Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto kupi kino Kosmos za 5 mln zł? Chętnych brak

Utworzony przez 80 osob..., 25 maja 2011 o 09:54 Powrót do artykułu
"Blisko 80 osób"... Dobry Jezu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie na pewno jest totalny architektoniczny bałagan.Nawet na architekturze mówi się studentom , aby pojechali do tego miasta i zobaczyli jak można "zidiotyzować przestrzeń".A ciekawe czy jeszcze przy wyjeździe na Przemyśl są dwa zakręty pod kątem prostym.....?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Początkowo MAX FILM wycenił budynek na 8 mln zł. Nie było jednak zainteresowanych kupnem. Firma obniżyła cenę do 5 mln zł. Mimo fiaska ostatniego przetargu, nie zamierza pozbywać się Kosmosu za niższą cenę. Według specjalistów, działka jest atrakcyjna, ale zbyt droga. 5 mln zł byłoby dobrą ceną tylko wtedy, gdyby budynek dało się przerobić na inne cele. Adaptacja dawnego kina może być jednak bardzo kłopotliwa. Gdyby nabywca miał zburzyć kino i budować np. mieszkania, optymalną ceną byłoby 2–3 mln zł. To dobre miejsce na taką inwestycję. Na cele handlowe raczej się nie nadaje" ... no to szukajcie dalej kogoś na kupno za 5 mln. "Pozwolenia na rozbiórkę jest ważne tylko do kwietnia przyszłego roku"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Kinie Kosmos miał być Teatr Lalki i Aktora.Można było starać się pieniądze z UE.Ale po co nam kultura?Tylko ESK 2016 ma aspiracje.Reszta dla PO jest mało medialna,więc nie potrzeba ludziom,ani kulturze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam Nie wiem czy to Ci to pomoże, ale zajrzyj na serwis www.samowycena.pl. Można tam przeprowadzić szacunkową wycenę dowolnej nieruchomości. Polega to na tym, że system oblicza cenę danej nieruchomości w oparciu o wartości nieruchomości sąsiadujących z nią, mających zbliżone parametry. Dzięki temu możesz zorientować się, jakie ceny osiągają nieruchomości w wybranej przez Ciebie okolicy. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: