Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oto polityka prorodzinna kleru katolickiego - zlobki nie, tylko bachory robic i z nimi w domach siedziec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest zasadnicze, czy na to wyrazili pozwolenie księża proboszczowie, bo że było ogłoszenie jak u św. Antoniego to nie problem, natomiast zasadnicze jest czy stali tam księża namawiając. Na ile mi wiadomo przy kościołach stoją ludzie Owsiaka i nie jakos nikt nie krzyczy, a przecież powinni poprosić o pozwolenie. Na ile wiem bo o to pytałem młodego zbierającego gimbusa to robił to przed kościołem bo "nie rzuca na tacę i w ten sposób zabierze kościołowi pieniądze". Ku rozwadze i nagonce na kościół MYŚLEĆ MYŚLEĆ MYŚLEĆ
  Aż nie chce mi się w to wierzyć. Wierzyć że gimnazjaliści są tak mądrzy i rozsądni. Zresztą kościół jest naszym wspólnym dobrem i naszym domem - ponoć, a nie pałacami panów w sukniach. Pokaż mi choć jednego w sukience co zrobił tyle co Owsiak (którego notabene osobiście nie lubię).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ci co chcą budowy kościoła zbiorą więcej podpisów to znaczy, że większość chce kościoła i tyle w temacie.
  Masło maślane :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne karakany chcą łyknąć działkę za 10 procent wartości. Chciwe kanalie. Według ostatnich badań na coniedzielną mszę uczęszcza 39% wiernych i ten odsetek powoli ale systematycznie maleje. Teraz PIS doszło do władzy karakany poczuły się pewnie, powyłaziły z dziur, złapały wiatr w żagle. Po tym co wyprawiają to w ciągu kilku lat liczba wiernych uczęszczających na nabożeństwa spadnie poniżej 30%. Niestety sam Franciszek nie wystarczy aby te podlece się nawróciły. Trzeba nam polskiego Franciszka, który zrobiłby porządek ale takiego nie widać na horyzoncie.
  Właśnie tego nie rozumiem - mamy 39% OSÓB REGULARNIE CHODZĄCYCH NA MSZE. Mniejszość! A jak spytasz ludzi na ulicy, to ci 80% odpowie, że są katolikami. Co jest nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymają działkę za 10%, wybudują Kościół i Dom dla Starszych Ludzi z datków mieszkańców i przy pomocy budżetu Państwa (bo na budowę takiego domu będzie budżet finansował) a potem będą prowadzić ten dom za grube pieniądze. To nie będzie dom dla tych co podpisują listę bo nie będzie ich stać aby tam zamieszkać. Obłuda czarnych
  Tak się robi profit :D Kupujesz działkę za 10% wartości (swoją drogą z jakiego przywileju niby tak tanio, jakim cudem?), stawiasz kościół i zarabiasz z ofiar :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność KK razi po oczach ciężko i uczciwie pracujących podatników.Jest demokracja i wolny rynek więc dlaczego rabat 90 % ?? Jak chcą sobie budować interes to ok ,pod warunkiem że zapłacą do kasy miasta (nas wszystkich) pełną wartość rynkową lub niech staną do przetargu o tą parcelę! To byłoby sprawiedliwe ,uczciwe wobec wszystkich.Tylko że tu nie chodzi o kościół ,dom opieki to niezły business ale w tym wszystkim najważniejsze są grunty !! Beszczelni oszuści,można by powiedzieć wyłudzacze a nawet złodzieje ! Już nawet się z tym nie kryją tylko uważają że im się po prostu należy.Uważam że powinni zostać opodatkowani.Kryją się za Bogiem w którego sami nie wierzą bo gdyby wierzyli to baliby się choć trochę że spotka ich potepienie.Nigdzie w europie nie mają takich praw jak w Polsce.Jesteśmy biednym krajem, na dorobku a tu takie rozdawnictwo! WSTYD i HAŃBA! Niech ich piekło pochłonie!GRUNTY ! DZIAŁKI ! Ciągle im mało i mało ! Osobiście złożę zawiadomienie do prokuratury o mozliwości popełnienia przestępstwa i niegospodarności jeśli miasto odda im tą działkę za bezcen !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czułem, że z bandytami w koloratkach ciężko wygrać przy poparciu ich przez stetryczałych babć idziatków rydzykowo- mocherowych ja to widzę po moich teściach, którzy gdy usłyszą radio bez twarzy to stają na baczność, to jest ku..a średniowiecze i nikt ne prztłumaczy takiemu dziadowstwu, a więc pozostało czarnym kopać ich w dup..ko aż gluty im bedą wyskakiwać a oni myśą że to ich pan buk ich tak pokochał amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do admina: proszę kasować spam, po raz kolejny ten sam zaśmiecający post
nie pier..., że to post - to Wielki Post!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie do kościoła chodzą osoby, które na osiedlu nie mają kościoła? Czy nie do kościołów ościennych przypadkiem?
Do kościoła kilka ulic dalej boże cielę możesz zajechać limuzyną w niedzielę. Dzieci codziennie lepiej zaprowadzać bliżej domu. A ci, którzy podpisywali protest w kościele chyba zdają sobie sprawę, że im się parafia skurczy i będą musieli więcej kasy wrzucać na tacę na utrzymanie pasibrzucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeciwnicy zorganizują marsz KODu bo znowu przebrzydła demokracja chce wygrać. A krytycy niech sami zgłoszą projekt budowy domu opieki i niech kręcą na tym kosmiczne kokosy jak "czarni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież Rada Dzielnicy poparła budowę żłobka przy ul.Narcyzowej a nie przy ul.Dożynkowej/Bluszczowej, czyli tak jak zbierali podpisy w kościołach w niedzielę. Swoje stanowisko wysłała dzisiaj do Prezydenta. Następnym krokiem będzie pewnie zgoda Rady na sprzedaż Archidiecezji działki przy ul.Dożynkowej/Bluszczowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kościoła kilka ulic dalej boże cielę możesz zajechać limuzyną w niedzielę. Dzieci codziennie lepiej zaprowadzać bliżej domu. A ci, którzy podpisywali protest w kościele chyba zdają sobie sprawę, że im się parafia skurczy i będą musieli więcej kasy wrzucać na tacę na utrzymanie pasibrzucha.
  Ofiara jest tak naprawdę dobrowolna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zbierał podpisy pod budowę żłobka przy ul.Dożynkowej/Bluszczowej jeżeli z ok 1900 podpisów prawidłowych było tylko ok.1300. Osoby podpisujące się pod kościołami nie zawsze podejrzewam były świadome o co chodzi i jeśli powiedziano ażeby podpisywać się i opowiadać za budową żłobka to przecież jest to szczytny cel. Byłam u św.Antoniego (ul.Niepodległości) i słyszałam jak Pani podpisująca pytała gdzie to jest. A dlaczego parafianie z Niepodległości mają decydować gdzie ma powstać żłobek czy przy ul.Dożynkowej/Bluszczowej czy przy ul.Narcyzowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez lata Kościół grabił Polskę z ziemi w ramach Komisji Majątkowej. Dostawali po wycenach ziemie wielokrotnie przewyższające wartośc tych co im się należała. Jak widać ciąglę wyciągają łapy aby okradać nas Polaków i mają czelność mówić o 10 przykazaniach albo na pikietach krzyczeć: Bóg, honor, ojczyzna. Ani Boga, ani honoru a tym bardziej ojczyzna się dla nich nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w niedzielę w kościele pod wezwaniem Chrystusa Króla na przy ul. Ponikwoda i ksiądz namawiał do podpisywania tej LISTY ALE NIE WYTŁUMACZYŁ DOKŁADNIE O CO CHODZI mówił ze to chodzi o budowę przedszkola i szkoły przy ul. Narcyzowej ale nic nie mówił że to jest przeciw budowie złobka przy ul. Bluszczowej. NIE ZOSTAŁO TO WYJASNIONE PO CO FAKTYCZNIE JEST TA LISTA a tak naprawdę chodzi o to by pokazac ze też duzo ludzi chce szkoły w innym miejscu niż ten komitet protestacyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kombinują!!!!!!!!!!!jak postawią kościół to będą się dziećmi zajmować jak w żłobku???? walczcie ludzie o ten żłobek, szkołę i przedszkole czy nawet przychodnię!!!!!! nie dajcie się podejśc! na górze już pewnie decyzja zapadła a że wyszło na jaw to teraz kręcą jak mogą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal w kościele podsunięto listy do podpisów w w/w sprawie w tak zaawulowany sposób, że ludzie nie wiedzieli co podpisali. Ksiądz mówił że trzeba podpisać bo to w jakiejś sprawie społecznej. Listy były we wszystkich kościołach w Lublinie. Zastanawiam się co mają do powiedzenia ludzie z innych dzielnic w sprawie Rudnika. Ta czarna wataha zabiera wszystko co może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie sami tchórze w Radzie Dzielnicy Ponikwoda. Jest tam ktoś, kto potrafi postawić się klerowi? Jak Wy tego nie zrobicie to radni miejscy klepną to na pewno. Dobrze wiecie, że kk ma tam działkę obok, darowaną z zastrzeżeniem, że musi powstać tam kościół! Czarni chcą ją sprzedać na mieszkania a od miasta dostać dwie inne za grosze!!! Pani Radna miejska, proszę nie zasłaniać się Radą dzielnicy, Pani wie dobrze o co chodzi, dyr. Nahuluk, pan ma działać w interesie miasta a nie kurii, prez. Żuk, czy pan myśli, że w taki sposób kupi pan łaskawość PiSu??? Ja i inni wam tego nie zapomną. To jest nasza ziemia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie sami tchórze w Radzie Dzielnicy Ponikwoda. Jest tam ktoś, kto potrafi postawić się klerowi? Jak Wy tego nie zrobicie to radni miejscy klepną to na pewno. Dobrze wiecie, że kk ma tam działkę obok, darowaną z zastrzeżeniem, że musi powstać tam kościół! Czarni chcą ją sprzedać na mieszkania a od miasta dostać dwie inne za grosze!!! Pani Radna miejska, proszę nie zasłaniać się Radą dzielnicy, Pani wie dobrze o co chodzi, dyr. Nahuluk, pan ma działać w interesie miasta a nie kurii, prez. Żuk, czy pan myśli, że w taki sposób kupi pan łaskawość PiSu??? Ja i inni wam tego nie zapomną. To jest nasza ziemia!
   To się nazywa zjeść ciastko i mieć ciastko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Cię lubię socjologo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...