Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto pokieruje CSK? Chętnych brak

Utworzony przez Przemysław Leniak, 24 czerwca 2014 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Szympans się jeszcze nie zgłosił? może zaćpał? skoro tatuś dyrektor mówi że za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdania, że dyrektorem powinien być ktoś , kto będzie przede wszystkim doskonale zarządzał obiektem i będzie liderem dla ludzi, którzy będą w nim pracować. Po co mu doświadczenie w działalności kulturalnej ? To pracownicy CSK powinni mieć doświadczenie. Nieporozumieniem jest na najwyższym szczeblu stawiać człowieka, który "zna się na kulturze". Na najwyższym szczeblu zawsze powinna znajdować się osoba doskonale zarządzająca zespołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem na najwyższym szczeblu najczesciej sa osoby które absolutnie na niczym się nie znają dlatego obstawiam że szympans albo ko to wie może i sam tata się rzuci na ratunek pustemu stołkowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, co za kandydatury, Wybacz i ten pan z fundacji....przecież tu trzeba kogoś o zupełnie innym profilu niż dom kultury..........ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szympans zachlał pod mostem kultury 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdania, że dyrektorem powinien być ktoś , kto będzie przede wszystkim doskonale zarządzał obiektem i będzie liderem dla ludzi, którzy będą w nim pracować. Po co mu doświadczenie w działalności kulturalnej ? To pracownicy CSK powinni mieć doświadczenie. Nieporozumieniem jest na najwyższym szczeblu stawiać człowieka, który "zna się na kulturze". Na najwyższym szczeblu zawsze powinna znajdować się osoba doskonale zarządzająca zespołem.   Dlatego to stanowisko powinni powierzyć Franaszkowi - to zawodowiec, który potrafi zarządzać zespołem i co najważniejsze ma wyniki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...