelszczyzna chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich działaczy Zoeganizowanej Organizacji Przestępczej "PełO" (POlszewików kumaci wiedzą o co biega) pod pluton egzekucyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
wszystkich działaczy Zoeganizowanej Organizacji Przestępczej "PełO" (POlszewików kumaci wiedzą o co biega) pod pluton egzekucyjny
To i naszego Stacha z Międzyrzeca też pod ścianę? Jesteś selekcjonerem? Przecie on z PZPR, a do takich się nie strzela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
generalnie mam to w d...pie. ktoś kto należy albo głosuje na PO jest wg mnie łobuzem albo kretynem bez mózgu
ten z plutonu egzekucyjnego norymbergii to twój brat? ja tez generalnie mam cię w du*** łobuzie i kretynie bez mózgu ty pis not war
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom dyskusji na forum pokazuje jakich ma członków lubelska PO i ich poziom intelektualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy Piotr Sawicki jest szefem PO na tym terenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
A od kiedy Piotr Sawicki jest szefem PO na tym terenie?
Sawicki na szefa PO na Lubelszczyźnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie są talenty tego człowieka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Precz z Biłgorajem i walizkowiczami od Wrocławia !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zwycięży to sprawa niezwykle ważna dla wizerunku lubelszczyzny. Trzeba pomyśleć jak postrzegana jest lubelszczyzna w Polsce z rozpoznawalnym Palikotem, wydaje się że co najmniej kontrwersyjnie. żadne okulary i fryzura tego nie zmienią a poz tym ile razy człowiek może sie zmieniać. Wariant aby zajął się on polityką na szczeblu krajowym i wspierał działania lubelskich parlamentarzystów jest bardzo racjonalny i mógłby przynieść regionowi dużo dobrego, ale aby do tego doszło trzeba sie wznieść na inny, wyższy poziom myślenia społecznego a nie epatować tylko walką i zagrożeniem ze strony "sił imperium". Może jednak dotychczasowy przewodniczacy w ramach swojej przemiany potrafi wznieść sie na takie wyżyny. Pozostaję w tej nadziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PALIKOT na szefa regionu.Karpiński siedzi cicho w ławie poselskiej to niech dalej cicho siedzi i byle dalej od ZA.SA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgonić całe to towarzystwo, Mirów, Zbychów i resztę przekrętasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a na deser dorżnie się "liderów" Młodych Degeneratów, ktorzy obecnie włażą w d... Palikotowi. Ten nasz "młody kwiat" dość często zmienia poglądy, więc należy przypilnować, aby w nowej rzeczywistości, ci "liderzy" spłynęli razem ze swoim ostatnim góru, bo inaczej już od soboty będą latać do Włodka z wywieszonym ozorem. Naszczęście jest wśrod pozostałych młodych, grupa, na ktorej można coś budować. Do zobaczenia więc w sobote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...